Rejwach o ucieczkę z Titanica kanadyjskiego — ocalą mienie, a zgubią sumienie

PB: Braun wpierw obsłuży tysiaąc szczurów z tonącego okrętu, czy tyleż (a w przyszłości znacznie więcej) poszkodowanych przez e-tortury tolerowane przez (p)osłów, tortury z grantów DARPA na experymenta zakazane w USraelu? Sprawa e-tortur dotyczy nas wszystkich, jak wskazuje agenda po-picdemiczna

Nełomarxiści Fidelita Turdo z chęcią pozbędą się Polaków, mają miliony ciapatych na ich miejsce.

Widać po co ci “Polacy” tu siedzieli: bo łatwiej niż w Polin a jak śruba się dokręca to wrzask… a do protestów i ruchu patriotycznego tu dołączyć, chorągiewki! Wymus scypień dopiero co wydany jako próbny balon, bez żadnej mocy prawnej. … A wyjść na ulice z milionami Kanadyjców, “mężni “Lechici”! A pokazać palec Turdowi neokomuchowi, “bohaterscy Polacy”! A poprowadzić tubylców jak pastor Pawłowski w Kanadzie czy śloiwanowerca poganin Andrzej Szubert w Niemczech, patentowe konformisty (jedynie gdy jest co wyżreć z koryta)! Ilu wśród nich katolików?

Ci co chcą wyjechać, trafią na to samo w bo GreatReset i NWO są zaplanowane dla całego świata. W Polin najpierw okradnie ich biurokracja jako bogatych wujaszków, a następnie rodacy jako i “bogatych” i “obcych” (w polackiej mentalności).

Ten facio reprezentuje Polonię kanadyjską? Pierwsze słyszę, mnie nie. Zawracają gitarę najbardziej zalatanemu stronnictwu w kneSSejmie. Braun zbiera punkty na plus gdzie się da. Najpierw niech doprowadzi do obiecanej Norymbergi. Waadze Polin z tegoż wora co Kanady, więc co zrobi Braun poza hałasem?  Zwróci się do koleżków Gatesa i tego tam komucha ciapatego z Etiopii w ONZ? Czy sprowadzi bezzębnego Fuellmicha na pomoc? Ocalą tych polaczków mienie, a pomogą im zgubić sumienie.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/