Dr Nowopolski życzeniowo kreuje Norymbergę2

PB: Fuellmich nie nazywa tego Norymbergą2.0, a podobnych spraw zbiorowych ma wiele, jedną w Brytyjskiej Kolumbii. Dr Nowopolski fantazjuje też o Najwyższym Trybunale Sprawiedliwości Kanady. Prowincja Ontario to nie cała Kanada, Superior Court (a nie Tribunal!) of Justice nie istnieje w Ottawie, tylko Najwyższy Sąd Kanady, gdzie lądują apelacje decyzji niższych instancji. 

Sąd prowincjonalny nie ma jurysdykcji nad właścicielką Kanady — królową Anglii, Watykanem, papieżem, jezuitami, Gatesem, GAVI, WHO. Od nich wszystkich łączna kara 35 mld C$, tj. po 1000 C$ na każde dziecko, męża, żonę, dziadka i babcię w Kanadzie. W Small Claims Court Kanadyjczyk ma szansę wygrać do 35 tys. C$ od łebka, w Trybunale Praw Człowieka do 75 tys. $ od łebka, a dobry mecenas w sądzie kryminalnym może wygrać i więcej. Najwięcej zatem zarabiają Fuellmichy na tych pozwach zbiorowych. 

Wymysł Nowopolskiego o ponad 1000 prawników i ponad 10 000 ekspertów medycznych pod kierunkiem Fuellmicha — skąd wziąłby opłacić ich usługi przed (wątpliwą) wygraną w “trybunale”? Pod koniec (para. 181) pozew sugeruje, że do dyspozycji sądu stoją prawnicy, lekarze i uczeni z międzynarodowego sojuszu, co nie znaczy, że podlegają Fuellmichowi, który wysłuchał zdalnie ok. 150 z nich, żeby zrozumieć temat.. 

Fuellmich nie ma szans w systemie prawnym Niemiec; w Kalifornii wygrał z banksterami, bo tam system dopuszcza to. W Kanadzie? — forget it!  Prawnik konstytucyjny Kanady, Rocco Galati przymierzył się jak Fuellmich. Po zaczętym procesie wywnioskował (jakby nie wiedział naprzód!), że rząd nie odpowiada prawnie: Co tam panie z tymi pozwami na picdemistów

Czemu pozwano Watykan ale nie pachołka banksterii — rebinat syjonizmu? Ani imiennie obecnych banksterów, pharmafii i żydo-mediów, od których zależy wykonalność diabelskich planów? Aneks do pozwu to elaborat o winie  Chin, kumpla USraela w picdemii, oba “państwa” na smyczy banksterii. Po co wrzucać, skoro Chin nie ma wśród pozwanych? Widać wpływ dwu prawników, jeden pies na kk, drugi na “Chiny”, a żaden nie wskaże na żydłactfo.

Jaka to Norymberga2, skoro nie ma w pozwie tych, co wydają picdemiczne rozkazy? Trudeau nic nie podpisał, tylko urzędnicy zdrowia publicznego poszczególnych prowincji. Oni zawiśliby. WHO wydało nieformalny alert plandemiczny, Fałszowanie testu PCR przećwiczyło USraelskie CDC w “epidemii”  HIV/AIDS. Służbę zdrowia itd. przekupiły poszczególne rządy z lichwiarskich pożyczek u banksterii. Fuellmichy nie przechytrzą banksterii, która tak realizuje swe plany, żeby nic nie można było zarzucić im osobiście, a lokaje w rządach, korporacjach mają ich ochronę. Potoczy się kilka mniej winnych głów, a po x latach plan NWO powróci, wzmocniony testem globalnym obecnej plandemii. 

Wicio: Może coś z tego wyjdzie, a może nie. Zobaczymy.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/