Bidet jedzie do W-szawy exploatować polską naiwną publikę

Krach Finansowy USA Prawie PEWNY ! said 2022-03-23 09:16:04

Re: AlexSolar [2022-03-23 (Środa) @ 04:31:41]

Przedstwiłeś dosyć TRAFNA analitykę, ale ZBYT optymistyczną dla Polski, gdyż ona jest dosłownie NICZYM i NIKIM pod wzgledem militarnym i gospodarczym. Polska może być bez problemu ZAJĘTA w ciągu 3 dni przez Armie Białoruską.

Jest czas najwyższy, aby jak najprędzej USUNĄĆ całkowicie z polskiej polityki tych głupich ZBUTWIAŁYCH
oszustów KARIEROWICZÓW co się już tyle NAKRADLI i przyspawali do stołków „warszawki” jak ten kaczor, dupa, mora, tuski i za to ich bezkarne GŁUPIE mielenie mordami, PODSKAKIWANIE, prowokowanie i organizowanie ŚMIERTELNYCH INTRYG politycznych i MILITARNYCH, a teraz już z bardzo REALNYM śmiertelnym NUKLEARNYM rakietowym UDEŻENIEM w polskich ludzi w nastepujacych miejscach:

1. Lotnisko koło Rzeszowa lub jakieś inne przy granicy z ta gówniana „ukrainą” i całą jego infrastrukturę oraz drogami DOJAZDOWYMI lub koleją, którymi jest dostarczane BEZSENSOWNE sentymentalne dalsze ZAOPATRZENIE wojskowe z zachodniej Europy dla tych rzezimieszków bojców ukrów neo-banderowców.

2. Udeżenia rakietami z głowicami nuklearnymi w centrum infrastruktury dowodzenia MON i kocią siedzibę tego głupiego pieniacza na Żoliborzu, który dalej jest taki TĘPY i do tej pory nie wyciągnoł wniosków ze swojej GŁUPOTY i dalej trzepie tą głupią mordą i organizuje intrygi mędzynardowe w imieniu „polaków” bedac zwykłym kurduplem.

3. Udeżenia rakietą z głowicą nuklerną w siedzibę tego chłystka mora, który dalej bezkarnie kłamie i knuje intrygi mędzynarodowe z potężną SZKODĄ dla wszystkich polskich obywteli.

Przez tych paru głupich PALANTÓW cała Warszawa może przestać istniec w ciagu 20 sekund.

Tych paru FIGURANTÓW, którzy siebie nazywają NATO bawiących sie w wojownicze gry w kraikach różnych Beduinów czy jakiś tam Talibów, to oni nawet będą UDAWAĆ, że tego NIE widzą lub nie zauważą i NIE bedą komentować, że Warszawa została IDENTYCZNIE cynicznie ZDMUCHNIETA z powierzchni ziemi jak Hiroszyma czy Nagasaki.

Tych paru FIGURANTÓW co siebie nazywają NATO będa siedzieć CICHO, obwiając się, że Berlin, Londyn czy ten Paryż czy ta pedalska Bruksela mogą też zostać ZDMUCHNIETE z powierzchni ziemi w każdej chwili IDENTYCZNIE jak Warszawa.

Jeśli liczycie na „pomoc” takiego zbutwiałego pierdziucha bideta ze zwapniałym muzgiem ubranego w chinskie gacie i chinskie skarpetki to jesteście ŚMIESZNI !
Przecież ta cała kraina USA z drugiej strony Globusa jest ZBANKRUTOWANA pod każdym wzgledem i NIE posiada zaplecza przemysłowego w jakiej kolwiek dziedzinie i NIE jest wystarczalna obojętnie w jakiej kolwiek dziedzinie. Faktycznie też jest NIKIM bez wsparcia z ZEWNĄTRZ.

Przecież 85% budżetu USA jest generowane z USŁUG i SERWISOWANIA, to znaczy z tego, że jeden DRUGIEMU czyści lub glancuje buty. . . itp czyli NIC NIE wytwarza się nowego co powieksza WARTOŚĆ lub generuje NOWĄ wartość.

Atmosfera polityczna, NAPIECIA społeczne i RASOWE są w USA prawie tak NADYMANE jak bardzo, zbyt mocno NADMUCHANY balon przed pęknieciem z WIELKIM hukiem.
Artmosfera społeczna jest IDENTYCZNA jak przed Secesyjną Wojna domową w 1861 roku, która przy pierwszej mniejszej iskrze nabrzmiałych KONFLIKTÓW WYBUCHNIE !

Dotychczasowa historia USA została WYŚMIANA przez bideta z usuwaniem pomników Waszyngtona i Columba czy Jefersona przez dopiero co przybyłych NIE legalnych kolorowych nowych emegrantów do USA i jego ganag „partia demokratyczna”. Oni od 2 lat DOMAGAJĄ się wprowadzenia tzw. „Project 1619” przez african-amerikans, którzy NIE chcą czcić Świeta Niepodległosci 4 lipca z 1776r nazywajac tą datę „białym supremacyzmem” i twierdząc, ze to african-amerykan WYBUDOWALI siłe USA . . . po przybyciu pierwszych murzynów z Afrayki w 1619 roku . . . SIĆ!

Na dodatek tego w okolicach lata 2022r zacznie się IDENTYCZNY krach finasoway lub jeszcze gorszy niż ten , który zbankrutował USA w 1929 roku, czyli absolutnie NIE ma szans na stabilizację Ameryki.

Absolutnie NIE liczcie na tempy zwapniały łep bideta, który otoczył się dookoła TĘPAKAMI murzynami karierowiczami z bardzo niskim IQ, którzy nieczego NIE rozwążą, a ani się ZAŁAPALI tylko po to, aby się jedynie NACHAPAĆ !!!

KLAPA zupełna . . !
Wy tam zamieszkali w „warszawce” i okolicy LICZIE tylko na SAMYCH siebie i swój SAMODZIELNY SPRYT !

Za parę dni ten stary zbutwiały pierdziuch bidet pojedzie do Warszawy i tem na 100% bedzie opowiadał jakieś kompletnie BREDNIE i bezczelnie Was OSZUKIWAŁ, ob iecywał gruszki na wierzbie itp BZDETY !

On jedzie do Warszawy, aby wykorzystać dla siebie PROPAGANDOWO polską NAIWNĄ publike WYKOŁOWANYCH zgonionych emerytów w JEDNO miejce i ukrainskich WYKOŁOWANYCH emigrantów uciekinierów spedzonych też SIŁĄ w jakieś JEDNO miejsce, ZMUSZONYCH za parę złoty, aby jemu WIWATOWAĆ co sfilmuje ZAKŁAMANY CNN i bedzie PROPAGNADOWO pokazywać MOTŁOCHOWI w USA, aby WMAWIAĆ wszyskim jaki to zbutwiały bidet jest „popularny” na Świecie . . . SIĆ! . . . SIĆ!

……

AlexSailor said 2022-03-23 04:31:41

Nie widzę powodu, aby jedne państwa, choćby mocarstwa, miały więcej praw, niż inne i decydowały, które mogą, a które nie zawierać sojusze, czy wchodzić do paktów.
Ale wszystko ma swoje konsekwencje.
W ultimatum złożonym przez Rosję Stanom Zjednoczonym (czy szatanom, jak kto woli), znalazło się żądanie wycofania NATO do granic dawnego UW z wyjątkiem dawnego NRD.
Co być może oznacza oddanie Polski w strefę wpływów rosyjskich.

Oczywiście mocarstwa mogą sobie żądać, czego chcą, ale wszystko ma swoją cenę.
I tą cenę płaci dziś Rosja ponosząc prawdopodobnie ciężkie straty na Ukrainie, doświadczając
ciosów na polu propagandowym, gospodarczym i politycznym.
No i jeśli wojna na Ukrainie zostanie przegrana, to jest nie zostaną osiągnięte założone jej cele (publicznie na dodatek),
to Rosja się po prostu rozleci, a przynajmniej znów musiała będzie w upokorzeniu walczyć o zachowanie całości.

Doktryna Monroe, to doktryna bandycka, a stosowali ją również przez lata Brytyjczycy, a także Związek Radziecki w stosunku do Węgier.
Ale już nie Czechosłowacji.

Sytuacja na Ukrainie (piszmy „na Ukrainie” a nie „w Ukrainie”) jest zupełnie inna.
Ukraina przez lata prowadziła bezwzględną i niczym nie sprowokowaną wojnę przeciw ludności Donbasu.
Nie wykonała uzgodnień Mińskich zatwierdzających przewrót banderowski, pod warunkiem federalizacji.
A przede wszystkim istniała realna groźba postawienia na niej broni strategicznej przeciw Rosji, to jest przyłożenia noża go rosyjskiej
szyi.
Do tego dyskryminacja Rosjan, przygotowywanie się do ataku na Donieck, ogólny burdel i złodziejstwo władz, groźby ataku wobec Rosji pozyskaną bronią atomową, w tym
brudną bombą, handel dziećmi, przemysł surogatkowy, dziwne laboratoria broni biologicznej, i inne.

Wracając do doktryny Monroe i żądań Rosji wobec neutralności państw przyległych, demilitaryzacji Polski z usunięciem z niej instalacji
i baz NATO.
Te żądania były nie do zaakceptowania przez Stany i NATO jako takie.
Dlaczego zostały przedstawione i to publicznie, nie mama pojęcia – może pozycja negocjacyjna, ale ultimatum nie dopuszczało negocjacji.
Jedynym wytłumaczeniem jest, że była to odpowiedź-żądanie na jakieś inne propozycje amerykańskie, być może neutralności w sprawie Chin.
Albo Stany są znacznie słabsze niż myślimy, bo że wszystkie państwa NATO z wyjątkiem Turcji, Wielkiej Brytanii i Francji są słabe, to wiemy.

Niemniej co oznacza dla Polski to ultimatum – ano z NATO nas nie wyrzucą, a jeśli usuną instalacje NATO i obce wojska, to muszą one być
zastąpione polskimi.
O demilitaryzacji też mowy nie ma, bo nie można zdemilitaryzować już zdemilitaryzowanej Polski.
Można Polskę tylko zmilitaryzować, czego z jakichś przyczyn boją się bardzo nasi „sojusznicy” z NATO.
Zatem pod warunkiem zarzucenia histerii antyrosyjskiej, Polska mogłaby się uzbroić po zęby defensywnie
zastępując wycofane jednostki amerykańskie i ich instalacje.
A, ze względu na ochronę NATO, Rosja nie mogłaby nic tu zrobić, poza „polepszaniem stosunków”.

Na koniec, póki jeszcze jest dostępne, proszę (szczególnie gospodarza @Maruchę) o wysłuchanie
konferencji:

https://youtube.com/watch?v=ZP7c5M1c6sA%3Fversion%3D3%26rel%3D1%26showsearch%3D0%26showinfo%3D1%26iv_load_policy%3D1%26fs%3D1%26hl%3Dpl%26autohide%3D2%26wmode%3Dtransparent

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/