Nie stać już narodu czekać aż się ukształtują narodowi pretendenci

PB: Panie Dobrzyński, Nie mogę spać od pana niedorzeczności. Niemiecki policmajster przychodzi z ulgą, na NISSowe zatwardzenie też, mam nadzieję 🙂

Strachami skosił pan konieczną obronę poprzez wyjście milionów na ulice… prowokatorzy, przelew krwi, waadza tylko na to czeka itp. wymysły aby uzasadnić niss(z)ową fiksację pośród bezprecedensowego zamachu globalnej kliki na życie, zdrowie i wolność. Strachami skosił pan konieczną obronę poprzez wyjście milionów na ulice… prowokatorzy, przelew krwi, waadza tylko na to czeka itp. wymysły aby uzasadnić niss(z)ową fiksację pośród bezprecedensowego zamachu globalnej kliki na życie, zdrowie i wolność.Lektura obowiązkowa defestystom: [en, pl, de] Doświadczony funkcjonariusz niemieckiej policji prewencyjnej do “spacerowiczów protestu”: Jeśli ludzie przestaną się bać, [plandemia] natychmiast skończy się.  Andrzej Szubert komentuje:

Tyle policjant z Bawarii, z oddziałów prewencji, z prawie 20-letnim stażem. Jego wypowiedzi są niezwykle istotne. Pokazują, że nawet w dojczlandzkich oddziałach prewencji (odpowiednik ZOMO), obok bandytów w mundurach są funkcjonariusze wyśmiewający oficjalną narrację o agresywnych demonstrantach, przyznający ludziom prawo do demonstracji i nie mający zamiaru demonstrujących w żaden sposób szykanować, a tym bardziej pałować. Potwierdzają także to, o czym wielokrotnie pisałem w ostatnich 20 miesiącach – tylko masowe protesty są w stanie powstrzymać totalitaryzm narzucony nam pod pretekstem fikcyjnej pandemii. Ważne jest, by demonstracje odbywały się równocześnie w możliwie największej ilości miast i miasteczek. Wtedy okupant nie może przerzucać policji z miast do miast, a oddziały prewencji nie wystarczą na obstawę nawet 1/10 demonstracji. I to byłby – jak twierdzi ten policjant – po prostu koniec.

Walcz o wolność! Wyjdź na ulice! Nie bój się! Oni – marionetki polityczne globalnej lichwy – bardziej się boją niż my!

Nie bój się, Wojtek, nie doniesiemy, że publikujesz na NISSie 🙂 Kłania się durawka, bym pomagał układać twój kram. Możesz korzystać do woli z “kramów” jak Szuberta czy mój, pod warunkiem podania linka itd. Ale rodacy lepiej wiedzą i nie splamią się re-publikacją ożydzonych neo-ubecko. Pierwej VolnąPlusqvę skopiują. Josele Bizoń 3 lata temu zniechęcał do nieposłuszeństwa obywatelskiego wobec ustawki obowiązku scypień: Co zostało z niedawnych e-burd mgra inż. Józefa Bizonia, tylko dlatego że wyszło ode mnie (“żyda” wg niego), weterana w picdemiach jeszcze sprzed świnioka 2009.

Pan w niewspółmiernie gorszej sytuacji odstręcza obronę konieczną. Rosnące pokojowe protesty masowe na całym świecie wskazują kędy droga. Strzelił pan na oślep strachami, skonfrontowany nijakością działalności NISS podczas picdemii:

  • Obywatelskie nieposłuszeństwo przekierowane na husara i bunt podatkowy, co banksteria przećwiczyla. Finanse Islandii wróciły do banksterii, a w Kanadzie zwłoka podatkowa blokuje ubezpieczalnię i socjal do czasu złożenia zeznania podatkowego. Banksteria cieszy się, że żont więcej zapożyczy się na lichwę wobec podatkowej rebelii. NISS nie wyjaśnia, jak ominie takie rzeczy. Zapłaciłby za to cały naród, drogo w porównaniu z prawem do ulicy.
  • Promowanie nadgorliwej “Norymbergi2”, bez pojęcia czyja była oryginalna i że do dziś rządzą, a goście z Niemiec nie są lepsi od polskich expertów i sąd polski może nie dopuścić zeznań obcych z kolekcji Fuellmicha. Mam nadzieję, że się mylę i Konfederacja nie pożałuje propagandowego hałasu.
  • Poronione, naiwne prawne podejście do picdemii. Uny rządzą i sądy są skorumpowane dla unych.
  • Promocja ż-banksterskich Chin… szkoda gadać.

Więcej lękam się ruszać, w tym pomysły finansowe. Tkwicie w technokratycznych bzdurach i zniekształconej realce. Skończyłoby się to jak “handel” z Chinami: przedni towar i surowce za góry chińskiej tandety jednorazowego użydku. A 5G i tak chińskie, z marką “Ericsson”. Malo wam “importu” produktu banksterskiej kolaboracji USrael – Chiny, zamordyzmu z chińskimi atrapami “wolności”: namordniki z grafenem, pałeczki wymazowe nasączone bio-bronią “covid”, kod mRNA z Wuhan, oprogramowanie inwigilacyjne i społecznego przymusu?

PB: Koment sprzed 3 tyg. nt. Norymbegi2: Dr Nowopolski życzeniowo kreuje Norymbergę2

PB: Krytyka swoich, słuszna dla dobra wspólnego, jest walką z systemem. Robię jedno i drugie od czasu wejścia na scenę publiczną w 2009, nieco mniej przedtem publicystycznie. Jeśli pretendent do narodowego zadania nie potrafi jej konstruktywnie wziąć, to nie nadaje się do zadania. Nie stać już naród na czekanie aż się ukształtują.

Wrzucam infantylną “debatę” na blog dla przestrogi i edukacji Polaków o wydmuszkowych pretendentach.

Wojciech Dobrzyński: Proponuję tę energię polemiczną i czas przeznaczyć na walkę z systemem a nie miedzy nami.

PB: Pani Otylko, proszę przekazać WD w penthouzie wieżowca NISS 🙂 Mam nadzieję, że ich tłumacze przełożą dla filii “National Institute of Strategic Studies” — w Londynie czy Nju Jorku?

Na nic niech nie liczy, pracuję dla siebie. Dałem “świetne pomysły”, niech WD wdraża w HQ na Wiktorskiej, jeśli potrafi 🙂 Wydmuszki każdy potrafi zawiesić, gorzej z wypełnianiem treścią, no nie panie WD? Ale niniejszym polecam uwadze mediów narodowych, z przyjemnością 🙂

Chce dowodów wkładu, niech zajrzy na oba moje blogi. Był w rozdzielnikach np. “Ostrzeżeń o odpowiedzialności prawnej”, o nieskuteczności pozwów (w Kanadzie), zbioru przesianych materiałów experckich przeciw picdemii, wzorców prawnych na sytuacje picdemiczne… a tu głupa rżnie.

Jak nie ma rąk do pracy, nie łapać stu srok za ogon. A sprawozdanie z wydatków fundacyji jest?

Problem właśnie w tym, że większość patriotów robi więcej niż przykładowe 10%, a system co rok bliżej jest NWO i transhumanizmu. Więc niech się niss(z)owy WD nie nadyma, tylko spojrzy jak się ulepszyć, jeśli ego pozwoliłoby mu na to. 

Prawnicy w ramach wolontariatu przygotowują za darmo wzorce […] Fundacja jest w piśmie jedynie przykładem.   Jeden jedyny wzorzec (nadęty do l. mnogiej)), nieudolny mówiąc oględnie. NISS wpisany w tekst będzie kopiowany. Czyli karalny szantaż o okup na rzecz NISS, poprzez frajerów. Ilu już Wam toto napisało do merdiów i z jakim skutkiem? 

Obywatelskie nieposłuszeństwo nie urodzi się z kazań NISS. Za późno. Zaczyna działać egzystencjalne zagrożenie, bez “prowokacyjnego wyganiania” na ulice (o zgrozo! pod dyktando jelity buhaha) wychodzą już tysiącami doświadczeni na własnej skórze covido-diabelstwem. Ani w tym ani w ulicach nic NISS poważnego nie robi. Strasz się pan waadzą, “pozwoli” na husara, ale na ulicę to już nie 🙂 Ktoś kazał przelewać krew? W dojczlandii mundurowi zaczynają stawać z pokojowym ludem na ulicach. Bez edukacji NISS zmiarkowali egzystencjalne zagrożenie. Stoi jak byk w ostatniej rozsyłce, a WD głupa…   

NIIS dało się MJ w konia, WD działał z MJ np. niewsmak sympozjum, na które się wtranżolili: Nieuczciwa samoreklama wizjonera „dobrego 5G i SmartCity”, Mateusza Jarosiewicza i w in. opisanych tam inicjatywach stemplowanych przez NISS. WD miał wtedy szansę obronić się, nieprzekonują jego usprawiedliwienia. No i agenturalność (czy użydeczny idiotyzm?) MJ dla neo-ubeckiej VolnejPlusqvy — nie zauważyli w NISS, widocznie naiwniaki…

Czemu cytuje WG siostry łowieckie nt. MJ? Do takich durnot się nie zniżyłem w paruletnich debatach z MJ, dorównującym czasem Wojdzie i Bejdzie:

Na co NISS potrzebuje dziś durnego błota na MJ, którego popierało i o ile wiem nie skrytykowało rzeczowo ani nie odcięło się odeń, gdy głosił w imieniu NISS społeczne szkodliwości? Wtedy MJ pozornie w imieniu NISS, dziś NISS już bezeń liżą dupę Chinom, trojańskiemu koniowi globalnemu banksterii po zniszczeniu USA? Proszę WD o linki do krytyk i odcięcia się od MJ.

A jednak kram grochu z kapustą: w dziedzinie, którą złamuje się NISS czyli ekonomi i finansów  –– Po co zatem nazwa jak ocean, tuziny działów z zawartością bez tagów ni logiki ? Dział nieposłuszeństwa — jakiś bękart bawił się w komponowanie portali? Co komu po cytacie i fotce Ghandiego, gdy ulica woła? Wieczność trwa ściągnięcie niecałej strony textu ogólnego. 

Oprawcom trzeba zabrać narzędzia, którymi nas zniewalają a swoich najemników przekupują. — Pinionc to uny już dawno zabrali, dobierają się do ciała i duszy. Ciekawe jak WD z kolegą od finansów zabierze unym krypto-pinionc zależny od posiadania certyfikatu szczepańskiego. Mają wtyczki  w telekom i e-systemy banków?

Na każdy temat jest wiele pozycji, to czytelnik i jakość dzieła decydują dlaczego ta pozycja a nie inna. — Pytanie o “Bestię” być może głupie, lecz trudno ocenić z niedorzecznej odpowiedzi. W takim razie proszę bardzo: jakie pozycje rozważono do reklamy na NISS, kto oceniał i ilu czytelników i jaką metodą wybrało “Bestię”?

Norymberga2 — kopiowanie i to błędu strategicznego! Fuellmich sam najpierw odżegnywał się od przypisywanej mu inicjatywy, teraz jest ona konfederacka (jeśli NISSowa prekursorsko, to sorka), na siłę “międzynarodowa”. Czy przemyślana, to inna kwestia. Na filmiku NISS, Fuellmich przyznaje różnicę, acz niekrytyczną: Norymberga2 PRZED schwytaniem sprawców, a nie po, jak wtedy. Był “zwycięzca” konfliktu i było kim łapać morderców pokazowych, obie strony pod kontrolą ż-banksterii. Kto ma ich przywlec przed trybunał? Kto osądzi i wykona wyroki nie bojąc się rewanżu banksterii? Norymberga2 nie drasnęłaby wierchuszki globalnej mafii, tj. status quo. Fuellmichy zbiją miliony na płonnych nadziejach ludu, który woli reprezentacyjne autorytety od wyjścia na ulice (to dopiero jest zgroza, panie WD). 

Te i inne rezerwacje wyrażono tu: Co tam panie z tymi pozwami na picdemistów. Zamiast infantylnie droczyć się, czy WD potrafi odnieść się merytorycznie? Portal i zawartość wolno i trzeba krytykować, wypróbowywać i “hartować” pretendentów na doradców, sterowników czy przywódców narodu. Że na takiego WD nie nadaje się, świadczy jego przedszkolna defensywa. 

Wojciech Dobrzyński: Droga Pani Otylio, Odpowiem na maila tego malkontenta, który podpisuje się literką P. Ma jakieś kompleksy wobec NISS, bo stale coś komentuje sam nie robiąc nic pożytecznego. Odpowiem tylko tym razem, chyba że stworzy coś fajnego to wtedy pochwalimy. Jego tekst na czerwono, moje odpowiedzi na czarno.

filmików ci u nas dostatek, za późno na edukację, potrzeba milionów na ulicach z powrozami, widłami, taczkami.. trzy. lata temu gnój wywozić.

Nigdy nie jest za późno na edukację, szczególnie że rządzący przez medialną propagandę wmawiają ludziom, że słońce kreci się wokół ziemi i inne szczepionkowe i medyczne bzdury, a w dziadzienie, która złamuje się NISS czyli ekonomi i finansów to absurd pogania absurd, a świadomość ludzi nawet tych antysystemowych pozostawia wiele do życzenia. Ludzie muszą wiedzieć gdzie są oszukiwani i przeciw czemu występują. To dla mądrych oczywiste.

Nie potrzeba milionów na ulicach, tego chce okupant i chce rozlewu krwi. Takie działania będą, według nich, usprawiedliwiać będą terror i większe nakłady finansowe na aparat przymusu.

Wyganianie ludzi na ulicę to prowokacja! Oprawcom trzeba zabrać narzędzia, którymi nas zniewalają a swoich najemników przekupują. Czyli zabrać im trzeba przede wszystkim pieniądz. Stąd Projekt Husar.

jak to Pani Otylko rozsyłać żebry od luzera w wydmuszkowym opakowaniu… NISS napsuł sobie wcześniej reputację zniszczonymi inicjatywami innych i mędrkowaniem głupców czy jak kto woli oportunistów… pozmylali publikę, rozpadli się, a hałas wokół siebie nadal robią, o co? — pytam:

0. Tycio w najważniejszej obecnie sprawie — życia i śmierci, egzystencji, prawa, swobód i odbicia wolności zabranej picdemią od ubr. — bez obrony tych podstaw może sobie NISS bzdeczyć co by było gdyby… co komu z huzara, jeśli zabije czy okaleczy go bio-broń “covid”?

Zamiast pan P. się mądrzyć i stygmatyzować, jak to robią rządzący i agentura, niech sam zrobi coś pożytecznego i konkretnego a nie zaśmieca net nikomu niepotrzebnymi uwagami. Po owocach ich poznacie. Gdyby większość robiła tylko 10% naszego, jak to pan P. nazwał, hałasu, to tego obecnego systemu już by dawno nie było.

Pan P. zmyśla. NISS nigdy nie zniszczył inicjatywy ani się nigdy nie rozpadł. Wszyscy założyciele od początku zgodnie ze sobą współpracują. Była tylko jedna próba wrogiego przejęcia i poszywania się pod NISS przez jednego z wolontariuszy zaangażowanego do promowania projektów NISS. Niestety wykorzystał on nasze zaufanie do promowania swoich projektów, które stały w sprzeczności z naszymi. Np. Neos-Polska, o którym pisze się w necie, że „działa w oparciu o lobbystów z Izraela, którzy figurują w wykazie lobbystów w sejmie, którzy wymuszają wprowadzanie nielegalnych regulacji prawnych w interesie zorganizowanej grupy przestępczej nielegalnych firm żydowskich” oraz „Mateusz Jarosiewicz wraz z Neos i lobbystami z Izraela, przed Polakami-Lechitami odgrywają obłudnie rolę przeciwników technologii 5G, rolę prześladowanych obrońców a faktycznie nielegalnie M. Jarosiewicz podpisał umowy na wdrożenie technologii totalnej kontroli w celu mnożenia zysków na krzywdzie i szkodzie rdzennych Polaków-Lechitów”.

Mateusz Jarosiewicz nigdy nie zasiadał we władzach NISS, nie był również ekspertem NISS, bo nie miał do tego kwalifikacji. Był tylko wolontariuszem od promocji kanału NISS i strony internetowej.

1. NISS “dubluje” luzerskie inicjatywy Norymberga2, próbowane od miesięcy bez skutku i/lub głośną klapą na całym świecie (w Kanadzie najtężsi prawnicy wnioskują nie tędy droga, a doświadczeni działacze podpowiadają “tylko masowe obywatelskie nieposłuszeństwo, sądy są skorumpowane, trybunały ludowe nic nie mogą”)

NISS nie dubluje żadnych projektów, na ogół jest ich prekursorem. Gdyby pan P. czytał nasze opracowanie to by to wiedział.

Masowe nieposłuszeństwo obywatelskie musi być poprzedzone edukacją, by było wiadomo co kontestujemy. O edukacji było już wyżej.

2. OSTATECZNE PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZANIECHANIA NARUSZEŃ DÓBR OSOBISTYCH — naiwne, bez sensu prawnego i impotentne; być może karalny szantaż z wykorzystaniem frajerów, żeby zwracali się w imieniu NISS do ściervomediów o okup! […]

No to pisanie jest mega impotentnie. Prawnicy w ramach wolontariatu przygotowują za darmo wzorce dla poszkodowanych by im pomóc a pan P. to po chamsku krytykuje. Krytyka byłaby uzasadniona gdyby sam przedstawił lepsze i bardziej użyteczna wzory i coś zrobił dla społeczności a takich działań ani śladu. Natomiast to co pisze ma zniechęcić prawników – wolontariuszy, a to już wygląda na działania szkodliwe a nie konstruktywną krytykę. Pan P. nie czyta ze zrozumieniem. Owe media mają zapłacić na rzecz poszkodowanych lub na wskazany przez nich podmiot charytatywny. Fundacja jest w piśmie jedynie przykładem.

Fundacja NISS większość środków posiada od Fundatora, który przekazał swoje odszkodowanie za internowanie i wiezienie w stanie wojennym na rzecz Fundacji. Wpłaty od sympatyków NISS stanowią zaledwie znikomy procent przychodów Fundacji.

3. egotyzm “organizacyjny” odzwierciedla pustka działu Obywatelskie nieposłuszeństwo! […]

O nieposłuszeństwie obywatelskim jest wiele na stronie NISS i na kanale YouTube. Chętnie opublikujemy kolejne materiały na ten temat jak pan P. je dostarczy i umieścimy w odpowiednim dziale.

4. wyrywkowe porady prawne Wykorzystaj prawo — każdy przypadek jest inny, poradniki tynfa warte, powinny być wypróbowane wzorce do adaptacji indywidualnej.

Świetny pomysł. Niech pan P. przygotuje takie indywidualne wzorce. Chętnie opublikujemy. Zapraszamy do współpracy.

5. Aspekty prawne związane ze szczepieniem w szkole dzieci na Covid 19. — […] jak rodzic nieobeznany z prawem na to użyć? potrzeba szablonów wypróbowanych skutecznością w polskich warunkach.

Świetny pomysł. Niech pan P. przygotuje takie szablony. Opublikujemy.

6. Bestia – cywilizacja nad przepaścią już dostępna — są dziesiątki podobnych pozycji, czemu właśnie ta?

Głupie pytanie. Na każdy temat jest wiele pozycji, to czytelnik i jakoś dzieła decydują dlaczego ta pozycja a nie inna.

Jako NISS prowadzimy wiele projektów, kanał NISS, stronę NISS, Facebooka, Twittera. NISS aktywnie uczestniczy w projekcje e-parlamentu i sejmików regionalnych, wiąże się to z wieloma wyjazdami. NISS uczestniczy w wielu konferencjach i wykładach tematycznych, kręcimy i montujemy filmy. NISS prowadzi projekt husar i NaviCoin. To są niezwykle absorbujące projekty. W wolnych chwilach nasz dorobek wrzucam na stronę NISS i kanał YouTube.

Szukamy wolontariuszy do uporządkowania naszej strony i marketingu, ale po doświadczeniach z Mateuszem Jarosiewiczem, który zawłaszczył naszą listę mailingową a później podszywał się pod NISS, obawiamy się przekazać klucze dostępowe do naszej strony i kanału.

I znowu zamiast krytyki zapraszamy pana P. do włączenia się do promocji NISS, uporządkowania strony i tagowania albo stworzenia swoich projektów. Jak będą lepsze od naszych to je poprzemy.

PB: Andrzej, Gratuluję podwojenia uczestnictwa do 2 tys. od ostatniej manify, aż tylu trudno spędzić w Vancouverze.  Powinieneś wyznaczyć paru do zbiórki na cele organizacyjne. Setki luda po parę ojro nie zbiednieją od zrzutki. 

Wielu zbiera, taka moda i wymus JewTuby, zwłaszcza u nieudaczników, bo udaczni od forsy ogonić się nie mogą. Żebry nie tak mnie fqrzaja (bo nikt nie musi dawać) jak “słowiański wiec” NISS, gdzie dwu “dyrektorów” wciska swe opinie, ideologie i pomysły bez możliwości udziału mas. Spróbuj tam wyprostować wykształciuchowych zwolenników Chin 🙂 Mimo gadki o reprezentacji oddolnej, NISS to przeżydek autokracji. 

Jak pisałem, na portalu NISS kwestie obecnie poślednie, a jeśli już, to nieadekwatnie do powagi sytuacji plandemicznej. I za TO proszą o piniondze. A kysz do łopaty!

Andrzej Szubert: Piotrek, wiesz co mnie w tym wkurza? Rozsyła Dobrzyński e-list, reklamuje swój film choć nie wiem, czy jest cokolwiek wart, a pod spodem numery kont i apel “wesprzyj nas”. A poszedł w diabły!!!

Ja nie żebram o wsparcie, choć od lat za frico prowadzę publicystykę (tu przedostatni wpis).

Od 20 miesięcy tydzień w tydzień biorę czynny udział w protestach, a poniedziałkowe demonstracje w Pforzheimie od 8 miesięcy zgłaszam w Ordnungsamcie i kieruję nimi.

Nie tylko muszę przy tym (ostatnio) pertraktować z szefostwem Ordnungsamtu, a podczas każdego protestu, przed nim i po nim z policją, użerać się niekiedy muszę z upartymi demonstrantami, i kosztuje mnie to wszystko sporo czasu – to jeszcze dopłacam do interesu. W ostatnich dwóch tygodniach kupiłem 60 opasek dla porządkowych (w sumie zapłaciłem 120 euro), a rencinę mam ciut ponad 900. Mógłbym wprawdzie zrobić zbiórkę podczas demonstracji i nazbierałbym sporo kasy, ale nie chcę, by gadano, że na demonstracjach zarabiam.

A tu przychodzi film i napis “wsprzyj nas”. A idź do diabła, żebraku…

PB: filmików ci u nas dostatek, za późno na edukację, potrzeba milionów na ulicach z powrozami, widłami, taczkami… trzy lata temu gnój wywozić

jak to Pani Otylko rozsyłać żebry od luzera w wydmuszkowym opakowaniu… NISS napsuł sobie wcześniej reputację zniszczonymi inicjatywami innych i mędrkowaniem głupców czy jak kto woli oportunistów… pozmylali publikę, rozpadli się, a hałas wokół siebie nadal robią, o co? — pytam:

0. Tycio w najważniejszej obecnie sprawie — życia i śmierci, egzystencji, prawa, swobód i odbicia wolności zabranej picdemią od ubr.

bez obrony tych podstaw może sobie NISS bzdeczyć co by było gdyby… co komu z husara, jeśli zabije czy okaleczy go bio-broń “covid”?

1. NISS “dubluje” luzerskie inicjatywy Norymberga2, próbowane od miesięcy bez skutku i/lub głośna klapa na całym świecie (w Kanadzie najtężsi prawnicy wnioskują nie tędy droga, a doświadczeni działacze podpowiadają “tylko masowe obywatelskie nieposłuszeństwo, sądy są skorumpowane, trybunały ludowe nic nie mogą”) 

2. OSTATECZNE PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZANIECHANIA NARUSZEŃ DÓBR OSOBISTYCH — naiwne, bez sensu prawnego i impotentne; być może karalny szantaż z wykorzystaniem frajerów, żeby zwracali się w imieniu NISS do ściervomediów o okup! wanjajet pazernością pomysłodawcy w NISS, jakby nie było wyższych wartości ani zasad konstytucyjnych i prawa kryminalnego do akcji para-prawnych tego typu — radzę przyjrzeć się kanadyjskim Notice of Liability (Ostrzeżenie i Odpowiedzialności Prawnej), niejeden lokaj picdemii otrzeżwiał od nich)

3. egotyzm “organizacyjny” odzwierciedla pustka działu Obywatelskie nieposłuszeństwo! — a sprzeciwu właśnie potrzeba, aby powstrzymać scypionkowy genocyd, NWO i transhumanizm, zamiast powstawania “elit” niby ludowych, łatwych do przechwycenia, z gadaniny godzinami nieatrakcyjnych i nieznanych większości  

4. wyrywkowe porady prawne Wykorzystaj prawo — każdy przypadek jest inny, poradniki tynfa warte, powinny być wypróbowane wzorce do adaptacji indywidualnej 

5. Aspekty prawne związane ze szczepieniem w szkole dzieci na Covid 19. — komu, czemu ma to służyć? jak rodzic nieobeznany z prawem na to użyć? potrzeba szablonów wypróbowanych skutecznością w polskich warunkach 

6. Bestia – cywilizacja nad przepaścią już dostępna — są dziesiątki podobnych pozycji, czemu właśnie ta?

7. Nowe filmy — jak w 6, do kramu “groch z kapustą”, mieszanki programowo-ustrojowo-medialno-publicystyczno-zarobkowej

filmów jest tyle, że należałoby podzielić na działy a te w strukturze portalu są nieprzejrzyste

zdarza się hasbara, np. reklama zżydłaconych, neo-komuszych Chin (zapraszam do Kanady na autopsję, naiwniacy!) — pomsta po M.  Jarosiewiczu w NISS, kiedy służalczo reklamował “chińską” ambrozję z okazji spektaklu blokady “chińskich” wyrobów dla Big  Telekomu (Ericsson jest własnościa rządu Chin, jak cały ten i inne przemysły strategiczne pod kontrolą banksterską globalnie

portal NISS przysparza zawrotu głowy od nawału materiałów, oczopląsu od zmiennej jakości i braku weryfikacji (np. ww. reklama Chin)… kram NISS prosi się o tagi

o nieskuteczności techniki marketingu “towarów” NISS, niechaj świadczy znikoma liczba dobowych wejść… zwykle więcej kliknięć mają niszowe blogi 

patroni pozwalają na to? 2/3 z nich — z grobu… jeśli już, to NISS potrzebuje nadzoru przez żywych patriotów…

do tego czasu, do łopaty i nie zaśmiecać netu!

On Sunday, December 26, 2021, 07:51:21 p.m. PST, Otylia Zigman <[email protected]> wrote:

—– Forwarded Message —–From: Wojciech Dobrzyński <[email protected]> Sent: Friday, December 24, 2021, 04:06:20 AM CST Subject: Ważny film!

Ważny film, O prawdziwych przyczynach inflacji, o Ruch Sprzeciwu wobec lichwy i segregacji sanitarnej i niekoncesjonowane życzenia Świąteczne:

Premiera 24 grudnia 2021 g. 12.00
Prosimy o jak najszersze rozpowszechnianie tego filmu.

Pozdrawiam świątecznie,

Wojciech Dobrzyński  
Przewodniczący Rady Fundacji
Narodowy Instytut Studiów Strategicznych | National Institute for Strategic Studies

HQ: ul. Wiktorska 89/95, 02-582 Warszawa

Tel (mobile):
+48-531-220-191
www.niss.org.pl

Wesprzyj nas

Dotpay: Wejdź na bordowe pole “Wesprzyj realizacje naszej misji”, na górze strony po prawo. Wpisz np. 15.00 i kliknij Wpłacam.

Polska: PKO Bank Polski
Narodowy Instytut Studiów Strategicznych (lub NISS)
64 1020 4900 0000 8402 3064 8331

Tytuł: Darowizna

Zagranica: IBAN: PL64 1020 4900 0000 8402 3064 8331
(SWIFT: BPKOPLPW)

Za każde, nawet najdrobniejsze (1 zł), wsparcie, serdecznie dziękujemy.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/