Co tam panie z tymi pozwami na picdemistów

Andrzej Szubert: Z tego co wiem, Füllmich nikomu nie zwracał 800 euro po przegranych procesach. Norymbergę 2 wymyśliła AFD, a przyklejono to jemu. Tylko masy na ulicach mogą to powstrzymać.

PB: Fuellmich nie obiecuje “Norymbergi2” w filmiku. Ciekawe jaka była przyczyna zawalanki i czy zwrócił mamonę choć w części. Podobnie jest w zrzutkach na prawników, którzy pozywają dla dobra wspólnego — setki tys. $ bez wyników upragnionych przez publikę. Rocco Galati w swym filmiku wygląda na nerwowego przyznając fiasko pierwszej fazy: Canada constitutional lawyer Rocco Galati: With all the evidence available, why can’t we arrest and charge public officials?

Wyrażenie ma znaczenie Norymberga bis, nowa wersja. Nadgorliwi działacze dali taką nalepkę próbom pozywania, pozbawionym okoliczności norymberskich lub nie nagłaśnianych jako takie przez inicjatorów. Agenturalni “fact checkers” wykorzystali to do dyskredytacji oporu środkami prawnymi. Podobnie CBC obżydza “Ostrzeżenia o odpowiedzialności prawnej” Notice of Liability — mechanizm dostępny każdemu poszkodowanemu w picdemii. Merdia nie wspomną, że wielu trzeźwieje otrzymawszy taki dokument. Stosowany masowo, ma potencjał wpływu na szkodników niższych szczebli. 

Jelity świata zażyczą sobie wyrok i taka będzie Norymberga2. Na razie widzimy oddalanie pozwów przeciw członkom rządów przez …członków tychże rządów,  np. opisany już przypadek w BC. Jeśli potoczą się głowy, to daleko pod wierchuszką banksterską.

Sorosowska “migracja” to nie zbrodnia typu norymberskiego, a Merkel nie ma na kogo zwalić, bo sama zaprosiła bandytów ISIS, a ci mordowali nadal jako najemnicy wojenni, tyle że na wyjeździe z Niemiec. Niektórych wykorzystano do terroru na miejscu i siania nienawiści “cywilizacyjnej”. 

Zostaje jak orędujesz: masowe, nieustające, milionowe protesty. Po wyrzuceniu rządu i przejęciu władzy przez Suwerena byłaby szansa na sprawiedliwe, ludowe trybunały. Tylko że denaci byliby już bezpieczni w innym kraju.

Andrzej Szubert: Piotrek, zwrotu “norymberga 2” Füllmich najprawdopodobniej nie użył, a przynajmniej nie oficjalnie. Kto to rozpropagował – nie wiem. Nie wykluczam, że nadgorliwcy – lub – co też jest prawdopodobne – agentura wpływu, by sprawę ośmieszyć. Niemniej zapowiadał on pozwy zbiorowe już latem 2020. Tu masz jego zapowiedź z jego kanału na yt po angielsku. Data: 28 sierpień 2020.

Ja słuchałem jego zapowiedzi procesów po niemiecku – także w sierpniu 2020. Zresztą już od sierpnia 2020 zbierał od ludzi, którzy ponieśli straty finansowe przez lockdown, po 800 euro od łebka na te procesy. Z zapowiadanych procesów wyszły nici…

Ważne! Zwrot norymberga 2:0 już od lat jest w użyciu. Tu jest tekst z sieci z 2015 r.. To wymyślili ludzie oskarżający marionetki polityczne o “islamizację” dojczlandii i odgrażali się Merkel & spółce norymbergią 2:0
Kto to “przykleił” antykowidowcom i antyszprycownikom – nie wiem.

PB: Masz linka, że Fuellmich zapowiedział?Jakiś czas temu zdementowal takie pogłoski. Wytworzyła je agentura lub nadgorliwi działacze, o ile wiem. 

Andrzej Szubert: Piotrek, ja już dawno straciłem nadzieję na norymbergię 2. Fulmich zapowiedział ją już grubo ponad rok temu. Pamiętam jego wypowiedzi – sądy w Dojczlandii są skorumpowane i tu nie zdziała nic, ale za to w usraelu sądy są niezależne i tam obali picdemię. Zbierał kasę na pozwy zbiorowe, zgłaszał je, ale nie słyszałem o ani jednej sprawie, którą wygrał. I tak trwa to już grubo ponad rok.W sądach picdemiii nie obali się. Jeśli już to tylko przy nacisku milionów ludzi na ulicach i pod sądami. Innej drogi nie ma. Może gdzieś pod naciskiem ludzi policja oficjalnie wypowie władzy posłuszeństwo. Lub wojsko. Wtedy cały ten cyrk upadnie.A to, że Fulmich skumał się z Braunem martwi mnie. Braun to koncesjonowany opozycjonista, kukiz 2. Jest w konfederacji opiewającej “wolny rynek” i prywatyzację – czyli wywłaszczanie gojów z majątków narodowych. I jeszcze przerabia protesty na religijne procesje. Sam słyszałem jak na początku przemówienia podczas demonstracji powiedział: pomódlmy się do “matki boskiej”. Dalej trzyma ludzi w żydo-katolickim amoku. Protesty polityczne muszą być areligijne, religijnie neutralne!

Wsjo.

PB: Pani Otylio, kto to Sorensen? Norymbergę2 przypisali Fuellmichowi miesiące temu, a on wcale tego nie chciał. Zbierał skrupulatnie dane i obserwował scenę konsultując główne pozwy w różnych jurysdykcjach, m.in. w BC. Nie wiem, co chce Braun i jak to widzi Fuellmich, doświadczony z banksterią, ale czy z picdemistami? W prawie są opcje w danej sprawie — np. konstytucyjna, kryminalne, prawa człowieka (okazała się lipą w paczkach w BC).

Prawo nie działa z sędziami kryjącymi plandemistów. W BC minister z 2 tekami — bezpieczeństwa publicznego i jednocześnie solicitor general, coś jak vice prokurator generalny, zarządzi unieważnienie procesów przeciw rządowi. Publika nie jest tego świadoma. To on mi zniszczył bloga

Mecenas konstytucyjny Rocco Galati przyznaje, że zaczęte przez niego pozwy nie-kryminalne nie działają, bo sądy są skorumpowane. Galati łoży nadzieje w pozwy kryminalne, podobnie jak wcześniej przywódca antypicdemiczny w Kelownie w BC, wiodącej w protestach w Kanadzie. To samouk prawny David Lindsay, który zęby zjadł na zwalczaniu lichwiarzy i fiskusa; merdia federalne i lokalne nie ukrywają nienawiści doń, widać kto rządzi info-wojną 🙂

Moim zdaniem ma rację Andrzej, naciskając na nieustające milionowe protesty na ulicach, Australia już zaczęła to, zobaczymy. Na sądy nie ma co liczyć. Ulica ma moc…

Chciałbym wiedzieć, czy ma Pani kwity na Wesołowskiego, czy ot tak sobie ożydzila.

On Wednesday, December 1, 2021, 08:27:02 p.m. PST, Otylia Zigman:

Też pan Piotr nie rozpoznaje?  “STOP WORLD CONTROL”, David Sorensen dawno mi podpada…..Nuremberg trials 2.0 has begun
Dowiedziałam się dzisiaj od amerykańskiego patryjoty że Nuremberg trial 2 0,to jedna lipa, oszustwo jak zwykle. Bardzo mi podpadało, niewiarygodnie wygląda, łącznie z tym kapusiem……  Davidem Sorensen.   Tak jak wszystkie inne służące świnie chazarskie!!! To też żydowska agentura a nie żaden David…….

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/