Re-publikacja i kolportowanie lichych materiałów odurnia

Piotr Bein 23.9.2021

Jaki jest cel publikacji i kolportowania podstandardowych materiałów? Dokładają się do ogólnego odurniania. Podrzucono mi dwa artykuły. Pierwszy W pełni zaszczepieni… zieje picem Pharmafii, np.:

Szczepionka, łagodząc objawy zakażenia, pozwala osobom zaszczepionym na przenoszenie niezwykle wysokich ładunków wirusa 

Scypionka nie łagodzi niczego, testy próbne sfałszowano, zmanipulowano, w tym “testowanie” woluntariuszy na “covid-19” oszukańczym testem PCR! I nie taki jest mechanizm działania tej bio-broni, o ironio, opisany detalicznie w drugim artykule! 

Szczepionka robi co innego: niszczy naturalny system immunologiczny do tego stopnia, że byle smarkato-kaszlący wirusek może powalić zascypionego. Co ważniejsze dla ogółu: świństwo, jakie covidiota dał sobie wstrzyknąć, samorzutnie propaguje się na niezascypionych w otoczeniu. Poprzez propagację niezascypiony nabywa tychże cech zniszczenia immunologicznego. W repertuarze skutków propagacji są ponadto zgon, sterylizacja, i trwała zmiana genomu delikwenta. Z diabelskim uśmieszkiem Kill Gates nazwał to Plandemią II.

pracownicy przekazywali sobie nawzajem SARS-CoV-2 

Przekazywali białko kolczaste priony czy co tam z samopropagującej bio-broni mRNA — może nawet pola subtelne, niezależni nie wiedzą: Dr Diana Wojtkowiak: WIMPy i biologiczna reakcja jądrowa w organizmie człowieka

Cały art pada, bo wirus SARS CoV-2 nie istnieje. W ponad 20 krajach ponad setka oficjalnych zapytań w rządach, instytucjach badawczych i administracjach zdrowia publicznego wykazała, że nie istnieje nawet jeden dowód na izolację rzekomego śfirusa od człowieka chorego na “covid-19”. Tym bardziej nie ma dowodów na puryfikację ani ustalenie pełnego genomu śfirusa. SARS CoV-2 existence can’t be proven despite dozens of FOIs in more than 20 countries

Autorzy są ignoranccy, nie odrobili lekcji, albo ulegli szantażowi Pharmafii poprzez “Lanceta” od dawna skorumpowanego, wbrew wychwalaniu. W każdym z przypadków autorzy nie powinni praktykować medycyny, a tym bardziej pisać dw. publicznej.

Drugi wpis Szokujące nowe badania  okroił polski bloger Ernest Kacik przedstawiający się jako Konsultant II Stopnia Koalicji Dr. Ratha w Obronie Zdrowia.  Kiedyś konsultantem nazywano fachowego doradcę. Praktykai zawodowa inżyniera i planisty zeszła mi przeważnie w takich firmach — ang. consulting engineers, planners itp.

Kacik (chwalebnie) pośredniczy w antypharmafijnym handlu suplementami wg metody Dra Ratha. A czy rozumie, co publikuje na swym blogu? Np. wisi u niego fałszywka agenturalna, zdemaskowana ponad rok temu: Another pseudo-science claptrap on 5G relation to covida wśród ogłoszeń jest system NEOS chwiejnego moralnie Mateusza Jarosiewicza.

Trudno połączyć pracę handlowca z expertyzą w tym przypadku plandemiczną czy 5G. Ta druga wygląda na lep do przyciągania klientów działalności handlowej, więc musi ucierpieć, co widać w jakości doboru artów na blogu.

Wpis Pana Ernesta spóźnił się dwa miesiące po publikacji u nas w Brytyjskiej Kolumbii przez Dra Hoffe  we współpracy z Prof. Bhakdi, o czym doniosłem natychmiast na obu blogach i w e-rozsyłkach.. Kiedyś z miejsca tłumaczyłem takie kluczowe pozycje na polski, ale już nie jestem w stanie i skupiam się na selekcji materiału obcego. Wykonanie tłumaczeń pozostawiam rodakom. 

Dr. Bhakdi (new info): No scientific reason nor benefit of SARS CoV-2 vax, but terrifying consequences Published July 11, 2021

Dr. Hoffe: mRNA vax will kill most people, 62% of vaxed show microscopic blood clots Published July 18, 2021

VIRAL Globalists burned down town of Lytton with DEW to muzzle Dr. Hoffe and punish British Columbia for lifting covid restrictions? Hundreds died in the regional heat wave Published July 19, 2021

Drs. Bhakdi & Mercola: COVID jab effects & prevention/treatment protocols Published September 10, 2021

Pozdrawiam myślących Patriotów z kręgosłupem,
Piotr Bein

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/