Andrzej Szubert: Jak łżą dojczlandskie łże-media…

PB: Tak żydłactfu zależy na wymazaniu picdemii z pamięci gojów.

—–

E-poczta Andrzej Szubert Tue, Mar 1 at 9:16 a.m.

Kilka dni temu na apel związków zawodowych, kościołów i “organizacji pokojowych”, przy udziale całego ratusza i całego personelu teatru miała miejsce w Pforzheimie proupaińska “masówka” – pikieta na Leopoldplatzu.

Przy czym manipulatorzy gadzinówkowi fotki pstryknęli tak, by sprawiały wrażenie, że cały plac był pełen ludzi:

Niechcąco zdemaskowała tę manipulację inna gadzinówka – SWR3: na jej zdjęciu widzimy w sumie niewielki tłumek stojący na szerokim w tym miejscu chodniku:

A w króciutkiej relacji filmowej  z tej proupaińskiej hucpy w poniższym linku widać jadący przez Leopoldplatz za plecami “tłumu” autobus.

Zdaniem gadzinówek z powoływaniem się na policję, proupaińska “masówka” zgromadziła ponad 400 osób (od siebie dodam – prawie 100 % uczestników było na niej “służbowo” – z urzędu lub na polecenie zwierzchników). O naszej poniedziałkowej demonstracji gadzinówka PZ – także powołując się na policję – napisała natomiast, że było nas w szczytowym momencie 1200 osób, czyli zaledwie 3 razy więcej.

Zdjęć nie zamieściła żadnych. Gadzinówki BNN i SWR3 naszą demonstrację przemilczały całkiem. Ważna była dla nich tylko urzędowa cieńka “masówka”. W poniższej migawce widać nasz przemarsz przez tenże Leopoldplatz w przyspieszonym tempie.

I teraz tak – to jest widok na Leopoldplatz:

Na biało (z prawej strony) zaznaczyłem miejsce, gdzie na krótkim odcinku chodnika stała tamta “masówka”. Gdybym po przejściu Leopoldplatzu na jego końcu zatrzymał nasz pochód (czerwona linia) i poczekał, aż wszyscy demonstranci dobiją do nas – Leopoldplatz byłby do pełna nabity demonstrantami – ulica i chodniki po obu stronach. A nie tylko kawałek chodnika z prawej strony. A jednak zdaniem łże-mediów było nas tylko 3 razy więcej. W mojej ocenie było nas jakieś 15 razy więcej.

Tak relacjonują dojczlandzkie media o “słusznych” i “niesłusznych” demonstracjach…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/