Kto spędził “wojowników” do Bruxelki pod kamery i policję unych?

PB: Już dawno się zaczęło, np. w Australii. Przecie to łapska tejże banksterskiej kliki! Strach się bać gdy Lusia nadaje… ż-kanałem jak reszta konspiry 🙂

W takich momentach unym zależy na wojnie domowej, rjewoljucyji, wojnie światowej. Mądrzy ci patrioci którzy ostrzegają. Ale potrzeba też planu i wykonania, żeby wyjść ponad kontrolę unych. Dudniące fiasko picdemi jest dobrą okazją. W Kanadzie robimy to po swojemu.

Zamiast się nawzajem straszyć, zacznijcie wyrzucać gnój. Z desperacji Bruxelka stosuje metodę zasraszenia siłowego. Nie rozumiem, kto spędził tych “wojowników” do Bruxelki pod kamery i policję unych!  W Niemczech już lud wie, że policja niewiele może, więc wychodzą miliony w ponad tysiącu miejscowości:

Ostatni link nie wymienia wspólnego nadrzędnego wroga Ludzkości: żydobanksterii. Więc o co ma się Ludzkość łączyć?W tej chwili trudno lub niemożliwe jest utworzyć solidarny ogólnoświatowy opór. Zacznijmy kraj po kraju, potem się połączą w miarę jak tyrania banksterska słabnie. 

On Monday, January 24, 2022, 02:04:42 a.m. PST, Andrzej Dziąba:

— Forwarded message — Od: Otylia Zigman  Date: pon., 24 sty 2022 o 02:44 Subject: ZACZĘŁO SIĘ W BRUKSELI…. KOCHANI NASI ŻOŁNIERZE BĄDZCIE RAZEM Z UMĘCZONYM NARODEM / SCENARIUSZE NA NAJBLIŻSZĄ PRZYSZŁOŚĆ!/ BUDOWANIE ŚWIATOWEGO RUCHU PRZECIWKO “CORONA TYRANNY”!!!

Prezes STOPZET: ” Nie rozumiem, kto spędził tych “wojowników” do Bruxelki pod kamery i policję unych”—  można się tylko domyślać kto wysłał tych zaprogramowanych ‘wojowników’, czyżby zabrakło już miejsca u nas do organizowania się ? Oni nie decydują o sobie , są odpowiednio prowadzeni , marionetki , mają na nich odpowiednio przygotowane  kartoteki ….Zrobiony materiał na temat Czujnego to propagandowy paszkwil ,  jego zachowanie  ma bardzo dużo  bardzo wspólnego ze Stefanem W .rzekomym zabójcą prezydenta Gdańska  rzekomego  

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/