[dyskusja] Nie licz na sądy ni trybunały, to tysz sitwa picdemiczna

Podkladki

Dyskusja (chronologicznie)

PB: Najnowsze, bomba z Kanady: Kanada “Police on Guard for Thee”: Wywiad z Drem Malthousem burzy calutki pic plandemii

Pochwalę się, że jestem dumnym nie-mundurowym członkiem popierającym kanadyjską grupę nie tylko policjantów “Policja na Straży dla Ciebie”, profesjonalistów służb mundurowych Kanady, wiernych przysiędze służenia wolności i praw Kanadyjczyków. 
Wcześniuejszy protest Dra Malthouse’a:

Andrzej Szubert: Piotrek, czy policjanci otwarcie wypowiedzieli rządcom posłuszeństwo i ilu ich jest?

PB: Wypowiedzieli bodajże przy jednym z lockdownów w Ontario, ale tylko jedna formacja o ile pamiętam, gdy odmówiła nękać obywateli łamiących picdemiczny zakaz jeżdżenia po prowincji.

Poza tym jest policja federalna RCMP, a ta posłusznie wykonuje picdemiczne nakazy. U nas w Vancouver, podczas gdy policja miasta Vancouver chroni nasze manify, widziałem jakzwinęli antifa-istę który zaatakował fizycznie naszego w pochodzie protestacyjnym.

Czyli nie ma żadnego konsekwentnego trendu patrząc z lotu ptaka. Natomiast “Police on Guard” skupia osoby deklarujące wierność przysiędze ze wszystkich służb mundurowych jakie składają przysięgę: strażacy, służba więzienna, wojsko, policja federalna, prowincjonalna i miejska…

Sytuacja jak u in. grup profesjonalnych: odważni, etyczni lekarzi i pielęgniarki, międzynarodowi experci naukowo-medyczni typu Bhakdi, prawncy wokół Fuelmicha w Niemczech.

Moim zdaniem tacy mają znaczenie edukacyjne, ograniczone, bez przeważania szali polityki, chyba że lud gremialnie wyszedłby na ulice i to z powrozami i szafotami, a na to się w ogóle nie zanosi. Wg prasówki rządu BC, 80% z 6.5. mln ludności wyscypiło się raz, 60% dwa razy, a rząd ma cel 95% (wg niego 5% to teoretycy spiskowi nie do przekonania).

Mniejszość inicjatyw sądowych powiodła się; Fuelmich ma dość materiałów na pozew, a siedzi na płocie, podobnie paru prawników którzy skasowali krocie.

Pozornie jurystyczne sytuacje skończą się przymusem: Nie oszukuj się jakoby trybunał w Strasburgu zakazał obowiązkowych scypień

Tylko tacy jak my zaiwaniają za frajer, wielu JewTuberów itp. zrobiło interesy na chucpie picdemicznej.

Wydaje mi się że tak już zostanie i będziem zmierzać do WielkiegoResetu,  Przemysłu4.0 i Transhumanizmu w NWO. Pomór po-scypionkowy mRNA zadecyduje; zostanie masa uszkodzonych scypionkami użytecznych idiotów na pasku hasbary i mniejszość uświadomionych prześladowanych coraz bardziej, obie grupy szczute na siebie nawzajem.

Andrzej Szubert: Füllmich zapowiadał “wielkie procesy” latem 2020, z których nic nie wyszło – słuchałem jego zapowiedzi w sieci.
Teraz latem zapowiadał powtórkę Norymbergi: Aktuell Juni 2021: Dr. Reiner Fuellmich es wird passieren ähnlich dem Nürnberger Prozess

PB: W Canadzie srulowi prawnicy monopolizują scenę “pozwów” picdemicznych, zgarniają mamonę, efetków mało.Żydłacka witryna RebelNews robi mamonę z prawnikami na sprawach o mandaty, gwałcenie praw człowieka w picdemii. Wielki Geszeft, a goje (i Izraelczycy?) umierają od bio-broni żbanksterskiej.Te “wentyle” dają publice fałszywe wrażenie, że wygramy w końcu. Uny przemyśleli lata naprzód i wyreżyserowali na swoje jak każdy detal szwindemii.  

Andrzej Szubert: Tylko przez chwilę myślałem, że tymi zbiorowymi pozwami można będzie coś uzyskać. Ale natychmiast uświadomiłem sobie, że “niezależne” sądy to fikcja.Dintojra w pełni kontrolowana jest przez żydobanksterskich sługusów. Jedynie w sądach na najniższym szczeblu zdarzają się sędziowie dający sprawiedliwe wyroki, uniewinniające oskarżanych o łamanie totalitarnych zarządzeń. Choć i takich sędziów jest niewielu. Reszta boi się narazić i robi co góra każe.Bandyci dobrze to przygotowali – także z tymi “niezależnymi” adwokatami, robiącymi kasę, oszukując złudną nadzieją naiwniaków.

Andrzej Szubert: Na coś się nasza rozmowa przydała…😉

PB: i jak to w picdemii, temat poważnie obchodzi poniżej promila bydełka “anty-scypiennego”, wolą się karmić hasbarnymi nadziejamy gniotąc szajsfony.

Andrzej Szubert: Albo płaczą sieroty za trampkiem. Niedawno dyskutowałem z trzema protestującymi. Płakali za trampkiem ubolewając, że go nie ma już, bo gdyby był, byłoby inaczej. Powiedziałem im, że trampek to ichnia marionetka, że to on ogłosił w marcu 2020 stan wyjątkowy z powodu fałszywej picdemii, i że zmusił szefa agencji ds leków do natychmiastowego zatwierdzenia ludobójczych szpryc. Na to bredzili, że musiał tak robić, ale że był “niezależny” i nie zalecał namordników. No więc powiedziałem im, że im pokażę zdjęcia trampka w namordnikach, bo też je nakładał. Na koniec bronili go, że nie zaczął żadnej nowej wojny. Wyśmiałem ich mówiąc – też mi argument – Syrię kazał ostrzelać rakietami, a żadnej banksterskiej wojny i okupacji nie zakończył, a ponadto zatwierdził najwyższy w historii budżet pentagonu. Dodałem jeszcze, że dla usraela nie zrobił nic dobrego, za to dla Izraela był niezwykle zasłużony. A te cepy uznali to za rzeczywiste zasługi. Stwierdziłem więc, że to co robił dla Izraela to podpalanie beczki prochu na bliskim wschodzie, czego z kolei nie pojmowali.
Na koniec obrazili się na mnie i się rozeszliśmy.

PB: Zatem jest znacznie mniej osób poinformowanych lepiej niż przeciętny “antyszczepionkowiec”, uświadomionych o pułapkach szajsfonów, trampkuf i ludobójczego Izraela z “prawem do istnienia”. Gdyby doszło w dyskusji do kwestii ż-banksteri, szabas-gojów (jakimi tacy są w efekcie, tyle że za frajer) i żydzizmu (jaki wyznają przekonani że nie) — postraliby się ze srachu żeś “antysemita”. BUHAHA

Andrzej Szubert: Dla tych trzech już jestem “antysemitą” – wrogiem Izraela, bo nazwałem go nielegalnym państwem. A gdy ich spytałem, kto z nich słyszał o książce Szlomo Sanda o tym jak naród żydowski został wymyślony – rozdziawili gęby.
Uświadomienie nawet wśród protestujących jest katastrofalnie niskie. Wielu nie słyszało nigdy o Bilderbergach. O rockefellerowskiej komisjii trójstronnej prawie żaden. O klubie rzymskim prawie żaden. O monumencie w Georgii prawie żaden. O tym, że Fukushima był to atak stuxnetem, poza mną nikt.Wiosną jeden z mówców (ze Stuttgartu) zacytował podczas demonstracji Swintona – wiesz – to o służących banksterom intelektualnych prostytutkach. I zapytał, kto wie, kiedy Swinton to powiedział. Zapadła cisza. Tylko ja odpowiedziałem – ok 1880 roku.
Często czuję się nawet na protestach jak ktoś z obcej planety…

PB: Pa jednym proteście poszliśmy do kafejki pogadać. Tylko lider miał poukładane. Pozostali wokalni: 

  • płaskoziemiec (ten co rozsądnie gadał z policjantami),
  • negat Holokaustu (jak mu tłumaczyć że nie tylko Szoa i ilu Polaków w Auschwitz a Żydów i Cyganów w Birkenau),
  • trampkowiec QAnonanista  
  • entuzjasta Chin, rzekomego przeciwnika USA i globalizmu.

Ściervomedia te rzeczy wyciągają, gdy dyskredytują nas — wtedy “anytymaskowców”, dziś “antyszczeopionkowców”.


By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/