E-tortury dotyczą nas wszystkich, jak wskazuje agenda po-picdemiczna

PB: Pani “Lwica” (lub “Niedźwiedzica” Mama Bear, jakby woleli Kanadyjcy) Zofia Filipiak walczy jak rzadko jaki chłop!

Mnie osobiście wstyd, że nie mogę zrobić więcej niż publikowanie Jej (właściwie naszych wspólnych, jak pisałem) spraw i ogólnych materiałów, unikanych przez polit-poprawnych. 

Gwoli edukacji, żniwo z wyszukiwarki wewn. bloga PiotrBein.net = c.d. zniszczonego przez psycholi picdemii bloga PiotrBein.wordpress.com. Kiedy ktoś ma problem w tym ostatnim wyłuszczonym fragmentem linka, zastąpić przez .net i znajdzie na nowym blogu. 

  • Gang stalking = prześladowanie (podchody) zbiorowe
  • TI = targeted indivdual = osoba namierzona
  • Psychoelectronic warfare = nękanie elektroniczne

Te hasła dają w wyszukiwarce sporo powtórzeń, gdyż często referowałem do związanych materiałów; nieco materiału po polsku:
https://piotrbein.net/?s=gang+stalking
https://piotrbein.net/page/2/?s=gang+stalking
https://piotrbein.net/page/3/?s=gang+stalking
https://piotrbein.net/page/4/?s=gang+stalking

https://piotrbein.net/?s=targeted+individual
i mniej w kolejnych częściach…

Być może coś dodatkowo tutaj w działach “Psychotronika / Psychotronics”oraz “Zorganizowane nękanie grupowe / Gang stalking”.
Pozdrawiam Patriotów i Dobrych Ludzi — Piotr Bein

Zofia Filipiak: Panie Walerianie ,Tu nie chodzi o to w co ja wierzę , bo ja nie na wierze w sprawach tak wielkiej wagi jak życie zagrożonych i dręczonych ludzi się opieram ,a na faktach.A fakty są takie , że to na posłach w Polsce opiera się obecnie ustawodawstwo w kwestii wytwarzania , testowania  i  stosowania wszelkiego rodzaju broni
opartej jak Pan  słusznie zauważył m.in na technologii 5G, aczkolwiek nie tylko . Są też stosowane   różne urządzenia mobilne, które także są na ofiarach STOPZET wykorzystywane .  Do tego dochodzi cała gama metod psychologicznych  gang stalking, gaslighting itp.

To, że ci posłowie jak Pan to pięknie ujął ‘wysublimowani’ biorą świadomy udział w spisku , to ja mam tego świadomość
i to nawet widać z tego pisma co p. Piotr tutaj zapodał a skierowane do mnie z biura Posła Brauna , z pominięciem nazwy Stowarzyszenia ,
to też rodzaj gry psychologicznej (wysublimowany stalking ) deprecjonowania mnie  . Zresztą nie pierwszy to raz, zastosowanie takiego chwytu  przez tych funkcjonariuszy państwowych.

Tylko to  ja się dziwię, że Pan się tylko dziwi, a nie wskazuje do kogo my mamy się zwrócić w takim razie ? Tylko prosze nie pisać,  że do Pana Boga , bo to wiemy , ale tutaj na Ziemi zarządzają jeszcze ziemianie ,a więc do kogo Panie Walerianie ?

Ale z Tym Kukizem to Pan się wstrzelił naprawdę w punkt, bo właśnie to chyba ten ‘wzorzec ‘zabierze się w końcu do rzetelnej pracy i wytworzy Ustawę, która poruszy niebo i ziemię i uwolni nas od tych okrutnych piekielnych tortur .Na razie będzie chodzić tylko o podsłuchy,ale może i nam uda się wejść w łaski p.Kukiza
i podepnie pod tą ustawę też i elektroniczne tortury ? może przez jakiś protekcjonizm ? “Mamy gotowy wniosek (zamieszczam w tym wpisie) ws. powołania komisji śledczej dot. podsłuchów w latach 2007-2021.”

Do p. Krzysztofa Kornatowicza: Panie Krzysztofie
 Na przestrzeni ostatnich lat  zwracałam się już do chyba do wszystkim instytucji w Polsce co mają w szyldzie Prawa Człowieka, nawet do Kancelarii Prawnych z tym hasłem , zero odzewu. Byłam też w Kancelarii LegaArtis juz umówiona na dzień i godzinę i… drzwi zamknięte …w godz. przyjmowania interesantów a ostatnio pojawiła kolejna wielka szansa ,jak Romek Giertych zaczął się uskarżać na Cyberataki ,więc w te pędy do p.mecenasa , nawet zaznaczyłam,że merytorycznie moglibyśmy mu pomóc zważywszy na dużą wiedzę i doświadczenia własne i też cisza , może się jeszcze zastanawia,?
może przelicza ,robi kalkulacje finansowe  ile mógłby zarobić na tak dużej grupie poszkodowanych ,ale na razie milczy …. A właśnie zauważyłam ,ze ma Pan w swojej wizytówce “Obrońca Praw Człowieka ‘, więc mam pytanie , Weźmie nas Pan w Obronę ? 😉

Walerian Dąbrowski: W odpowiedzi pani Zofii. Szanowna Pani dziwi mnie fakt, że jeszcze wierzy Pani w reprezentowanie Narodu przez wysublimowanych Posłów. Niestety oni wszyscy biorą świadomy udział w zbiorowym spisku przeciwko Narodowi i to całe 100 %. Nie, nie od teraz a od powstania Konstytucji,nie tej ostatniej ale tej pierwszej. Co prawda było kilka wyłomów, jako ostatnie po powołaniu Polski i to aż do tzw Zamachu Majowego oraz premierostwa Gen, Wł. Sikorskiego.
Co do apelu poruszającego sprawę energii kierowanej jest to Pani syztfowy wysiłek ponieważApel skierowany jest do wrogów Narodu. Technicznie poruszony przez Panią problem jest powiązany z instalacją anten G5 i nie trzeba nikogo pouczać czy uświadamiać ponieważ w Polsce nadzorem oraz wydawaniem zezwoleń zajmuje się Państwowa Inspekcja Radiowa.Niestety do właściwego działania PIR jest niezbędny Rząd w polskim władaniu a nie wrażyZ nowym Rokiem 2022 życzę wszystkim ODWOŁANIA obecnej zawłaszczonej władzy oraz powołania polskiej bez żadnych “Bolków” / wzorzec P. Kukiz /

MGrabas (Blog7777777): uznałem ten ważny temat za godny publikacji, opublikowałem go pod tym adresem

w niniejszej wiadomości ukryłem wszystkie adresy mailowe, ale wiadomość adresuję do wszystkich adresatów DO i DW pochodzących z tego wątku

pozdrawiam wszystkich czujących się Polakami

PB: Pani Zosiu, Czemu brak na stronie STOPZET korespondencji załączonej do tej e-poczty?

Odpowiedzieli z biura Posła Brauna, że nie znają dogłębnie tematu. Jeśli to prawda, to trza w tym pomóc. Mają pełno tematów na głowie, wydaje się, że większość skarg idzie teraz do nich, więc może należy inaczej podejść? Zapewne priorytetyzują pod obecne oburzenie picdemią i poparcie przez wyborców. 

Może spotkanie osobiste z Posłem Braunem, kilka osób od Was? Jednoczesne audycje u Berdowicza, Zagórskiego, Korczarowskiego, Roli, Maciaka, w mediach narodowych i gdzie się da. 

Temat dotyczy w końcu wszystkich, gdyż po zaszprycowaniu większości nano-neuro-tworami, techniki te mogą być zastosowane masowo poprzez bezprzewodówkę. Poseł Braun wydaje mi się wyraził dobre zrozumienie tego potencjału przy okazji protestów w trakcie procedowania ustawki “5G”. Kopiuję niniejszą e-pocztę w nadzieji, że Poseł Braun przeczyta (jeśli mam prawidłowy Jego e-adres).

Ze swej strony mogę opublikować na blogu załączoną korespondencję, jeśli prawilno. Pozytywnie, że biuro Brauna bada sprawę. I przy okazji zlinkować do zbiorów na moich blogach na temat, w tym obszerny zbiór nt. Gang stalkingu, przesiany przez ofiarę tej zbrodni w USA, wspólpracownika Grypy666.
Pozdrawiam serdecznie — Piotr Bein

16 cze 2021 o 01:06 Prezes STOPZET <[email protected]>:

Szanowni Posłowie,

w  zw. z obietnicą złożoną przez Marszałka- Seniora Antoniego Macierewicza naszemu koledze na Konferencji  w Rawie Mazowieckiej w sprawie złożenia wniosku o ochronę osób narażonych na ukierunkowane działanie energii  skierowanej na cel, to jutrzejsze posiedzenie Sejmu   dają taką możliwość.  Tylko kwestia dopilnowania, aby taki wniosek został złożony.
Po wcześniejszych doświadczeniach z obietnicami ministra A.Macierewicza wiemy czego można się spodziewać, a więc nasza prośba do posłów Konfederacji o dopilnowanie, aby taki wniosek na dzisiejszym posiedzeniu został złożony, za co z góry dziękujemy .
W załączeniu pismo do Marszałka -Seniora 

Z wyrazami szacunku – Zofia Filipiak, Prezes STOPZET

Załączniki:

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/