Andrzej Szubert do Dódy Obłudy

Andrzej Szubert 

Sat., Feb. 26 at 1:07 a.m.

Na internetowy adres kancelarii Dódy Obłudy ([email protected]) wysłałem poniższy e-list:

Pforzheim, 26.02. 2022

Kancelaria prezydenta Polski

Decyzjami prezydenta Polski ze stycznia i lutego 2022 przyznano mi Krzyż Wolności i Solidarności oraz Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski za mój wkład w walkę w latach 80-tych o wolność Polski, o demokrację i o prawa ludzkie.

Niestety Polska jest obecnie jeszcze bardziej zniewolona niż w latach 80-tych. Politycznie jest wasalem Brukseli i Waszyngtonu, militarnie wasalem NATO i Pentagonu. W ramach fikcyjnej fałszywej pandemii władze Polski łamią podstawowe prawa ludzkie i obywatelskie, prześladując ruch oporu i surowo karząc ludzi walczących o swoje prawa i o wolność.

Ponadto od ośmiu lat władze Polski wspierają zbrodniczą neonazistowską juntę w Kijowie, czczącą ukraińskich zbrodniarzy wojennych, także tych z ukraińskiej dywizji SS Galizien, winnych zbrodni przeciwko ludzkości. Od ośmiu lat terroryzowana i  mordowana jest przez żołdaków kijowskiej  junty rosyjska ludność cywilna Donbasu, a władze polskie, zamiast przeciwko temu protestować, propagandowo, finansowo i materiałowo (sprzęt militarny) wspierają zbrodniczą juntę w Kijowie.

Choć na przyznane mi odznaczenia jak najbardziej zasłużyłem, przyznanie mi ich przez władze, które utrwalają zniewolenie Polski przez Zachód i które same notorycznie łamią i wręcz rabują Polakom prawa ludzkie, dążąc do ich totalitarnego zniewolenia, odczułem jako niewyobrażalną farsę – władze, które zniewalają Polaków wręczają mi odznaczenia za walkę o wolność i prawa ludzkie. Odczułem to wręcz jako obrazę.

W związku z powyższym odmawiam przyjęcia przyznanych mi odznaczeń.

 Andrzej Szubert

(Adres)

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/