Poza zdaniem się na Boga, co zalecają katolicy?

PB: Poza zdaniem się na Boga, co zaleca kat(arzyna?).janowska?
Bóg to nie rab, co przypomina Roman Kafel, przykładny patriota i katolik. Należy modlić się o Boską pomoc w olśnieniu do skutecznego działania przeciw Złu.
Wydzielam na Grypa666 info o oporze obywatelskim w tym celu, jeśli kto przedtem przegapiał; patrz także poprzednie wpisy.

Podległa pharmafii baza danych NOPów, ma takież wady co np. w USraelu i W. Brytanii: zgłąsza się 1 do 10% NOPów, jeszcze mniej  odnotowuje się proporcjonalnie do szkody, co już dawno stwierdzili np. reporterzy śledczy UK Column w W. Brytanii i gwizdkowi z VAERS w USA. 

Jeśli chodzi o zgony, może być jeszcze mniej prawdy w rejestrach, gdyż psychopaci tuszują przyczyny śmierci, albo manipulują rejestrami, np. świeże znalezisko: 25:56 Większość administracji brytyjskich nie dostarcza już danych do europejskiego rejestru nadmiarowych zgonów

Powodzie, wichury, trzęsienia ziemi. zarazy itd….sprawdza sie APOKALIPSA sw. JANA oraz ew. sw. Marka 13, 7- — Które byłyby wyjątkowe biblijnie? Polscy katolicy byli w ogonie wysiłków uświadamiania o militarnych chemośladach i projekcie “Panowanie nad pogodą”, a wasz umiłowany krypyo-katolicki żont guzik zrobili w tej i in. zgłaszanych sprawach zbrodni na Polakach. 

To katolicy polscy nadal, wbrew uświadamianiu od 2009, klepią mantrę o czipach w rękę lub czoło, podczas gdy grożą nam neuro-nano-struktury wstrzykiwalne bio-bronią “covido-szpryca”, a na dłuższą metę — wdychalne, wchłanialne nano-cząstki inteligentnego pyłu.

Czemu to katolicy zwracają się do rodaków z religijną dogmą — wiedzą więcej lub lepiej? A czemu do Pana Prezydenta, Rządu — z dużej litery psychopatów ludobójczych!!! 

Nie znam sprawy, ale czy Niedzielski nie zaleca kremacji w przygotowaniu do masowych zgonów szczepanów? Kremację łatwiej ukryć niż pogrzeb.

Gates, Fauci, Wuhan… kukiełki w oknie wystawowym banksterii. Nic im nie będzie, a lud schodząc na boczne tory znów nie  powywiesza Wall Street i City of London. Polexit takaż zmyła; Brytyjczycy wyszli spod deszczu pod rynnę.

1. plandemia, 2.wielki kryzys, 3. wojna, 4. depopulacja, — 1 do 4 ro właśnie III wś. prowadząca do NWO (i transhumanizmu), słuchaj np. Dra Vlada Zelenko, szlachetnego ukraińskiego Żyda w USA i lekarza Trumpa, który łączy wszystkie elementy, wtmieniając Słowian obok Żydów i in. untermensch wtedy, a dziś już cała  Ludzkość z rąk tychże psycholi talmudycznych: “Doktor Trumpa” , Dr Zelenko 2021: O co chodzi w picdemii.

Po WielkimKryzysie na wojny domowe się nie zanosi, coraz trudniej posiadać broń nawet w USraelu. Parę miliardów szczepanów będzie w piachu lub rozbrojonych immunologicznie na ulicę nie wyjdzie, a co mówić o wojnie. Reszta najprawdopodobniej dostała szpryce z nano-neuro drobinkami; wykształcą sobie “czipy” w mózgu, sterowalne bezprzewodówką 4G LTE, nie trza nawet 5G.

Więc po co dynamiczna wojna, skoro uny mają władzę, odurnili większość do nałogu szajsfona, zabijają miliony w piccdemii, przedtem in. środkami — chemizacja, “medycyna” rockefellerowską, śmieciożarcie, radiacje nuklearna i telekomu… 

Koń trojański Chiny stały się żandarmerię i armią globalną banksterii w hybrydowej wojnie przeciw Ludzkości. Kto podskoczy takiej sile?

PS. Jeśli ktoś szuka informacji przesianych merytorycznie, niech spróbuje Grypa666.net i PiotrBein.net
Z poprzedniego wpisu Grypa666.net wybór przemów do rozumu wiernych:


On Thursday, January 6, 2022, 11:18:36 a.m. PST, kat.janowska wrote:

Bill Gates: ……cała PRAWDA :

https://www.cda.pl/video/564598135

SZOK  –  RAPORT (62 strony) – Niepożądane Odczyny Poszczepienne (NOP)  po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce, które wystąpiło w okresie 4 tygodni po podaniu szczepionki.

Charakterystykę NOP po szczepieniach przeciw COVID-19 przedstawiają poniższe, cykliczne raporty:

https://www.pzh.gov.pl/wp-content/uploads/2021/12/Raport-NOP-do-30.11.2021.pdf

Posyłamy w POLSKĘ i w świat:

Szczepionkowe Ludobójstwo – Co pozostało ludziom zaszczepionym?.

Powstała nowa religia!…Kowidianizm! – koronawirus. Religia kowidiańska to typowa religia fideistyczna, która odcina się od rozumu, a nawet go potępia. Grozna sekta !!!.. Dr Zbigniew Hałat: To, co robi Niedzielski jest obrazą dla rozumu i inteligencji ludzkiej, mamy powrót komunistycznej propagandy!.

Ratować własne dzieci o ile je jeszcze nie zaszprycowali. Szczepionka w ogóle nie działa i że zostaliście perfidnie oszukani !….Wasze zmodyfikowane DNA w każdej części ciała obecnie kaleczy wyprodukowanym przez szczepionkę białkiem kolczastym naczynia krwionośne. I w każdym organie waszego ciała trwa obecnie taka sama obrona organizmu przed skaleczeniami – koagulacja, krzepnięcie, strupy. To co przez miliony lat było ochroną przed wykrwawieniem, żmijowe plemię zamieniło w broń biologiczną wymuszając proces krzepnięcia wewnątrz organizmu we wszystkich organach na raz. To wszystko co potem krąży w waszych żyłach, zapycha od razu te najcieńsze naczynia włosowate i czeka na pierwszy lepszy większy wysiłek, aby utworzyć prawdziwy problem: zawał, zator, zakrzep niemożliwy do rozpuszczenia, usunięcia lub przetknięcia. I kiedy to nastąpi – światełko wam zgaśnie. To raczej pewne, bo są już miliony martwych dowodów. Ta szczepionka „zabezpieczyła” was przed nieistniejacą chorobą a wystawiła na śmierć w konfrontacji z każdą inną – prawdziwą. Ona bowiem zdewastowała wasz naturalny system odporności i to tak mocno, że jesienią lub wiosną pyłek z kwiatka was zabije. Albo prawdziwy wirus zwykłej grypy. I zamiast sobie kichnąć ze dwa razy i usłyszeć „na zdrowie”, najprawdopodobniej wyciągniecie i tak sztywne od zakrzepów nogi. Zróbcie więc co w waszej mocy aby na was wasz Ród się nie zakończył z powodu jednej durnej decyzji. Chrońcie swoje dzieci przed tym ludobójstwem. Ratunku bowiem od tej szprycy żadnego nie ma !. Wszystkie zwierzęta, na których to testowano padły najdalej po pół roku. A dwa lata u zaszczepionych ludzi to według byłego prezesa, który nad tym pracował – naprawdę optymistyczny scenariusz. Tysiące „najzdrowszych”  sportowców, kulturystów, maniaków fitness już nie żyją, a to dopiero początek. I proces ten będzie się nasilał – nie będzie końca. Tylko w ostatnim miesiącu w USA zmarł co piąty lekarz, co piąta pielęgniarka, co piąty ratownik medyczny. A to również dopiero początek końca tych, którzy zasiali plandemię. Teraz mają bowiem swoje żniwa…Wirusa covida19 nie ma. Brak dowodów na jego istnienie. To tylko grypa. Szczepionek na wirusa covida, nie ma.  To tylko skutki uboczne szczepień. Takie są fakty….  Jim Stone  Florida Blvd…..(tłumaczenie)  

UWAGA – Adam Niedzielski jest ministrem zdrowia od sierpnia 2020 r. To ekonomista, dr nauk ekonomicznych, były dyrektor generalny Ministerstwa Finansów i były prezes Narodowego Funduszu Zdrowia…..najwiecej ma do powiedzenia – masakra !!! 

CHCEMY wyjścia z Unii Europejskiej. Czas na POLEXIT!... Polska bez Unii Europejskiej!” –  Polska wstępując do UE  NIE była świadoma negatywnych konsekwencji. POLEXIT jest w interesie Polski. Da niższe ceny i większe możliwości produkcyjne. Czas poważnie wdrażać ten scenariusz. Unia ingeruje w Polskie sprawy, a lewicowe media jej przyklaskują! … to my – Polacy, konserwatyści i katolicy musimy sami zatroszczyć się o rzetelne media, które będą w swoim przekazie kierowały się naszymi potrzebami i szukały rozwiązania dla naszych problemów!…Tylko razem możemy pokonać naszych wrogów i przebić medialną bańkę, która niszczy struktury łączące i budujące nasze społeczeństwo!…Niech żyje Niepodległa POLSKA !!!…..   – Nawracaj się Polsko!….. Nawracaj się, bo zbliża się czas oczyszczenia!…..Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha – czas się dopełnia !…Duchu Święty Przyjdź do naszych serca i oświeć nas !!!…“Największą mądrością jest umieć jednoczyć, nie rozbijać”….Panie Jezu  Chryste   Synu Boży    zmiłuj się nad nami grzesznymi,  przebacz nam, przebacz Ludowi Twemu, bo Twoje Milosierdzie na Wieki…dotknij nas Swoją miłością, rozpal nasze serca, a cali przylgniemy do Ciebie. Niech Twoja święta Krew obmywa nas, bo w Tobie nasza nadzieja siła i moc.

UWAGA:…..Globalistyczny zamach stanu to wojna światowa 

Kochani, drodzy POLACY – apelujemy i prosimy o rozwagę. Posyłamy do Pana Prezydenta, Rządu w Polskę i do POLONII…..katolicy:

WHO – plan psychopatow :

1. plandemia, 2.wielki kryzys, 3. wojna, 4. depopulacja, 5. nowy lad/porzadek swiata

Nie szczepcie się, szkoda organizmu, zdrowia, a w konsekwencji i życia. /// Tylko głupcy zmuszają innych do przyjęcia eksperymentalnego preparatu, po którym można stracić życie. /// Ilu młodych, zdrowych Polaków/Polek musi umrzeć, aby zakazano stosowania preparatu „szczepionkowego”? „…Polski Związek Pływacki poinformował, że była czołowa zawodniczka kraju Małgorzata Gembicka nie żyje. Zmarła w wieku 36 lat po szczepionce. Reprezentantka kraju, medalistka Mistrzostw Europy…”…….A IMIGRANCI NAWET KATARU NIE MAJĄ, ONI SIĘ NAWET NIE MYJĄ I JAKOŚ WSZYSCY ZDROWI , NAWET MASECZEK NIE NOSZĄ, A EUROPEJCZYCY KATAREK I OD RAZU COVIDEK HAHA ŻENADA….Od kilkunastu miesięcy żyjemy w stanie nieustannie trwającej grypy….Tam gdzie najwięcej zaszczepionych pseudo szczepionką tam najwięcej zakażeń…….Najbardziej zaszczepiony rejon świata Europa i najwięcej zakażeń!!! . I wszystko jasne!!! . Ludzie włączycie myślenie zanim pójdziecie po nr 3 eliksiru życia..WHO . To jest największe ugrupowanie terrorystyczne gorsze niż alkaida czy isis…..Pandemia to KIT, OSZUSTWO !!!…..Czy ktoś jeszcze wierzy WHO?….Plandemia będzie tak długo jak znajdą się ludzie do testów i szczepień… Skończą się szczepienia i testy to skończy sie plandemia…!…Czyli zgodnie z planem masonskiego – niszczenia Europy. Najpier wirusem a teraz eksperymentami…..Media = siewcy kłamstw = eksperci szczepionkowi….POLACY!…. Nie dajcie się tym bestiom i ich propagandzie strachu…..tak trzymać Polacy !!!….Skorumpowani dziennikarze piszący brednie. To już powoli patologiczne się robi. Biedne ofiary prania mózgu.  ZENADA, MASAKRA !!!…..

Powodzie, wichury, trzęsienia ziemi. zarazy itd….sprawdza sie APOKALIPSA sw. JANA oraz ew. sw. Marka 13, 7-  Kiedy więc usłyszycie o wojnach i pogłoskach wojennych, nie trwóżcie się!. To się musi stać, ale to jeszcze nie koniec. Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, będą miejscami trzęsienia ziemi, będą klęski głodu. To jest początek boleści.

Katolicy do Rodaków, Rządu i mediów…

Drodzy RODACY, musicie zrozumieć, że to co się dzieje i na co pozwolimy teraz, będzie skutkowało na wiele pokoleń – macie do wyboru – zyc jak ludzie, albo jak psy na smyczy firm farmaceutycznych. Straszą nas śmiercią, przecież ona jest częścią życia juz od momentu poczecia. Przestańcie trząść gaciami przed grypą….Pfizer, BioNTech i Moderna dzięki sprzedaży szczepionek przeciwko Covid-19 zarabiają 1000 dolarów na sekundę … czyli szczepcie się, bo korzyści przewyższają ryzyko. Teraz wiecie, czyje ryzyko, a czyje korzyści. Nie szczepcie się, szkoda organizmu, szkoda zdrowia. Dlaczego nikt nie relacjonuje zgonów zaraz po szczepieniu, nie przeprowadza wywiadów z ich krewnymi oraz nie zapyta się ich, czy jest sens przyjmować te szczypawki?.  Robione są pseudo ankiety by wysondować na co mogą sobie pozwolić. Plan depopulacji się sypie, stąd te ataki, sondaże, niby wzrosty zakażeń, a szpitale puste, farsa i fejk….Stare metody – napuścić, skłócić ludzi, żeby się szczuli i obwiniali wzajemnie. To próba skłócenia narodu. Nie wierzcie POLACY w te kłamstwa. Perfidna propaganda. Myślcie Rodacy i nie dajcie się podzielić. Umieraja na raka, a swiat wariuje nad kowidem !. W szkołach większość nauczycieli zaszczepiona i to właśnie tylko oni chorują, infekcje zapalenia oskrzeli i płuc, problemy z uszami. Wyszczepili ich Astra. Nie radzimy rządowi nawet marzyć o jakimkolwiek przymusie, bo skończy się jak w Ontario i Quebeck,  gdzie chcieli przymusić służbę zdrowia. SONDAŻE w interii i wrogich mediach – TO BZDURA!!!!! – przeginają. …….Nie sądzilismy, że dożyjemy czasów, gdy ludzi będą szczepić czymś co, NIE JEST PRZEBADANE DO KOŃCA, NIE MA ATESTU, NIE MA ŻADNEJ GWARANCJI, NIE MA ODPOWIEDZIALNOŚCI FIRM FARMACETYCZNYCH, KTÓRE TO PRODUKUJĄ, a czego teraz dowodem są zmarli zaszczepieni WSZYSTKIMI RODZAJAMI SZCZEPIONEK !!!… Co gorsza, lud w POLSCE i na SWIECIE to kupuje!….Konstytucja i tyle w temacie. Dyskryminacja, segregacja to lamanie Konstytucji……..POLACY – KATOLICY !!! …..Bardziej zaufajcie Panu Bogu niż ludziom….Przyjdz Duchu Święty do wszystkich serc dusz ludzkich…Maryjo ratuj, Jezu ufamy Tobie i bądz Wola Twoja Abba Ojcze !!!

UWAGA – na koniec:    KOSCIOŁEM  rządzi PAN  BÓG najlepszy Lekarz uzdrowiciel, a NIE   NIEDZIELSKI – misnister finansów !!!…….a biedna dusza Krzysztof Wolicki niech sie sam skremuje – sam jest to jak się określa “Prawdziwą bombą biologiczną – Pan Jezus kazał grzebać umarłych, weż biedna duszo Pismo sw. do ręki –  “KATOLICY  !!!  

Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza:

Jezus powiedział do swoich uczniów:

«Jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona. Czuwajcie więc, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjdzie. a to rozumiejcie: Gdyby gospodarz wiedział, o jakiej porze nocy nadejdzie złodziej, na pewno by czuwał i nie pozwoliłby włamać się do swego domu. Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo o godzinie, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie».  

Bycie uważnymi i czuwającymi to warunki wstępne, aby nie „błądzić z dala od dróg Pana”, będąc zagubionymi w naszych grzechach i naszych niewiernościach; są to warunki, by pozwolić Bogu na wejście w nasze życie, aby przywrócić Jemu znaczenie i wartość, z Jego obecnością pełną dobroci i czułości. Niech Najświętsza Maryja Panna, wzór oczekiwania Boga i ikona czujności, prowadzi nas na spotkanie Jej syna Jezusa, ożywiając naszą miłość dla Niego

Maryjo, Panno wierna, Matko Kościoła i Królowo Polski, „co Jasnej bronisz Częstochowy” i masz w opiece cały Ród Piastowy, dopomóż nam pozostać wiernymi Chrystusowi i Ojczyźnie. Amen 

FOTO: [obcięte z przyczyn technicznych]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/