Picdemisty żałosne skomlenie

Andrzej Szubert  To: Kaz Dziamka Fri., Nov. 26 at 11:58 p.m.

Subject: Moja odpowiedź na twoje skomlenie…

Polecam ci to. Pisałem o tym tu. A teraz do rzeczy…

Opublikowałeś poniższe skomlenie: “Nie mogę kurwa zdechnąć”:
https://kazdziamka.com/nie-moge-kurwa-zdechnac/

Pisałeś to pod moim adresem. Odpisałem w komentarzu, ale nadal go nie zaakceptowałeś. Więc publicznie ci odpowiadam e-pocztą (dołączam w bcc szereg adresów) oraz załączam skan (masz katastrofalną stronę – zbija komentarze w jeden nieprzejrzysty blok):

Kaz, kiedyś ciebie szanowałem, a teraz uważam ciebie za głupca, naiwniaka, kłamcę – no i za tchórza.
Podaj link, gdzie użyłem zwrotu “pojebani zaszczepieńcy”. Nie używam w publicystyce, a także na co dzień w domu  wulgaryzmów, jak ty – i nigdy szczepanów szprycowników nie nazwałem “pojebańcami”. Nie wciskaj mi własnego rynsztokowego słownictwa.
A teraz po kolei:
1) Nie tylko ja twierdzę, że nie ma żadnej “pandemii”. Tysiące niezależnych lekarzy na całym świecie twierdzi to samo.
2) Nie tylko ja twierdzę, że szpryce rzekomo na covida zawierają różne szkodliwe, wręcz ludobójcze świństwa. O “toksynach” w szprycach nie pisałem nigdy.
3) O tym, że globalna sitwa z żydo-banksterami na czele chce zdepopulować ludzkość, mówiło publicznie wielokrotnie wielu ich najemników. Wystarczy poszukać ich wypowiedzi w sieci.
4) Znam nazwiska ludzi z wykształceniem medycznym, którzy publicznie twierdzą, że nie udowodniono do teraz istnienia wirusów.
5) Natomiast lekarzy, wirusologów i przedstawicieli nauk medycznych z różnymi tytułami do profesorów włącznie, którzy twierdzą, że świrusa covid-19 nie wyizolowano i nie udowodniono jego istnienia są tysiące. Tyle że łże-media – ty nazywasz je “korporacyjne” – wszystkich ich cenzurują.
6) Nigdzie i ani razu nie napisałem, że szczepany wymrą w ciągu kilku miesięcy. Pisałem, że wielkie wymieranie rozłożone będzie nawet na lata, a zacznie się za kilka miesięcy. I akurat to się już teraz dzieje. Niezależni lekarze – powtarzam – lekarze – podają dziesiątki a nawet setki tysięcy przypadków zgonów z powodu szpryc i wiele milionów ciężkich powikłań. Dodają ponadto, że do oficjalnych statystyk dociera od 1/10 do 1/100 liczby rzeczywistych zgonów i powikłań. I ilość ta będzie rosła.
7) Wielokrotnie pisałem, że większość szpryc pierwszej serii była zapewne “pusta” – tzn. bez ludobójczych dodatków. I że dopiero w kolejnych seriach ilość ludobójczych dodatków w szprycach będzie rosła. Potwierdził to dr Franz Zaleski. Sprawdził trzy przypadkowe fiolki  szpryc Pflicera i w pierwszej była woda destylowana, w drugiej sól fizjologiczna. Natomiast trzecia miała podejrzane niezdefiniowane twory, o których producent milczał.

Twoja zaślepiona wiara w picdemię istniejącą tylko w “korporacyjnych” łże mediach zadziwia mnie. Ale to twoja sprawa. Najbardziej jednak żałośnie wypadłeś z tym skomleniem: “nie mogę kurwa zdechnąć”. Jak to nie możesz? Nie ma pistoletów w Nowym Meksyku? Nie możesz sobie strzelić w ten pusty łeb? Nie możesz autem wjechać na przejeździe pod pociąg, czy wpaść do przepaści? Chcesz zdechnąć, ale brak ci na to odwagi. I dlatego skomlesz jak kundel czy kojot?
Mój syn miał dość życia. 4 lata temu wbił sobie nóż w piersi. Umierał na moich rękach. Ale ani razu nie zaskomlał, że nie może kurwa zdechnąć.

Eh – ty żałosny tchórzu…

PB: Kaz, Znasz angielski, po co czytasz blog Andrzeja? On dokładnie podsumowuje prawdę, przystępnie w jęz.polskim. 

Zmyślasz oszczerstwa, jakbyś potrzebował chłopca do bicia.

Weź się w garść, dołącz do walczących o prawdę i przetrwanie Ludzkości. 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/