I z tym sobie Człowiek poradzi…

Czytaj także:

PB do Jaśka z Toronto: Czy dodatek pod textem to jest twór Autora? Weźmy (czerwiec 2021 – październik 2021):

Dobrowolnie planuj braki. — Brytyjską Kolumbię dość mocno uderzyły klęski pogodowe. Od połowy listopada Wielki Vancouver (3 mln ludzi) odcięty od świata pod wzgl. zaopatrzenia, a jednak żadnej drastycznej zmiany nie było, choć podejrzewa się kolaborację 🙂 rządów wszystkich szczebli z nieszczęsną pogodą. Zaopatrzenie jest dobre jak zawsze, mimo że farmy produkujące ok. połowę nabiału i drobiu w prowincji uszkodziła powódź. Zginęło ponad 400 głów bydła, tysiące świń i dziesiątki albo setki tys. drobiu.

Rząd lokalny dużo gadał, ociągał się ze wzmocnieniem wałów powodziowych, miejscowi zakasali rękawy, jak to w Kanadzie, tyle że za późno. Nie łopaty i woreczki z piachem, tylko ciężki sprzęt lokalnych kontraktorów — bez zapłaty! Gdy rząd międlił i załamywał ręce zamiast wziąć dupę w troki, miejscowi z własnej inicjatywy od 2.  w nocy zabezpieczyli stację pomp układając wokół worki z piaskiem i instalując dodatkowe pompy na zewnątrz stacji. 

To jest Canadian spirit! Powinieneś go znać… Myślisz że tacy ulegną picdemii i globalistom? 

Wczoraj byłem na miejscu katastrofalnej powodzi z XI ubr. Nadsypano 60 cm żwiru na całej długości wałów, większość robót zaczęta zanim rząd się opamiętał. Rozmawiałem z lokalnymi, najgorszą przeszkodą był (nie)żont blokujący dostęp do podtopionych farm, uniemożliwiając dostawy pasz, ratowanie sprzętu, dobytku i zwierząt przez bardzo licznych woluntariuszy.

Nie musiałem naprowadzać nt. picdemii, sami wyrazili gniew i dezaprobatę. Kanadyjcy pozornie ospali i bierni, ale jak przyjdzie co do czego to nie stój na drodze. Najgorsze są lalunie miejskie i imigranci-dojarze socjalu. Poszkodowani farmerzy złożyli pozew zbiorowy przeciw 3 poziomom (nie)rządu, co nasuwało się  samo  zaraz po katastrofie: Governments let down British Columbians in record floods

Odebrać prawo do pracy lub nauki osobom bez szczepienia. — Psychopaci w (nie)rządach dwoją się i troją, a tu np.:
Mecenas Anna Kubala: Nielegalna kwarantanna? Są wyroki Sądu Najwyższego!Niemiecki policjant: Zbliża się koniec. Kiedy ludzie zdadzą sobie sprawę, jaką stanowią siłę, będzie to koniec.
Sąd Najwyższy USA blokuje wymus “szpryca albo test” dla 84 mln pracowników
USA: Wszyscy mają gdzieś picdemię + Sonda: Większość Kanadyjców odrzuca covido-paszporty
Dzieci masowo odmawiają naryjnika w szkole
Bułgarzy szturmują gniazdo okupanckiej władzy, idąc w ślady Rumunów… Wczoraj minister genocydu Quebec pod presją publiczną zdjął godzinę policyjną i poluzował wymusy, dopiero co ogłosiwszy podatek na nie-szczepanów i obostrzenia w szkołach:) 


Jaśku, Zdaje się siedzisz za daleko od tego w Toroncie. Wyłącz teledurawki, zmień okulary. Krakaniem pod hasbarny skrypt ludobójców zapraszasz realizację ich planów. Popatrz na dobre znaki, jakich coraz więcej… Plan ż-banksterii się sypie, chyba że to maskirovka na jeszcze gorszy scenariusz. Ale i z tym sobie Człowiek poradzi…

On Thursday, January 13, 2022, 12:08:36 p.m. PST, Jasiek z Toronto:

Polecam I Kopiowac również… “PRETORIANIE Ciemności Paraliżują Świat”… – forum.michalkiewicz.pl

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/