[dyskusja] Jak to panie ze srulami było i jest w Polin

[Kolejność chronolgiczna.]

Andrzej Szubert: Piotrek, żydowskie macki w Polsce mają już wielowiekową tradycję – za Mieszka III Starego żydzi dzierżawili mennicę książęcą. Wtedy też pojawiło się pierwszy raz u skatoliczonych Piastów zjawisku “psucia pieniądza” – monety ważyły mniej i miały większą domieszkę metali nieszlachetnych. Myślę, że zyskami z tego procederu Mieszko dzielił się z żydowskimi fałszerzami pieniędzy. Choć zapewne i oni sami sporo srebra uszczknęli na lewo, oszukując Mieszka.

Jak wkupili się żydzi w łaski Mieszka III – możemy tylko się domyślać. W łaski Kazimierza III wiadomo jak się wkupili – metodą “na Abrahama” (biblijny Abraham wepchnął swoją żonę faraonowi do łóżka i na jej tyłku dorobił się fortuny). Posunęli durnemu Kazikowi żydowską uroczą nałożnicę – Esterkę. I ta w łóżku wyłudzała przywileje dla swoich. I rodziła żydowsko-piastowskie bękarty.

Biologiczne zażydzanie stanu szlacheckiego na większą skalę zaczęło się w czasach arcykatolickiego szwedzkiego przybłędy Zygmunta III Wazy. To on z podszeptu jezuitów i biskupów, chcących usilnie “nawrócić” żydów, wprowadził w Statutach Litewskich prawo mówiące: „Jeśliby Żyd który, albo Żydówka do wiary chrześcijańskiej przystąpili, tedy każda osoba i potomstwo ich za szlachcica poczytywani być mają”. 

I tak za sprawą durnoty katolików, gorliwych nawracaczy “starszych braci w wierze” na żydo-katolicyzm zaczęło się na masową skalę zażydzanie stanu szlacheckiego. To dlatego szlachta tak chętnie dawała żydom w dzierżawę karczmy, młyny, nawet całe majątki. I całkiem scedowała na nich handel i bankowość. Tymi dziedzinami w przedrozbiorowej Rzeczypospolitej rządzili żydzi.

Sanacja pod wodzą Selmana vel Piłsudskiego to kolejny okres żydowskiej dominacji nad Polską. Kolejnym była żydokomuna. Dopiero dzięki Gomułce Polacy doszli do władzy, a żydowskie szeregi w 1968 zostały mocno przetrzebione. Po jego obaleniu w okresie gierkowskim żydostwo znów zaczęło wciskać się do władzy. I wtedy opracowali plany przejęcia kontroli nad Polską, wyrwania jej z Bloku Wschodniego i wydanie Polski w łapska zachodniego żydostwa. Następnie podrzucili Polakom Solidurność. Resztę znamy…
as

PB: Spoko, Andrzej. Jasiek z Toronto (Jan Ogonowski) nie naiwniak. Mam nadzieję chodzi mu o faceta w filmiku, wg mnie to marny aktorzyna. Zobacz język ciała na początku: dotknięcie nosa świadczy o nieszczerości, podobnie jak grymasy twarzy i gestykulacja wkrótce potem w nadto przećwiczonych podkreśleniach.

JewTuba zdjęła tę “rewelację”, gdy goje rozreklamowali i użytecznie przekleili na “niezależne” platformy. Jakimś swędem trzyma tony podobnych BUHAHA

Dla mnie debaty nad tymi oczywistościami mają jedynie potencjał materiału na blog gwoli edukacji zapóźnionych w rozwoju pod sufitem.

Panie Janie. Roznieśli Polskę i Polaków dokumentnie przez wieki, zawsze znalazły się “nasze” jelity naiwnie podkładając się pod plany ż-banksterii.

W międzywojniu posłuszne tworzenie państwa narodowego z żydłackim naczalstwem, II wś. genocyd słowiw=ańsko-żydowski (zasymilowani i sekty przeciwne syjonizmowi). Teraz rozpierdułka państwa narodowego.

Obrady sruli jak dobić Polskę to staroć, od dawna na moich blogach. To bardziej dla deprymacji Polaków niż jakiś plan, bo prrawdziwych nie ujawnia Moraw-icek. Co najwyżej ćwivczenie użydecznych młodych sruli na wykonwców nełomarxistowskich hucp, jakie obserwujemy nie tylko w Kanadzie, Niemczech i Polin. 

Andrzej Szubert: Jasiek80, czy to było pod moim adresem: “facet ma tupet  z ta “religia”? Nie tupet, a wiedzę, rozum i zdolność kojarzenia faktów zamiast ślepej wiary w żydowskie wyssane z palucha “prawdy objawione”.

Nawet nie wiesz facet, jaką radochę mają żydzi widząc miliardy gojów modlących się do żydowskiego nieudolnego reformatora judaizmu Joszue, do jego żydowskiej mamuśki i do żydowskiego Jahwe, jak klęczą przed nimi i żebrają o miłosierdzie i zbawienie. I jaką mają radochę, gdy polscy katodebile “interonizują” a to żydówkę Miriam na “królową” Polski, a to jej synalka na “króla”. Polska katodebilna ma parę żydowskich nieboszczyków jako “monarchów”…

Czekam tylko, gdy katodebile w religijnym zapędzie przechrzczą Wisłę na Jordan, a Rysy na górę Synaj.

I nie rozsyłaj facet takich bredni, jak w tym filmie z 2012 roku: Plan przejęcia Polski. I Międzynarodowy Kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce 2012 r. Plany przejęcia Polski robiło żydostwo już od początku rządów Gierka. Pisał o tym A. Siwak. Narzędziem przejęcia władzy nad Polską była Solidurność – żydowsko-watykański koń trojański podrzucony durnym polaczkom. Momentem przełomowym był tzw. okrongły stuł, przy którym na 55 uczestników Polaków było ledwo dziesięciu. Ich głosy się nie liczyły. Preludium tego żydowskiego spisku miało miejsce w Magdalence – przy szabasowych świecach.

Zarówno żydowski spisek w Magdalence, jak i przy okrongłym stole otrzymał błogosławieństwo “polskiego” żydogennego kościoła katolickiego. Także szabas-goja żydobanksterów, kumpla Brzezińskiego, santo subito Wojtyły.

Tam – w Magdalence i przy okrongłym stole – żydowska frakcja z PZPR ponad głową Jaruzela dogadała się z żydowską frakcją Solidurności. Tzw. transformacja była właśnie przejęciem przez żydostwo Polski. To wtedy Polska stała się Judeopolonią, udrapowaną dla niepoznaki w biało-czerwoną flagę i orła w koronie. Ale za nimi cały czas widać było gwiazdę Dawida i menorę. Tylko patrzeć trza było umieć. A te obrady w Berlinie na tym filmie to był tylko taki kabaret, choć zapewne też trochę sondaż – jak zareaguje polactfo. 

Od Magdalenki i okrongłego stołó kroczek po kroczku żydowski okupant okrada, ogłupia i zniewala Polaków. A ten film to po prostu zmyłka odwracająca od tego uwagę. Okupacja żydowska Polski zaczęła się w roku 1989…

Jasiek z Toronto <jasiek80>: Piotrze, ale trzeba przyznac ze   facet ma tupet  z ta “religia”… Polecam ogladnac na zywo jak “zmijowe towarzystwo” zagospodaruje Nasza Polske..

  1. Plan przejęcia Polski. I Międzynarodowy Kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce 2012 r. – YouTube

PB: Najstarsza religia świata BUHAHA Masoni, watykaniści… wszystko tylko nie ż-banksteria.

Andrzej Szubert: Pani Otylio, po co rozsyła Pani takie żydogenne brednie i dezinformacje? Ani słówka o rzeczywistych twórcach NWO – żydo-banksterach. Wszystko zwalone na masonerię, która obecnie jest już tylko folklorem elit. I te brednie o żydobiblii, odwoływanie się do niej i zaganianie do jej czytania. “Co się dzieje, gdy święty i sprawiedliwy Bóg się gniewa? Lekcje z historii i prorok Jeremiasz”

Jeremiasz to postać fikcyjna, a żydobiblijny Jahwe to okrutny i sadystyczny zwyrodnialec, a nie “święty i sprawiedliwy” bóg. Wybrał sobie rzekomo Izraelitów i obiecał im panowanie nad światem i eksterminację nieposłusznych gojów: „…wywyższy cię Pan, Bóg twój, ponad wszystkie narody ziemi” Pwt 28, 1

„Cudzoziemcy odbudują twoje mury, a ich królowie będą ci służyć, gdyż w moim gniewie cię uderzyłem, lecz w mojej łaskawości nad tobą się zlituję.
I twoje bramy będą stale otwarte, ni w dzień, ni w nocy nie będą zamykane, aby można było sprowadzić do ciebie skarby narodów pod wodzą ich królów.
Bo naród i królestwo, które tobie nie będą służyć, zginą, i takie narody będą doszczętnie wytępione.”
Iz 60, 10-12

“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…” Jub. 32, 18-19

I te brednie:


A przecież cała żydo-biblia to wymysły i oszustwa. Nie będzie świat nigdy normalny, dokąd żydo-biblia nie zostanie zakazana, a wszystkie jej egzemplarze spalone lub przerobione na papier toaletowy. Najgorsza to księga świata z jej wymysłami o Jahwe, szatanach, lucyferach, wybraństwie żydów, prorokach, mesjaszach, zbawicielach, odkupicielach itd. Nią zżydzono kulturę prawie całego świata, także krystowierców. Jeśli żyd Joszue/Jezus odkupił grzechy ludzkości, to po co jeszcze piekło? A ono zdaniem teologów nadal istnieje. Ale jeśli grzesznicy nadal idą do piekła – to jakie i czyje grzechy żydowski “odkupiciel” rzekomo odkupił?

Ciekawy jest ten cytat z jewangelii żyda Jana: Prawdziwe światło, które daje światło każdemu, przychodziło na świat. Był na świecie, a świat został stworzony przez niego, ale świat go nie poznał.
Przyszedł do swoich, a jego własny lud go nie przyjął.
 (Jana 1:9-11).

Jego własny lud – to żydzi. I on był żydem.   I – no cóż – “świat go nie poznał”, bo przyszedł tylko do żydów: “Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela” (Mt 15,24). Tylko, że oni nie dali się oszukać. Dopiero po śmierci Joszue  oszust faryzeusz Saul udał “nawrócenie”, przystąpił do tej szczątkowej reformatorskiej judaistycznej sekty, przeforsował przyjmowanie nieobrzezanych gojów i podrzucił ją Rzymowi tworząc krystowierstwo. Tak zaczęło się zżydzanie i zażydzanie światowej kultury:

Zrobiliśmy z was ochoczych, nieświadomych nosicieli naszej misji dla całego świata, całego dzikiego świata i do niezliczonych jeszcze nie narodzonych przyszłych pokoleń. Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji, niosąc nasza ewangelie do niezbadanych jeszcze zakątków ziemi. Nasze plemienne prawa dały wam podstawy do wszystkich waszych świętych konstytucji i systemu prawnemu. Nasze legendy i ludowe opowiadania są świętą tradycją, kołysanką dla waszych dzieci. Nasi poeci wypełnili wasze hymny i modlitewniki. Nasza narodowa historia stała się niezbędna częścią nauk dla waszych pastorów, księży i naukowców. Nasi królowie, nasi mężowie stanu, nasi prorocy, nasi rycerze są waszymi bohaterami. Nasz starożytny mały kraj jest wasza Ziemia Świętą. Nasza naturalna literatura jest wasza Świętą Biblią. To co nasi ludzie myśleli i nauczali stało się nierozerwalną kanwą wplecioną w każde wasze przemówienie i tradycje tak ze nikt nie może być nazwanym wykształconym jeśli nie zna naszej rasowej spuścizny.

Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami  w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska panna jest waszym ideałem macierzyństwa i kobiecości. Żydowski zbuntowany prorok jest centralna figura w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych idoli, odstawiliśmy wasza rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może by nawet porównywalnym z  tym czystym i sprawnym opanowaniem was!

(…) To był początek naszej dominacji w świecie,  tylko początek.(…)
Koniec  jest jeszcze bardzo daleko. W dalszym ciągu panujemy nad wami. (…)

Niech Pani nie kolportuje tych bzdur opartych o żydo-biblię i zachęcających do jej czytania i szukania w niej żydowskiej wyssanej z palca “prawdy objawionej”.

Otylia Zigman: Insider Exposes Freemasonry as the World’s Oldest Secret Religion and the Luciferian Plans for The New World Order

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/