Nazwisko Dra Yeadona w artykule o planie picdemii to gruba prowokacja

Piotr Bein, 22.2.2022 do e-grupy dyskusyjnej

Sławek Basiukiewicz przysłał osobno tekst z ForumDlaŻycia Mike Yeadon — Harmonogram Tyranii przypisywany Drowi Yeadonowi, b. naczelnemu uczonemu i wice-prezydentowi Pfizera ds. badań alergii i chorób układu oddechowego. 

Od 2020 r. Yeadon przeciwstawia się odważnie picdemii. Będąc profesjonalistą i specjalistą w farmakologii, epidemiologii i wakcynologii nie wypowiada się aż tak detalicznie nt. systemowe poruszone w rzekomym jego tekście. Nawet gdyby, to używa prostego języka, nie prezentuje swej narracji punktowo i zawsze istnieje najpierw wersja wideo.

Nazwisko Dra Yeadona w artykule to gruba prowokacja. Załapał się na nią publicysta kanadyjski Henry Makow, publikując 23.10.20222021 text  z fotką Yeadona. Makow cichcem usunął później fotkę i nazwisko Yeadona, bez żadnej adnotacji ani zmiany daty czy oznaczenia wersji.

Widać to w re-publikacji Makowa na zlinkowanym w ww. polskiej wersji Truth11.com, który nie sprostował zmyły do dziś!  Truth11 podaje się za portal mediów niezależnych wiadomości, zadedykowany prawdzie i prawdziwemu dziennikarstwu (independent media news site is dedicated to the truth and true journalism)…

Makow sugeruje w oryginalnej publikacji, że banksterski plan “wysłał Yeadon” (Mike Yeadon, ex-Pfizer scientist sent this out Thursday). Umieścił Yeadona jako autora, zwyczajowo obok nazwy swej witryny jako gwarancji info-rzetelności — By Mike Yeadon  (henrymakow.com)

O majstrowaniu przez Makowa świadczy też jego pytanie na końcu oryginalnej publikacji o znaczenie łac. Novus Ordo Mass (What does N.O.M. stand for? -hm), usunięte z wersji Truth11.com, a nadal widoczne w re-publikacji np. tutaj.

Czy ForumDlaŻycia zachowa się lepiej? Niejeden Polak już się nabrał.

Najciekawsze w tym skandaliku są:

– cel fałszywej atrybucji autorstwa Yeadonowi

– wiarygodność punktów banksterskiego planu

– dotychczasowa realizacja punktów, szanse realizacji następnych i plany alternatywne

– możliwość zastraszenia Ludzkości fikcyjnym planem wobec trudności w realizacji planu A (kto go zna poza ż-masonerią?)

– komplikacje wobec dociskania śruby w Kanadzie na oczach świata (np. możliwość zbrojnego powstania w USA, od lat zmory unych) 

– możliwość rozpętania światowej wojny dynamicznej albo rzeczywiście zabijackiej pandemii, jeśli plany A i B zawiodą… 

Zapraszam do dyskusji.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/