Izrael odmawia Pegasusa, Fulford bzdeczy, kolejne powodzie nadchodzą w Kanadzie

PB: Izrael nie sprzeda Polsce i dziesiątkom in. krajów Pegasusa, bo zrobił susa w  technologii szpiegowskiej? 

Fantastyka Benka Fulforda… na witrynie wyciszenia i uduchowienia. Benek od lat plecie przy byle okazji, zanim na wielką skalę zrobił to później ż-służbowy QAnon, odurniając setki mln luda globalnie.  
Przykład bzdety Benka: infrastrukturę Brytyjskiej Kolumbii zniszczyła armia, wysadzając w powietrze atmosferę 🙂 aby utworzyć Pineapple Expressy. Chyba chodzi mu o wysadzanie mostów i niszczenie dziesiątków km szosy… Po to żydłactfo mozoliło się dziesiątki lat nad bronią pogodową, żeby zwalać niszczenie na “klęski żywiołowe”. Nie ma wtedy ryzyka przyłapania suszp i wojska, a szkody są momentalne na ogromnym obszarze. 

Oglądałem fotki i filmiki zniszczeń — nie ma żadnych poszlak wysadzania, tylko działania bezprecedensowych wód. Autostrady projektuje się na rzadkie extremalne wydarzenia. Zniszczenia mamy jakby wykonawca schrzanił budowę, a to rzeki wezbrały tak, że rozmyły najsłabsze punkty koryta. Przy mostach wgryzły się za przyczółki, powodując zawalenie. Pędząca woda  obnażyła pale stalowe niektórych mostów kolejowych do głęb. kilku metrów! — zdarzenie jedno na setki lat lub rzadsze. 

“Ma” rację Greta — napompowaliśmy atmosferę oddychając (krowy pierdząc) i natura się mści. Żydłaccy sponsorzy Grety zaciera łapska, nabiera rozpędu podatek węglowy i mantra ocipienia klimatu do zaciskania śruby bankstersko-korporacyjnej, Agendy 2030 i NWO. 

Nieprawdą jest, że wszystkie połączenia drogowe Vancouveru ze światem zostały utracone. Działają przejazdy graniczne do USA; przewoźnicy kanadyjscy natychmiast przełożyli tam tranzyt towarowy. Sprzątnięto obsuwy górskie na Highway 3 wzdłuż płd. granicy BC, a do końca stycznia ma być otwarta (mosty saperskie) główna autostrada przez góry. Chyba że kolejne Expressy zniszczą na nowo. 

Wczorajszy opad deszczu był mniejszy niż w prognozie. Wały w USA nie przelały się i fala powodziowa nie dotarła do Sumas Praire pod Vancouverem. Dwa kolejne Expressy mogą przynieść więcej wody. Miejscowe władze są zaniepokojone, zdążono zreperować wały do wys. przelewu, następna fala może rozmyć reperacje lub uszkodzić wały w in. miejscach. Obszar 1000 dużych farm zdewastowany niedawną powodzią znów może przykryć woda. Tym razem chociaż jest czas ewakuować zwierzęta, które przetrwały poprzedni potop.

Zofia Filipiak: Trochę podejrzana ta zmiana frontu, ale dzisiaj za sprawą różnych Sił wszystko jest możliwe ….  
Z cyklu ‘ pół żartem , pół serio ‘ , ale zauważyłam że Fulforda należy czytać wybiórczo  🙂 

czw., 25 lis 2021 o 05:39 Piotr Bein napisał(a):
Gojowskie myślenie… Gospodarka Chin to koń trojański żydłactwa globalnie: gdzie zechcą, tam  zlikwidują podatek węglowy, żeby wyrolować namierzone gospodarki i zapanują poprzez Chiny jak przedtem via USrael.

Wybiurczość w globalnych projektach żydłactfa widać np. w wycelowaniu bio-broni “covid” głównie w Zachód i Białych.
Wygląda na to, że namierzyli bronią pogodową Brytyjską Kolumbię, popatrz na malutki wycinek całości w linku poniżej.Jutro nadchodzą 3 “rzeki atmosferyczne” jedna po drugiej przez ok. tydzień — będzie niewesoło, w in. prowincjach Kanady też, tyle że jak dotąd mniej szkód.
Jedna szosa w BC dalej na północ zmyta dokumentnie przez wezbraną rzeczkę górską — ponad 40 km, trza zbudować od nowa, tylko jak tego dokonać w trudnym terenie wzdłuż rzeki, którą Pineapple Express może napompować do katastrofalnych przepływów, a rozlać się w wąskiej dolinie nie ma gdzie.

Przez pomniejsze zniszczenia szos i mostów Vancouver jest obecnie odcięty od świata, jedyny dostęp samolotem i statkiem. Granicę z USA zamknął śfirus. Zobaczymy jak dokopie nadchodząca fala wściekłej pogody. Governments let down British Columbians in record floods

On Wednesday, November 24, 2021, 02:01:07 p.m. PST, Ela and Ted Salak:

Chiny likwidują węglową spekulację (kierunekchemia.pl)

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/