Niepoważna Światowa Rada Polaków i Polonii

PB: Szanowny Panie Wesołowski, Jednak emocje. Nie zna Pan “mej osoby”, nie pytał czy chcę otrzymywać Pana e-poczty, a jednak przysyła je. Myśląc że coś ważnego, z szacunku dla nadawcy czytałem je jak widać ze zrozumieniem i dokumentnie, znajdując co znalazłem dla dobra wspólnego, jak to Pan ładnie ujął. A Pan czego się spodziewał — bezmyślnej konsumpcji i lajków a la pejsbók?

Po prośbie o wyłączenie mnie znów Pan odpisuje.

Jeśli Panu niewsmak słowa prawdy o Pana działalności, to co Pan z tym zrobi gwoli naprawy, bez zawracania głowy ponad setce osób?
Pozdrawiam, mam nadzieję po raz ostatni — Piotr Bein

Zbigniew Wesołowski: Szanowny Panie Bein, oraz Andrzej Szubert na którego się Pan powołuje: W nawiązaniu do Pana prośby wykreślam Pana osobę z dniem 03.12.2021 r. z przekazów poczty e-mail z moim udziałem. Proszę nie kierować do mnie swoich komentarzy; nie znam Pana osoby i niech tak pozostanie.
Z pozdrowieniami 

Zbigniew A. Wesołowski, Fundator & Prezes Zarządu Fundacji. Founder & President of the Foundation’s Management Board, e-mail: [email protected]

https://www.facebook.com/Polska2000

Zarząd Fundacji / Foundation Board: Zbigniew A. Wesołowski / PL, Marek Krasnopolski / PL.

Rada Fundacji / Foundation Council: Edward Bronisław Błotko / USA, Jerzy Szymczyk / USA, Andrzej Kamrowski / PL, Styrna Kazimierz / PL, Marian Lucjan Michalski / PL, Adam Jagła / PL.

World Movement of Poles and Polonia. Foundation We help; KRS 0000784833, Światowy Ruch Polaków i Polonii. Fundacja Pomagamy; KRS 0000784833, tel.: +48 721-900-471 rozmowa w języku angielskim, lub tel.:+48 573-319-601, +48 797-844-475 rozmowa w języku Polskim, skype ID: vestonskype, e-mail: [email protected]

PB: Na rozluźnienie emocyj i otrzeźwienie z halucynacji szkodliwych dla dobra wspólnego. Nadesłał właśnie Andrzej Szubert:

W ramach wstępu…Do szpitala przywieziono Teresę i Marię  z domu Znyk. Lekarz pyta: kim panie są. Głos zabrała Teresa: jak to nie wie pan? Ja jestem prezesem a moja siostra zastępcą międzynarodowego sądu arbitrażowego prawa naturalnego. Lekarz zapytał: a kto wam dał te funkcje? Jak to kto – zdziwiła się Teresa z domu Znyk, prezes międzynarodowego sądu arbitrażowego prawa naturalnego – sam pan bóg.

Obok stał pacjent w kaftanie bezpieczeństwa i słysząc odpowiedź Teresy z domu Znyk, prezeski międzynarodowego sądu arbitrażowego prawa naturalnego krzyknął – gówno prawda – nigdy im tych funkcji nie nadałem.

Jak widzę, paniom Łowiczankom szajba kompletnie już odbiła. Spotkały się i po trzeciej butelce wina uzgodniły, że będą prezesem i zastępcą międzynarodowego sądu arbitrażowego prawa naturalnego.

A ja jestem prezesem galaktycznego trybunału  konstytucyjnego i skazuję obie panie na dożywotnie prace społeczne na rzecz bakterii cyjanowodorowych na Marsie.

U Pana Wesołowskiego na pesjbóku bzdury Łowiczanek figurują jako materiał edukacyjny, obok bzdet Śfira Kefira o potopie przed 2 wiekami i zaginionej podziemnej cywilizacji … Czy to może dział humoru?

PB: Szanowny Panie Wesołowski, Czynię tak, jak pisze Pan z punktu Prawa Naturalnego: w obronie Dobra Wspólnego.
Nie zareagował Pan na żaden z podanych konkretnych czynników szkodliwych dla tego dobra w swej e-działalności, co stawia deklarowany jej cel pod znakiem zapytania. W najlepszym przypadku, agentura może wcisnąć Panu materiał dezinformacyjny i manipulacyjny, a Pan zapoda swym odbiorcom. Wykazałem to na przykładach z Pana pejsbóka i rozsyłek. Co do najgorszego przypadku, wolę nie spekulować, czas pokaże, czy jest Pan tylko naiwnym ignorantem.
W każdym razie brak przejrzystości fundacji czy fundacyj związanych z Panem nie buduje zaufania publicznego. 
Proszę usunąć mnie z listy rozsyłkowej. 

Zbigniew Wesolowski: Szanowny Panie Bein, Dziękuję za komentarz; jednocześnie proszę nie ulegajmy emocjom. Każdy człowiek na miarę swoich możliwości wykonuje powinność wobec siebie i wobec otoczenia ludzi – każdego człowieka oczekującego wsparcia w realizacji wspólnego dobra jakim jest prawo naturalne.

Prawo naturalne to uniwersalne, niezbywalne i pierwotne prawo wynikające z natury. Zgodnie z tym prawem każda istota w tym człowiek jest wolny i może czynić co zechce nie krzywdząc innych istot.
Są tylko dwie zasady prawa naturalnego:1. Nie krzywdź.2. Nie pozwól krzywdzić innych i siebie.

Nie mam zamiaru z Szanownym Panem się licytować; to nie czas na wzajemne przekonywanie się. Czyńmy na swoich “podwórkach” i w najbliższym otoczeniu porządek i racjonalizujmy postąpienia. Osoby “zadaniowane” z całą pewnością skapitulują; bowiem czas kapitulacji tzw. “nieudaczników” jest bliski.

Z wyrazami szacunku — Zbigniew A. Wesołowski [stopka obcięta]

PB: Szanowny Panie Wesołowski, Aprobująco przekazuje Pan zajawkę “5G Space Appeal”. Oto autor rozsyłek, ewidentny ich agent (w najlepszym przypadku pożyteczny idiota) Arthur Firstenberg. Tamże artykuły (m.in. od współtwórczyni oryginalnego “5G Space Appeal”, Claire Edwards) demaskujące przechwycenie ruchu, np.:

Skąd to Pan wziął? — wpływu tego czegoś na ich organizm aby nie umarli – jak inni po tych szprycach. Są różne partie scypionek o róznym składzie i przeznaczeniu, np. wg doniesienia ze Słowacji: placebo, mRNA i mRNA z wywoływaczem raka. Placebo podano “elitom” i ich ochronie oraz części populacji, żeby nie było ogromnego wzrostu zgonów i zachorowań, bo lud by się zbuntował. Ta zajawka świadczyłaby o tym: 3 wersje bio-broni pn. scypionka: „placebo”, „preparat mRNA”, „mRNA + patogen rakotwórczy”

Wg innych, partie “szczepionek” zróżnicowano w nanotechnologii kontroli człowieka, na testy różnych faz B+R. Technologiom tym daleko do doskonałości, stąd być może nacisk na wieczne boostery. Tu poszlaka, że 95% scypionek to placebo i być może inny cel jak testowanie nanotechu zdalnej kontroli: Dr Yeadon: Bezprecedensowe 100% zgonów od 5% partii bio-broni “covid”

Z Pana fejsa ani e-rozsyłek nie wynika klarowny cel. Potrzeba zmobilizować Polaków przeciw okupantowi ponad tragicznymi podziałami, a Pan skórę już dzieli. Przepędzimy okupanta, pogadamy o tym na słowiańskich wiecach. Na razie przywódcy jak Pan pozostają zamgleni. Analizę i publikację kwestii, także technicznych, zostawić fachowcom. Nie dokłada Pan swej expertyzy, więc po co wzmagać hałas pejsbókowy, często celowy dla zakłócenia krystalizacji oporu, np. “płaskoziemczy” typ wpisów u Pana.

W swym zapale daje Pan narodowi fałszywe nadzieje. Jak ma Prokuratura zbadać sprawę na podst. zbioru amatorskich materiałów rzekomo przeciw 5G? Czołowi prawnicy z tysiącami stron papieru od świadków i biegłych nic jeszcze nie wywalczyli przeciw plandemii ani 5G. 

W nowszej e-poczcie, zapodaje Pan zaproszenie do zeznań w Hadze, służącej banksterii jak wszędzie (np. trybynał haski ds. b. Jugosławii). To też nabija płonne nadzieje, tak jak pozostałe procesy picdemistów. Można, ale nie zwalniając nacisków milionów z ulic. A w tym dziale u Pana cicho.

PB: Dodatkowe pytania do Pana Wesołowskiego:

– Czy ŚRPiP to stowarzyszenie/fundacja, czy zarejestrowane sądownie zrzeszenie, z wyborami/głosowaniem i masą członków? 

– Gdzie można znaleźć skład ŚRPiP i listę członków?

– Ze stopki w Pana e-poczcie wynikałoby, że jest Fundacja, której prezesem jest Pan i druga “Foundation We Help” 

– Czy są i gdzie do wglądu publicznego sprawozdania finansowe obu fundacji?

Andrzej Szubert: Niestety Zbigniewa Wesołowskiego trudno mi brać za człowieka poważnego. Sam już dałeś przykłady – publikuje świrnięte niepoważne Łowiczanki Bejdę i Wojdę, od lat lądujące u mnie w spamie, czy te wymysły świra Kefira. W Europie są setki tysięcy starych budowli z czasów średniowiecza a sporo i starożytnych. Owszem, większość zburzono – z różnych powodów. Były wojny, bombardowania, ale przede wszystkim wyburzono stare budynki pozbawione kanalizacji i bieżącej wody, pełne ciasnych klitek dla biedoty. Takich ruder były jeszcze w połowie XIX wieku całe dzielnice. Wszystkie je burzono budując dla rosnącej w siły warstwy roboczej przestronniejsze mieszkania “z wygodami”. Niestety ślepy i głupi Kefir tego nie widzi. I jeszcze to – niepoważna nawiedzona, pieprznięta prezydętka Garland, tęskniąca za “cywilizacją łacińską”.

Garland to zaślepiona katodebilka, nie dostrzegająca takich “drobnostek”, jak wielowiekowy terror kleru i inkwizycji, wielowiekowy ucisk pańszczyźniany, bandyckie krucjaty, także przeciwko Słowianom. Również masowe rzezie na poganach, “heretykach”, “innowiercach” i “czarownicach”. I cenzura z Indeksem ksiąg zakazanych i paleniem i ksiąg i autorów, jeśli wpadli w macki inkwizycji. I ta pieprznięta baba chce powrotu tego zbrodniczego systemu. Nic tak dobrze nie charakteryzuje zbrodniczości “cywilizacji łacińskiej” jak list papieża Marcina V, bękarta kardynała colonny do Władysława Jagiełły:

Wiedz, że interesy Stolicy Apostolskiej, a także twojej korony czynią obowiązkiem eksterminację Husytów. Pamiętaj, że ci bezbożni ludzie ośmielają się głosić zasadę równości; twierdzą, że wszyscy chrześcijanie są braćmi, i że Bóg nie dał ludziom uprzywilejowanym prawa władania narodami; utrzymują, że Chrystus przyszedł na świat aby znieść niewolnictwo; wzywają ludzi do wolności, to znaczy do unicestwienia królów i kapłanów.
Teraz, kiedy jeszcze jest czas, zwróć swoje siły przeciwko Czechom, pal, zabijaj i czyń wszędzie pustynię, gdyż nic nie jest bardziej miłe Bogu, ani bardziej pożyteczne dla sprawy królów, niż eksterminacja Husytów.

No i jeszcze ten PIAST w winiecie. W Kluczborku jeden z kapusi przybrał sobie jako kryptonim właśnie to: Piast. I do tego kapusia, aktywisty Solidurności, udającego “swojego”, ten pseudonim pasował jak ulał.

A wracając do p. Wesołowskiego – są ludzie, którzy lubią dużo gadać i uprawiać działania pozorne, jak choćby “organizowanie” partii oporu, czy światowego ruchu Polaków. Organizują konferencje, zjazdy, dużo jest gadania z którego niewiele lub nic nie wynika.

A ja?Jak wiesz, od początku biorę udział we wszystkich antykowidowych protestach w Pforzheime – od ponad 1,5 roku. Już w maju ub. roku parę razy byłem na fotkach tutejszej gadzinówki, krytykującej protesty. Mam już “na koncie” udział w ponad 150 demonstracjach. Wprawdzie do mikrofonu nigdy się nie pchałem, ale zawsze stałem w pierwszym szeregu. A od kwietnia 2021 przejąłem zgłaszanie i kierowanie poniedziałkowymi demonstracjami – bo nikt tego nie chciał dalej prowadzić. Tu jest migawka z wczorajszej. Tym razem było nas naprawdę niewielu – niecałe 60 osób. Nie wiem czy inni się bali, czy może pogoda tak zadziałała – było zimno, wietrznie i mokro, a pół godziny przed demonstracją była tu prawdziwa śnieżyca – tyle że śnieg był mokry i od razu topniał. Tydzień temu było nas ponad dwa razy więcej.

Wznowiliśmy też do spółki z takim Matthiasem demonstracje sobotnie, zakończone w maju 2021. On zgłosił poprzednią, ja już zgłosiłem następną na 4 grudnia.Proponowano mi przystąpienie do opozycyjnej partii Die Basis powstałej na fali oporu przeciwko totalitarnej fałszywej picdemii. Myślę, że nawet bym miał szansę na jakąś eksponowaną funkcję. Odmówiłem jednak – wolę konkretne działania na rzecz wolności niż gadanie na zebraniach partyjnych.

No i jak wiesz, prowadzę publicystykę, z tym że nie kolportuję bredni Łowiczanek, Kefira czy “prezydętki”, czy agenta wpływu Michalkiewicza. Wręcz przeciwnie – staram się weryfikować kolportowane informacje. Jedną taką dezinformacyjną bzdurę, mającą ośmieszać środowiska antytotalitarne – że kolportują wymysły –  zdemaskowaliśmy wspólnie.

No i demaskuję oszustwo picdemiczne od prawie dwóch lat. Mój pierwszy wpis o picdemii pochodzi z 9 lutego 2020. Już wtedy demaskowałem to oszustwo. I robię to nadal – systematycznie od prawie dwóch lat. A inni gadają, gadają, gadają. I publikują zmyły i idiotyzmy. i chcą uchodzić za patriotów i być na świeczniku.

PB: Szanowny Panie Wesołowski, Na Pana fejsie parę rzeczy ujmuje powadze pozycji Pana i ŚRPiP. Wineta z nazwą PIAST to nieporozumienie. To nie jest ani słowiański ród (nosi  grupę genetyczną “zachodnią” R1b zamiast słowiańskiej R1a), ani sprzyjający Słowianom czy Ludzkości:

Proszę przejrzeć powyższy materiał i nie wprowadzać Polaków w błąd. Oszołomi wręcz szukają dezinformacji, żeby karmić swój pomylony “patriotyzm”, np. wymienione na Pana fejsie siostry Bejda i Wojda. 

Ma Pan tam również oszołomów z serii “płaskoziemcuf” dla gojów, np. ewidentna szydercza robota fotoszopem o rzekomym potopie ok. 200 lat temu i o tajemniczej cywilizacji w Europie przedtem. Jeśli kto wierzy, że koczownicy Tatarzy byli w stanie wynaleźć fotografię i nie zachowałaby się poza Europą — to chce Pan takich zwolenników?
Duplikuje Pan materiały, a ja wolałbym wreszcie zobaczyć prawdziwego przywódcę Polaków, zdolnego pociągnąć wszystkich bez wzgl. na światopogląd przeciw zmorze zagrażającej całej Ludzkości.. Niech Pan zostawi publikowanie mediom niezależnym, nadużywanie pejsbóków do kolportażu umacnia władzę żydłacką i przykuwa lud do zabójczego szajsfona. 

Łatwo Panu wlepić lipę dezorientacyjną czy agenturalną, a tego od przywódcy naród nie potrzebuje. 

Pozdrawiam — Piotr Bein

Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz

Indie: Pierwsza w świecie sprawa o morcderstwo bio-bronią scypionkową

Argumenty naukowe przeciw covido-sanitaryzmowi

3 wersje bio-broni pn. scypionka: „placebo”, „preparat mRNA”, „mRNA + patogen rakotwórczy”

GRZEGORZ BRAUN: Spotkanie robocze przyjaciół Polski parlamentarzystów europejskich KONFEDERACJA

Antytotalitarne protesty na całym świecie – Jesień Ludów…

Australia: Miliony na ulicach, policja atakuje kobiety i dzieci, bunt na Wyspach Solomona

Raport-NOP-do-15.11.2021.pdf (pzh.gov.pl) PB: W USA i W. Brytanii liczbę przypadków zaniżono 10 do 100 razy, a ile w Polsce?

Kanada: Marcus Ray chce przepędzić neo-komuchów z rządów Brytyjskiej Kolumbii i Alberty

Ludobójcze, śmiercionośne szpryce…

Dają nam przykład Chorwaci, jak z reżimem walczyć mamy…

Od pewnej „krytycznej” masy ludzi policja jest bezsilna! Tylko wielomilionowe protesty mogą powstrzymać totalitarny ludobójczy proceder

Totalitarny zamordyzm w Europie narasta…

Porażający zamach globalnej sitwy na Przyrodę – i wywłaszczanie z niej ludzkości…

Startuje komisja śledcza Norymberga 2.0! — Wsparcie działalności Grzegorza Brauna

Nowy waria(n)t afrykański: Już tak było w ubr. + Tylko w pełni zascypieni muszą obawiać się “najgorszego dotąd” waria(n)ta

USA VAERS: 5% partii covido-scypionki odpowiada za 100% zgonów + Śledztwo: NOPy od specyficznych partii scypionki + Najbardziej zabójcze scypionki poszły do stanów republikańskich + Dr Yeadon: “Bezprecedensowe” 100% zgonów od 5% partii

India: World’s first covid jab murder case against Bill Gates

W Brytania: Staruszkom podano midazolam i unarli na “covida”

Oklahoma: Pentagon zdejmie dowódcę Gwardii Narodowej jeśli ten nie cofnie banu obowiązku scypień + W. Brytania: NHS wzięło stare daneby pokazać że 75% covido-pacjentów w OIT to nieszprycowani + Czy odrzucimy boostery?

Lekarze za „szczepieniem” na covida umierają od zawału serca zakrzepicy

Aktywizm ocipienia klimatu odbija się szajbą

Cel “guwnego ścieku”: nie myśl, nie miej czasu, bądź posłuszny, nie pytaj

Franc przestrzega przed ocipieniem klimatu, milczy o piekle

Zadyma o aresztowanie „kamratów” odwraca uwagę od walki o wolność?

Australia: Inwazja plandemistów
[…]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/