Rjewoljucjonistki łowi(e)ckie załapały się na ideologię unych

PB: Tarańska anielica Elisabeth Bretland-Wysoczańska była uprzejma odpowiedzieć w rubryce “Subject”. Wdzięczne po-kutnice zacytują kolejne poparcie  🙂

From: elizabeth bretland- wysoczanska <[email protected]>To: Piotr Bein Sent: Monday, January 17, 2022, 03:05:21 a.m. PST Subject: Re: wypier-dalej karaluchu !!

Skąd się te babiszony biorą?

PB: Bździągwy po-kutnowskie, natychmiast przestanę krytykować, gdy:1. będzie wyrok MSAPN wykonywalny szwadronami cichockimi BUHAHAalbo2.  skończycie rozsyłać lewacczyznę, hasbarę i robić durackie zadymy bez sensu merytorycznego ni wykonawczego. 
Jeśli usunę, to skąd weźmieta “kwity” na “żyda” Beina, walnięte “lechitki” rodem z Pundżabów? Poniższe też miałbym usuwać, bo nie potakuje waszym głupawkom o 11 tysiącletnim rajchu “W. Lechii”?

(P)ozdrawia także moja żona, córki i wnuczki — wszystkie jeszcze rodzaju żeńskiego, dzięki Bogu, w moim “patriarchacie” buhaha — Piotr Bein 

On Sunday, January 16, 2022, 10:41:30 a.m. PST, Maria Znyk <[email protected]>:

Wyrażamy wdzięczność osobom, które wyraziły oburzenie na kolejny paszkwil zyda Beina z Kanady, który jak widać, celowo odwraca wszystko do góry nogami ( Bein-Noga), obżydza, wyszydza, wyśmiewa, manipuluje, przeinacza, przypisuje nam treści swoich mar sennych, urojeń, a przy tym obraża  Świętą Żeńskość, swoją Matkę, swoją żonę, Marka Tarana ale i tych mężczyzn, którzy tak jak Marek Taran, szanują i doceniają rolę Kobiet w ich życiu,  w życiu całego Sławiańskiego Narodu Polskiego-Lechitów na terytorium Polski-Lechistanu, dawnego Imperium Lechickiego datowanego na 10 700 lat, sięgającego aż po Ren !Żądanie do P.Beina, opluwacza Sławian, Polek i Polaków :

Żądamy od Beina  z Kanady wyrzucenia z jego blogów wszystkich wpisów dotyczących Marii z domu Znyk, Teresy z domu Znyk, Polskiego Ruchu Oporu oraz zaprzestania  pisania na nasz temat w mailach, wszelkich, jakichkolwiek  odnoszeń na nasz temat !
Maria z domu Znyk Teresa z domu Znyk

PB: Rjewoljucjonistki łowi(e)ckie załapały się na ideologię unych, których rzekomo tępią. Normalnie nie ma uszczuplenia praw kobiet — to hasbara do rozbijania tradycyjnego społęczeństwa. Wszyscy goje bez wzgl. na płeć są uciskani; uny propagandowo dzielą, by nadal rządzić. 

W Kanadzie ksantypy “urzędnik zdrowia publicznego” picdemii to lewuski i ż-masonki. Co to za kobity w służbie zdrowia, tańcząc “pandemio trwaj!” zdradziły Boga i Ludzkość za pharmafijne srebrniki? Dołączają do protestów gdy własna ich skóra zagrożona; liczyły że pharmafia oszczędzi je za posłuszną służbę. Greta Thunberg, agentka wpływu banksterii na miliardy młodych. Hasbarny zbieg symboliki  Matki-Ziemi/Bogini Życia z “zagrożeniem” Planety ma spędzać użytecznych idiotów w szeregi owiec na ubój banksterski w picdemii i WielkimResecie dla ochrony Planety podobno, a na pewno gwoli NWO. 

Należy orędować za prawami uciskanych kobiet, ale te ż-bzdety Tarana w obecnych czasach, od porąbanych sioscycek to niezdrowy żart. Jak się wzięły “boginie” łowi(e)ckie do dzieła, to mamy wydmuszki, absurdy, opaski i szwadrony śmierci zatrzymane szlabanem i obławą ABW (dzięki Bogu za taki “patriarchat”).

On Saturday, January 15, 2022, 02:51:10 p.m. PST, Maria Znyk <[email protected]>:

Marek Taran
CZAS WOLNOŚCI
Kolos na glinianych nogach nie tylko chwieje się na naszych oczach – on po prostu upada! Wielowiekowa tyrania patriarchatu reprezentowana przez totalitarne rządy i fundamentalizm religijny, tyrania skierowana przeciwko energii żenskiej i kobiecie zdaje się znajdować swój kres.

Jawna i ukryta przemoc wobec kobiet i słabszych, przemoc ubrana często w szaty dobra, światła i zbawienia zostaje zdemaskowana! Zdemaskowana przez kobiety! Podnosząc się z kolan dają one przykład innym. Kobiety mówią NIE. Jest to „nie” nie tylko wobec konkretnej decyzji cynicznego i pełnego pogardy rządu czy jego instytucji, wspieranych przez cynicznych i zakłamanych przedstawicieli kościoła, jest to gromkie nie wobec odwiecznej tyranii patriarchatu niszczącej prawdziwą świątynię życia – kobietę.

To jest prawdziwe przebudzenie – szczerość i bezkompromisowość młodych kobiet, wspieranych (może jeszcze za mało) przez starsze pokolenie. To jest prawdziwy powrót Bogini – nie jako odrealnionej, eterycznej, posągowej, czczonej tylko zimnymi ustami w fałszywych świątyniach, to jest powrót Bogini jako kobiety, która mówi NIE, czasem mocno i staje twarzą w twarz z oprawcą. Mówi NIE na ulicy w Polsce i na Białorusi i w wielu zakątkach świata, mówi NIE w swoim domu i w swoim łóżku, mówi NIE w swojej rodzinie, mówi NIE w swoim miejscu pracy, mówi NIE w towarzystwie, czyli zawsze i wszędzie tam, gdzie łamana jest jej wolność, świętość jej ciała i świętość kielicha życia.

Patriarchalni bogowie i ich sługusy zawsze popełniają ten sam błąd, gdyż są zbyt aroganccy, zbyt pyszni, zbyt cyniczni, zbyt egoistyczni i zbyt pełni pogardy aby zobaczyć, że przemoc wobec kobiet ma swój kres, kiedy doleją ostatnią kroplę goryczy i właśnie kielich przepełnił się! „Odkrycie towarzyskie” sekretarza generalnego wydało wyrok na….swego mocodawcę i mam nadzieję, że historia znów ukaże swoje paradoksalne oblicze i wyrok przeciwko kobietom okaże się wyrokiem przeciwko bezdusznemu systemowi. Po gromkim krzyku buntu i wylaniu goryczy przyjdzie czas refleksji i czas kiedy wypełnimy kielich czymś zupełnie innym. Ale teraz przyłączmy się do tych wszystkich kobiet, które pokonując wszystkie przeciwności i lęki, zdecydowały się na wyrażenie siebie! Bez wolnej i stanowiącej o sobie kobiety nie ma życia. Jako mężczyzna wspieram Was na Waszej drodze ku Wolności i ku Samostanowieniu!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/