Klub Imbecyli Polskich nadal publikuje brednie

PB: Ano.Jaki narut takie mendia rzekomo niezależne i klasa yntylygencka (kolportują dla hasbary). Nie dziwota że medyczna yntylygencja Polin skurwiła się plandemistom. 

Andrzej Szubert: Piotrek, KIP zaliczyłem do Klubu Imbecyli Polskich: Publikuje nie tylko niewyobrażalne bzdury, publikuje też beznadziejne i niechlujne tłumaczenia jak właśnie to: Brytyjski raport agencji rządowej wzywa do całkowitego zaprzestania szczepienia m-RNA jab na covid u ludzi.

Publikuje też ewidentne dezinformacje, jak choćby te pisane przez żydowskiego agenta wpływu, zapędzającego idiotów do kultu trampka ultrasyjonisty.

Fulford, pupilek Rockefellerów pisze, że “kabał” (znów niechlujne tłumaczenie) “celuje” w Trampka. A przecież Trampek to pupilek “kabały”.

I czemu żydowski dezinformator Fulford nie napisze o tym, że niedawno publicznie Trampek szczycił się tym, że to on zmusił Agencję Żywności i Leków (FDA) do natychmiastowego dopuszczenia ludobójczego koktajlu big pharmy zwanego bezczelnie “szczepionką”. Publicznie puszył się tym i twierdził, że to on, zmuszając FDA do legalizacji tych trujących zastrzyków, uratował od “pandemicznej zagłady” usraelitów.

Oto link odnośnie Trampka chwalipięty, który szczyci się wprowadzeniem ludobójczych szpryc i uważa to za jego największe osiągnięcie. A tu tłumaczenie z “automatu”.

Hasbarnik Fulford nie pisnął o tym ani mru mru…

On, a nie Bida. Sam Piotrek czytałeś ten tekst. A żydowski agent wpływu Fulford jakoś to przeoczył. No bo jak – “patryjota” Trampek miałby chcieć wybić usraelitów ludobójczym koktajlem big pharmy? To by psuło wizerunek tego “patryjoty”, w rzeczywistości ultrasyjonisty. 
Pamiętam, jak podczas kampanii przedwyborczej w 2016 roku Trampek publicznie szczycił się tym, że jego córka urodzi mu wkrótce żydowskiego wnuka.

O tym też Fulford nigdy nie wspomniał…

A Klub Imbecyli Polskich nadal publikuje brednie tego żydowskiego agenta wpływu i dezinformatora.

PB: Beznadziejne i niechlujne tłumaczenie. Raport nie wyszedł z MHRA, ulokowanej w żondzie agenturyy Pharmafii, tylko krytykuje MHRA.Na początku “u.S.” to USA.”szczepienia m-RNA jab” — jaki jab?! Odpowiednik polski “zastrzyk’.Jakie qrva “adry”! Po polsku NOPy.
Dziwię się, że Dr. Czynowski kolportuje takie dezinfoe. 
Nie po raz pierwszy KIP pokazuje, że jest Klubem Idiotów Polskich. Publikuje bez kontroli jakości, aby gawiedź klikała. O wiele to łatwiej niż śledzić UK Column i rozumieć, co się tam dzieje i o czym piszą.

====================

„PILNE”: Brytyjski raport agencji rządowej wzywa do całkowitego zaprzestania szczepienia m-RNA jab na covid u ludzi

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/