Wiadomości z Ottawy 8, 19 i 20 luty 2022

Sobota 19.2.2022 – Aktualna Sytuacja w Ottawie – Bożena i Agnieszka

PB: Audycja brzmi idealistycznie, nawet naiwnie. Czas pokaże, czy spontaniczny pierwiastek Konwoju ugra coś dla ludu, czy wojsko i policja staną po jego stronie. Wiele komentów pod filmikiem pokłada nadzieje w Kanadę, zamiast samemu przystąpić do oporu obywatelskiego. Bożena Lis przeemocjonowuje, wkłada niektóre treści życzeniowo i ignorancko. Dodaję dla info-równowagi:

 • Konwój w USA wygląda na zmanipulowany od początku, jak wszystko w niedawnej ich historii.
 • Wspomniałem już  kryzys zaufania organizatorom Konwoju. Poszlaki takie jak powiązania polityczne z partiokracją są dość solidne, nie ma się co podniecać taką czy inną osobą z emocjonalnej percepcji. W takich właśnie czasach podkłada się agentów i wtyki, albo sami ludzie służą unym bezwiednie, z fanatyzmu i ignorancji.
 • Możliwości wpuszczenia Konwoju w maliny, żeby rozochocić naród i dać pretekst dla wprowadzenia odnawialnego stanu wyjątkowego, przed wprowadzeniem zamordyzmu NWO. Pretekst z fałszywych flag jak w “blokadach” granic czy z łgarstw merdiów w kieszeni Turdeau znajdzie się na zamówienie.
 • Policmajster Ottawy potwierdził, że uczestnicy Konwoju w Ottawie będą poddani represjom wg (nielegalnie) zebranych danych osobistych, w tym rozpoznanie twarzy kamerami w Ottawie. To w dodatku do prześladowań finansowych (i co jeszcze?) wzgl. darczyńców na oba konta Konwoju zamrożone/skonfiskowane przez mafię rządowo-korporacyjną. Tyrańskim wice-premierem jest minister finansów, też pupilka WEF!
 • Na instytucje rządzenia (parlament, senat, rząd, sądy, gubernator generalny)  liczyć nie można. Cały system tak jak w Polin spenetrowali globaliści, patrz np. jak marszałek parlamentu załatwił pytanie poselskie o penetrację rządu przez WEF.
 • W systemie skorumpowanym przez globalistów prawo naturalne czy oparte na naturalnym nie ma racji bytu. 
 • Policja RCMP “zdziczała” od dobrych kilku lat, tracąc zaufanie społeczne i poważanie. Służy globalistom i rządzącym a nie ludowi i kanadyjskiej racji stanu, np. bezkarność antify, eko-bandytów, bojówek BLM niszczących pomniki w Kanadzie, podpalaczy kościołów, łgarzy picdemicznych i chucpiarzy rzekomego genocydu dzieci Indian w szkołach pobytowych.
 • Kanadyjczycy nie byli “zaprogramowani w dobroci i miłości” . Ostatnie czasy przyniosły wywrócenie moralności, tarcia społeczne już na poziomie rodziny, wysokie koszty życia i ideologiczne podziały pod szablon globalistów. Odczuł to każdy; imigranci w większości ciapaci są w tej sytuacji preferencyjnie przywilejowani przez neo-marxistowską władzę, kosztem otwarcie nienawidzonych chrześcijan, Białych przede wszystkim, ale i in. tradycyjnych Kanadyjców. Uny pokazują swe oblicze, ale przynajmniej połowa społeczeństwa jest nadal ślepa jeśli idzie o zrozumienie systemu globalnej tyranii.
 • Luty-marzec 2020 był wstępem do tresury ludobójczej tyranii sanitarnej przed ostatecznym zniewoleniem Ludzkości w WielkimResecie, Na pewno nie był okresem “wojny czysto gospodarczo-psychologicznej” tylko medycznego ludobójstwa i przeprogramowania psychiki. Kto przeżyje bio-broń “covido-szczepionki” itp. depopulacyjne środki, ten wchodzi w kolejny etap planu — dehumanizacja a potem transhumanizacja. Jak ocaleńcy poradzą sobie np. z wszędobylskim pyłem inteligentnym, który ma tworzyć w ludziach “czipy” podłączone do sztucznej inteligencji.
 • Kanadyjcy mają blade pojęcie o Solidarności, żadnej wiedzy o Solidurności i obecnej “wolności” w Polin. Gdyby wiedzieli, nie miałby widowni pastor Pawłowski (b. chrześcijański syjonista), dezinformujący na ten i “komunistyczny” temat z PRL.
 • Co dla niektórych jest klęską w Ottawie i protestów na granicach, niełatwo przekształciłoby się w przebudowę systemu, w tym likwidacja podatków. Zaczyna docierać, że nie chodzi jedynie o wymusy picdemiczne, a protest musi być masowy i niezależny od kierowców, żeby wywalczyć wolność od zagrożenia “szczepionkami” pod groźbą zniszczenia egzystencji. Do likwidacji reżimu sanitarnego i pociągnięcia plandemistów do odpowiedzialności dalsza droga, a lichwę, podatki i zależność konsumenta od korporacji jeszcze trudniej zreformować.
 • Wyciąganie gotówki z kont jako obywatelski bojkot systemu. Są to małe sumy w porównaniu z oszczędnościami w lokatach itp. instrumentach osobistych inwestycji. Poza oszołomami nikt nie polikwiduje ich sobie, żeby włożyć do skarpetki. Banki dalekie są od “padania na pysk”. To raczej maskirowka przed resetem finansowym.
 • Zastraszanie stanem wyjątkowym i brutalnością policji zniechęciły jakąś część zdecydowanych do walki, a pozostałych utwierdziły w przekonaniu, że Konwój to antyszczepany-terroryści zakłócający kanadyjską demokrację i zbawcze wysiłki rządu. Np. wczoraj w Surrey było kilka razy mniej osób niż w proteście tydzień wcześniej.

Video z paru miejsc w Kanadzie 19.2.2022:

Convoy for Freedom Protest in Surrey near Vancouver, Feb 19

Calgary, Alberta Freedom Rally, Feb 19, 2022: “The Tide Is Turning”

Feb 19 LIVE QUEBEC CITY V2

Więcej na bieżąco: https://piotrbein.net/2022/01/19/updates-canada-convoy-to-end-mandates/

+++++++++++++++++++++++++

20/02/22 LIVE | Agnieszka Stalkoper | Artur Kalbarczyk | Andy Choinski

Calgary, Victoria, Vancouver, Surrey — “protestów wcześniej tam nie było..”  Taa, nie było w Okanagan Valley, jednym z najwcześniejszych i najsilniejszych gniazd oporu w Kanadzie 🙂 Tam jeździłem (400 km w każdą stronę) z Vancouveru po inspiracje i energię.

Znam z autopsji sytuację wtedy w Vancover i Surrey, nadzwyczaj aktywne już przed rokiem. Gardłowalem z grupami na ulicach, jeździlem w mini-konwojach… Rząd prowincjonalny nacelował Surrey za taką dysydencję i ogłosił specjalne obławy. Znalazłem się na celowniku policji jako przestępca myślowy (blog mi zlikwidowali, złapali w pułapkę w sklepie za brak namordnika, dzwonili do domu, że co ja wypisuję za fejki z “internetu”)… 

Konwój — agenturalna manipulacja, żeby obawiam się wprowadzić permanentny stan wyjątkowy, usunąć zbuntowany element i opozycję — “obudził” obudzonych, czekających na podobnie myślących. Byli już wtedy, lecz bali się obnażyć, teraz wystąpili, bo ich dogoniło to, czego chcieli uniknąć: utrata dochodu, zdrowia, alienacja społeczna. W sumie jest nas co najwyżej połowa społeczeństwa. liczę odtrąbianie przejeżdżających pojazdów na manifach, palce w górę i palce w dół. 

RebelNews = kontrolowana “opozycja” (podobnie jak FoxNews) z historią manipulacji reporterami przez Ezrę Levanta, starego pro-syjonistę.

Wybory — good luck! Już banksteria pozwoli zawalić sobie plan NWO…

Gość na tle mondrych ksiong naiwny aż żal… Wg niego Rosja, Chiny i do pewnego stopnia USA są niezależne od WEF (grupy zależnej od globalnej kliki banksterskiej). Sam Schwab wymienił Putina jako Young Global Leader z jego szkoły! Od tego momentu wyłączyłem wykształciucha 🙂

Produkcja Andy’ego schodzi na psy.

+++++++++++++++++++++++

Można też dzienniqrvić się jak gadzina Kasia Wężyk: Kanadyjczycy protestują przeciw restrykcjom. Covido-sekciara akceptująca genocyd bio-bronią zwaną “szczepionki” (“Premier ma lekki covid” + niewolnicze brednie o wymusie scypień na loty) konfabuluje: “okupacja”, “kradzieże”, “niszczenie mienia” do tego stopnia, że zlewaczeni Ottawiacy z pensjami w 6 cyfrach “mają tego dość”.

Konwój dojechał do Ottawy, policja uzgodniła z organizatorami, jak i gdzie wjadą i zaparkują w mieście.I tak się stało. Policmajster Ottawy chwalił kilka dni później współpracę, porządek i dobre zachowanie Konwojowników. Później pozmyślał zarzuty ze skryptu lokajów WEF w Ottawce, nierządzie federalnym i w ż-służbach. Na koniec zrezygnował tuż przed owellowską akcją z udziałem kanadyjskiego ZOMO konnego i “kosmitów” bez oznaczenia nazwiska ani numeru służbowego; strzelali gumą z bliskiej odległości, pryskali pieprzem prosto w oczy, katowali wyciągniętych między siebie bezbronnych Konwojowników.

Porównaj z dokumentacją do 8. lutego, kiedy to Wężyk dała ten obżydliwy wywiad, przeżuwając nie wiadomo którym Polakom łże-sieczkę z merdiów opłaconych przez Turdeau na 600 mln C$ z krwawicy tych, których Konwój napełnił nadzieją końca tyranii picdemicznej i zbudził przeciw zamachowi globalistów na ich egzystencję.  

Wg Wężyk z nieszczerym wyrazem lekko skrzywionych ust, to premier Kanady ogłosił 22.1.2022 wymus szczepień kierowców przekraczających granicę USA. Nie 22. tylko 15. stycznia i nie premier tylko agent Światowej Organizacji Zdrowia i Gatesa, Public Health Agency of Canada, już  w listopadzie 2021 r. 

22. stycznia to wyruszała z Prince Rupert nad Pacyfikiem w Brytyjskiej Kolumbii pierwsza kolumna Konwoju do Ottawy z hasłem “Usunąć nakazy szczepień!”.

Wężyk podśmichuje się 8. stycznia lutego z błahostki kanadyjskiego stanu wyjątkowego.  Co ma do powiedzenia po 18. stycznia lutego? To co uny ćwiczą na Kanadzie, czeka cały świat. Z czego Gąska Wężyk rada?

Rzekomą broń rzekomych terrorystów w Konwoju “znalazła” policja RCMP po zapobiegawczym zgłoszeniu im przez organizatorów protestu w Albercie przy granicy USA, że w pobliskim domu jest legalna kolekcja kilkunastu sztuk broni. Służby wyciągnęły zbiór na widok ściervomediom. Te podały, że toto znaleziono wśród protestu w zaparkowanej przyczepie. Tąże fotkę merdia pokazały jako odkrycie służb wśród protestu setki km dalej na granicy Manitoby z USA!

Z jedynej flagi ze swastyką — fotoszopowej lub w rękach opłaconego frajera — merdia zrobiły liczbę mnogą, tak jak z jednej jedynej flagi Konfederacji USA w rękach pachołka przepędzonego przez Konwojowców. 

Co ma amerykańska Konfederacja do Kanadyjców? — to wciskanie narracji żydoCIA! Nieudały się zapowiedzi ż-służb “kanadyjskich”, że Konwój Wolności do Ottawy ma być powtórką przedstawienia “zamachu stanu” przez trampkowców 6.1.2021 w Waszyngtonie,. Przyparty do muru ws. legalności federalnego stanu wyjątkowego, minister bezpieki w nierządzie Turdeau przyznał, że nie ma żadnych dowodów na terroryzm ani na intencje przewrotu “skrajnej prawicy” Konwoju, tylko domysły z “retoryki”. Okazało się znowu, że rasistą i terrorystą jest tandem nierząd – merdia. 

Rekord szajby pobiła posłanka z ocalałych z “Holokaustu” (zamiast Szoa, czym zawłaszcza martyrologię gojów). Skarżyła się na protest kierowców, że honk honk (ang. onomatopeja klaksonu) znaczy Heil Hitler!

Nie potrzebujemy wskazówek od żydłackiego agenta, Trampka, pani Wężyk. Przed Turdeau, żaden premier w historii Kanady nie narobił tyle szkód społecznych i gospodarczych, zyskując aż tyle pogardy i nienawiści od narodu.

Amerykanie nie uzbierali 10 mln C$ na GoFundMe. Choć przeważali liczbowo (zaludnienie ok. 8x większe niż Kanady), zrzucili się mniej od Kanadyjców. 

Wyobraźcie sobie co ta presstytuta powypisywała w swej ksionżce o Kanadzie. 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/