Panie Grypa666, kiedy się logicznie myśli to…

PB: Nie mam tak świetnej intuicji jak nasze Panie Zofia i Otylka, więc bardziej kieruję się rozumem. Nawet gdy mi intuicja coś silnie podpowie, to wolę sprawdzić na poszlakach, a jeszcze lepiej na faktach. Zatem sprawdzam twierdzenie Pani Otylki: “…moja intuicja mnie nie myli. Nie wszyscy mają rozwiniętą tak głęboko intuicję…”
1. Popełniła pomyłkę od lat zawierzając Trampkowi, rzekomemu patriocie i narodowcowi. Dopiero w ubr. po instalacji Bideta przyznała rację mnie i Andrzejowi Szubertowi, którzy niezmordowanie laliśmy na Otylkę zimne fakty o Trampku na ocucenie z Jej życzeniowej mrzonki. 
2. Dopiero teraz wpadła po rozum, że Sumliński to agent wpływu. Gdyby Jej “niezawodna” intuicja zawiodła, była przecież na naszych e-listach rozsyłkowych, kiedy go obnażaliśmy z Andrzejem, ostatni raz rok temu: Sumliński, producent covido-hasbary

Nie będę więcej kruszył kopii na temat. Perswadowanie Otylki faktami o Trampku przez wiele lat było stratą czasu. Padażdjom uwidim.

PS. “Intuicyjny inaczej” smarkaty prostak i ordynus, Mateusz Jarosiewicz dołączył do dyskusji ożydzeniem, następnie kontynuował prywatnie:

#początek wątku Jarosiewicza#

NEOS Mateusz Jarosiewicz <[email protected]> To: Piotr Bein Thu, Apr 7 at 6:32 p.m. Pierdolcie się tam wszyscy

PB: To jest ten rzekomo kulduralny Mateuszek? Wszystko idzie do publikacji BUHAHA

NEOS Mateusz Jarosiewicz: Wal się W nadęty Żydowski Ryj

PB: Jakie ataki? Sam dałeś powody do konkretnej krytyki. Jesteś anioł bez skaz? Nagłówki mówią same za siebie, trza było wtedy przytoczyć riposty, teraz kiedy wielu zapomniało lub nie ma pojęcia o co chodzi, ożydzanie i odzywki są co najmniej nieuczciwe. Zresztą co w tym o tobie nowego? W dyskusji nie rzucamy ad personam, tylko odpowiadamy rzeczowym kontr-argumentem, trza cię jeszcze i tego uczyć, stary koniu? Więc proszę, jaką masz kontrę, nt. nieskazitelności Putina?

NEOS Mateusz Jarosiewicz: No właśnie te podle ataki na uczciwego człowieka cie całkowicie eliminują

PB: A nawet gdyby, to co to miałoby do poszukiwania prawdy, Mateuszku? Przyjrzyj się sobie:

Ewolucja Mateusza Jarosiewicza

Nieuczciwa samoreklama wizjonera „dobrego 5G i SmartCity”, Mateusza Jarosiewicza

Apjać Mateusz Jarosiewicz dezinformuje o 5G i SmartCity

Slalomowi merytorycznemu Mateusza Jarosiewicza akompaniują torsje moralne?

Mateusz Jarosiewicz lansuje Polakom SmartCity, 5G i SztucznąInteligencję

On Wednesday, April 6, 2022, 06:01:46 p.m. PDT, NEOS Mateusz Jarosiewicz <[email protected]>: Bein to też Żyd zawistny 

śr., 6 kwi 2022, 9:05 PM użytkownik Otylia Zigman: Panie Grypa 666, kiedy się logicznie myśli to najpierw trzeba zauważyć to: Gdyby Putin robił przysługę żydo-chazarom to napewno […]

#koniec wątku Jarosiewicza#

On Thursday, April 7, 2022, 02:55:49 p.m. PDT, Otylia Zigman <[email protected]> wrote:

This video has been removed for violating YouTube’s policy on hate speech. Learn more about combating hate speech in your country.This video has been removed for violating YouTube’s policy on hate speech. Learn more about combating hate speech in your country.<Z tego ostatniego filmu pozostało to co tutaj dołączam, czyli już zlikwidowany. Musiał być tam niebezpieczny temat dla bestii.
——————————————————————–
Ja odpowiem co ja czuję z mojej intuicji, normalnego jeszcze bytu humanitarnego. Nie możliwym jest aby cała ludzkość tej Planety, ponad 7 miliardów ludzi, miała zginąć tylko z powodu planu i marzeń 13 plemienia pochodzącego z dawnej Chazarii. To, jak świat wygląda dzisiaj jest ich dziełem i planem stworzenia Raju na tym globie tylko i wyłącznie dla siebie, po eksterminacji nas, jako już nie potrzebnego badziewia. W rzeczywistości tak to już wygląda na dzień dzisiejszy.Ale pomimo to co Pani Zofio i P. Bein bardzo zaprzeczacie to ja dodam że moja intuicja mnie nie myli. Nie wszyscy mają rozwiniętą tak głęboko intuicję, nie rozumieją tego uczucia. Po rozesłaniu filmu w nocy o Putinie rano już moje kolportowanie AGENTURA zlikwidowała! Gdyby to nie była prawda że PUTIN walczy ze złem, to by śię moim rekamowaniem PUTINA nie przejmowali, napewno nie!!! Mogę tylko przesyłać coś co ktoś mi przysłał. Jest to ogromny dowód na walkę z prawdą i przeciwnikiem!
W Polsce teraz, wszystkie chazary udające Polaków powychodziły z ukrycia i silnie walczą przeciwko Rosji i PUTINOWI! Np. Wojciech Sumliński- to agent!!! Udawał walczącego przeciwko żydom w celu
wyłapywnia polskich antysemitów! Takich przynależnych do tej nacji w Polsce mamy 30% razem z  Rządzącymi i wszystkimi w urzędach państwowych, na każdym wygodnym stołeczku dobrze opłacanym. To pokolenie Stalinowców przywleczonych do Polski w 1946r. do budowy systemu…
Wielu z nich udawało Polaków czyniąc wredną działalność przez całe 77 lat aż w końcu teraz zaczynają się ujawniać! Jeszcze gorszą działalność kontynuowali od 33 lat pod zachodnim zarządem.
Teraz sprowadzili Ukraińców jako elektorat i pieprzą Polaków, wykorzystanych i otumanionych ich kłamstwami…. Dlaczego Polacy nie znają tematu “Chazarska Dzicz Panem Świata” Zagłada Rosji, Tom I i Zagłada Polski Tom II  Hm??? Dlaczego żaden Polak nie zna tej PRAWDY??? Zagłada Rosji to czas komunizmu w Rosji od Rewolucji Pażdziernikowej do 1991r. kiedy w Rządzie byli ż-chazarzy,
Ale po tym też. Wymordowali 100mil. Rosjan Słowian w straszliwej każni!!! Plus głodem w Rosji i na Ukrainie razem 20mil. Nigdy nie wolno było o tym mówić jak do dzisiaj ani jednego złego słowa o
tych zbrodniarzach. Dzisiaj rządzą od strony zachodu ci sami z tymi samymi genami. Wygląda na to po wiekach historii że przychód narodowy był wykorzystywany dla korzyści rządzących i bieda pozostawała zawsze biedą, spychana poza nawias w miarę przyrostu naturalnego rodzin okupanta!

PONIŻEJ SĄ POZYCJE KSIĄŻKOWE O DZICZY, TYLKO MAM TAKĄ MOŻLIWOŚC KOPIOWANIA.

TAK TYLKO SIĘ ZGODZIĆ NA DALSZE ICH RZĄDZENIE ŚWIATEM, JA W ICH ZARZĄDZANIU JUŻ ŻYĆ NIE MAM ŻADNEJ OCHOTY. ZAPLANOWALI JUŻ LATA TEMU SZCZEPIONKI I GŁÓD!!!
OCZYWIŚCIE TYLKO DLA GOIM…..

On Thursday, April 7, 2022, 03:15:20 AM CDT, Prezes STOPZET <[email protected]> wrote:

Niestety  Pani Otylio, ale z analizy powyższego materiału  wynika, że  Pan Piotr rację, że Putin się dogadał z globalistami …a od czasu do czasu daje jakieś złudzenie na odmienność poglądów i ideii. Bo tak zakłada ta strategia inżynierii społecznej. Zawsze musi  być podtrzymywana Nadzieja, żeby wyciszać nastroje i usypiać…

Tylko zasadnicze pytanie, czy ten Putin to jeszcze tamten Putin ? Było wiele wskazówek, że coś nie gra , także w  wizerunku i wymowie. Przy dzisiejszych możliwościach technologicznych i metodach wpływania  jest wiele możliwości…

Ta wojna, to wojna globalna, wojna kognitywna.  A taka wojna poznawcza ma jeden cel. Definicja wojny poznawczej – “Opanowanie domeny ludzkiej” to ostateczna granica działań wojennych: Jej celem jest sianie dysonansu, wywoływanie sprzecznych narracji, polaryzacja opinii i radykalizowanie grup w celu rozbicia lub fragmentacji całych społeczeństw.

 Wojna poznawcza jest zdefiniowana jako sztuka wykorzystywania technologii do zmiany poznania ludzkich celów. Technologie które są do tego używane to te,  które napędzają transhumanizm w skali globalnej, czyli NBIC – nanotechnologia, biotechnologia, informatyka i kognitywistyka.

Teraz właśnie  trwają testy w konflikcie rosyjsko- ukraińskim w celu rozbicia monolitu wschodniego, o tej samej kulturze i tradycji. I  z pomocą mediów przebiega to perfekcyjnie.To najważniejszy cel transformacji człowieka w drodze do transhumanizmu. Niedługo ludzie zaczną mówić, ” jesteśmy ufoludkami, przybyliśmy na Ziemię z Kosmosu, zaraz tam powracamy, bo tam nasze miejsce”, jak media to powiedzą w tv…   to co mówi Yuval Noah Harari jest faktem, odnoszącym się do milionów a może już i do miliardów ludzi na planecie, bo media usypiały publikę, wyśmiewając ofiary kontroli umysłu, opisujące swoje tragedie.

Więc ….  Czy oni, media nie podlegają pod ten program ? oczywiście, że tak. Tylko ilu jest świadomych zagrożenia , a ilu ze strachu milczy? a ilu po prostu dalej nie bardzo wie co się wokół nich dzieje? to jest moje zasadnicze pytanie.

A na koniec, chciałoby się powiedzieć , w końcu coś optymistycznego , Świat się budzi ? , ale i znowu brakuje tego wyraźnego akcentu, jaki jest cel tej wojny? kto nią steruje  i dokąd to prowadzi? , nic o planach Niebiańskiej ?,nic na temat wojny kognitywnej , nic o globalnych planach  transhumanizmu? Tylko, Rosja  nie bardziej  Zła od USA.

PB: Pani Otylko, Nie chce Pani otrzymywać, to po co rozsyła? Wątku nie zapoczątkowałem. Na słowiańskich wiecach każdy miał równy głos.

Nie siedzi Pani w głowach Putina ani żydłactfa, skąd taka pewność? Uny wykorzystują potrzeby psychologiczne ludu przeciw niemu samemu. Potrzebuje Pani uwierzyć w  przywódcę dającego nadzieję. Tak samo zmyliło Panią ujadanie ż-mediów na Trampka, preżydęta USA najbardziej w historii sprzyjającego żydłactfu. Dopiero po latach sama Pani przyznała, że Trampek nie był taki jaki się Pani i milionom duraków od QAnona wydawał. 

Teraz też pod przykrywką nagonki na Rosję i Chiny przez ż-merdia i politykierów żydłactfo wykorzystuje obu przywódców do realizacji swych celów — od W. Resetu i NWO po Nowy Izrael. Putin idealnie wgrał się wojenką w harmonogram picdemii, waadze Rosji nadal picują picdemicznie. 

napewno cały świat żydo-chazarów co do jednego na tym świecie nie ujadałby na Putina — No przecie nie ujada nań cały świat srulowy, np.”ruski” rabinat i oliparchy, ich merdia i Partia Zdrady w Rosji. 

mafiozy sprowokowały Putina do wejścia na Ukrainę teraz, przygotowując w tym czasie oczyszczenie terenu dla Chazarów — Jeśli dał się sprowokować i nabrać, to co on za przywódca?

Czy w tej sprawie łgarz Putin też dał się sprowokować? Oszczercze Polakom łgarstwa historyczne Putina

Putin wymigiwał się z odbicia Donbasu od 2014, za co jest krytykowany przez patriotów. Zetrzeć się z NATO jest gorzej niż wtedy. Rosja już wtedy miała bardziej zaawansowaną broń niż NATO, np. ponaddźwiękowe pociski i S-400 pokazane w Syrii. NATO i żydłactfo umocnili  się w międzyczasie na Upadlinie i w okolicach. Np. nieżont Polin wprowadził ustawki pod przyjęcie milionów “uchoćcuf” na stałe jako de facto i oficjalnie wysiedleńców (chyba jasne że pod Nowy Izrael na Upadlinie!).  

Putina akcje “wysiedlą” miliony Ukraińców, a o Nowej Jerozolimie mało kto mówi — wg mnie jest to główny cel obecnej ruskiej inwazji, skoordynowany z żydłackim oporem mięcha naziolskiego, żeby tym bardziej potworniejsza była ta wojenka i tym więcej wyrugować miejscowej ludności — na wschód do Rosji i na zachód do Polin i in. państw UE. 

Gdy powstanie Nowy Izrael, Donbas i Krym za jakiś czas staną się gojowniami roboli, jak dziś Palestyńczycy na swoich ziemiach zrabowanych przez Izrael. 

Inne cele jak likwidacja nazizmu i obecności NATO na Upadlinie nie udadzą się, bo:

  1. NATO było cały czas obecne na Ukrainie m.in. szkoleniem i dostarczaniem broni, fałszywymi flagami, propagandą i co najważniejsze — pielęgnowaniem i rozszerzaniem banderbandy. Tak samo NATO może być obecne nadal.
  2. Nawet jeśli siły Rosji dotrą do granicy Polin, to  nie mogą tam pozostać pilnować wiecznie Zach. Ukrainy,. Więc naziole w końcu podniosą łeb, choćby musieli napłynąć nowi ze świata. Przy dziesiątkach tys. $/mies. zawsze znajdą się chętni.

Głównym celem inwazji Rosji po odwrocie spod Kijowa wydaje się być odbicie Donbasu i być może korytarz stamtąd na Krym. Oba cele terytorialne niepokojąco wpisują się w plan Nowego Izraela. Z własnych badań od ponad 20 lat wiem, że jak żydlactfo coś zaplanuje, to i zrealizuje. 

Kwestie te poruszają analitycy i publicyści rosyjscy. Szukam materiałów i analizuję samodzielnie, podczas gdy Pani otrzymuje ogrom korespondencji i wybiera tylko pasujące pod Pani wyrobioną opinię — opartą na guvnopravdzie w przypadku Trampka, więc tak może być i teraz.

Przesiewam i analizuję 🙂 z wiedzy nieco szerszej niż Pani emocje. Szafuje Pani zwrotem “na pewno”, a ja zbieram fakty oraz opinie osób poinformowanych, przedstawiam je jako możliwe scenariusze bez wybierania narracji “prawdziwej”. Dopiero czas pokaże. Poza naiwnymi “ogromem” i “na pewno”, co ma Pani w tej chwili w obronie swej tezy?

Polacy zostali pogrążeni ostatecznie w niebycie, przez wieczystą wredną okupację — jak i przez ignorowanie mądrzejszych wśród nich. Branie strony na podst. emocji zgubiło nasz naród. Pora leczyć z tego, a nie utrwaląc w grobowej sytuacji. 
Uaktualnienia na Grypa666.net, z ostatniej chwili:

On Wednesday, April 6, 2022, 10:05:28 a.m. PDT, Otylia Zigman <[email protected]> wrote:

Panie Grypa 666, kiedy się logicznie myśli to najpierw trzeba zauważyć to: Gdyby Putin robił przysługę żydo-chazarom to na pewno cały świat żydo-chazarów co do jednego natym świecie nie ujadałby na Putina jak wściekłe psy w opętaniu diabelskim!!!!!!!! A więc odwracamy role, Putin robi przysługę żydo-chazarom i cały świat żydo-chazarski dostał wścieklizny z tego powodu???

Wiemy o zatrważającej przewrotności tej bestii ale to co pan teraz wymyślił, może pomieścić się tylko w chorej głowie! W Donbasie banderowcy wymordowali nie 13.000 Rosjan a 44.000 w okresie od 2015r. Prawda jest taka: na niszczenie Słowian i Putina stać tylko żydo-khazars, oskarżanie go o napad na Ukrainę i mordy, czy jak teraz co pan kolportuje że pomógł żydom wprowadzić się na Ukrainę, mnie nie byłoby stać na takie oskarżenie ponieważ wiem z przeróżnych publikacji że mafiozy sprowokowały Putina do wejścia na Ukrainę teraz, przygotowując w tym czasie oczyszczenie terenu dla Chazarów….

Jedno jest pewne na 100%!!! Napewno zaangażowany chazar nie zostawi Goim w spokoju,tak było od początku i tak jak widzimy na załąconym obrazku będzie do końca naszego życia!Ja do pana niczego nie kolportuję i proszę także niczego mi nie przysyłać, już więcej jadu nieda się znieść! Polacy zostali pogrążeni ostatecznie w niebycie, przez wieczystą wredną okupację!

Otrzymuję ogrom korespondencji opartej na prawdzie, nie mam powodu ani ochoty manipulowania…..

On Tuesday, April 5, 2022, 10:42:06 PM CDT, Piotr Bein:

Fragmenty z https://grypa666.net/2022/03/25/drugi-miesiac-wojenki-zydlackiej-na-upadlinie/

Dla kogo robi Putin?

Noworosja, czy Nowy Izrael?!

Władimir Grubnik: Donbas — wola elit czy mieszkańców?

Andriej Fusow: Poplecznik Rockefellerów, Szojgu, minister obrony jakiego kraju

10 powodów, by kwestionować narrację „Putin vs Davos” PB: Także: (11) poparcie dla 5G i sztucznej inteligencji dla Rosji wbrew woli narodu, (12) pomoc z UE, Turcją i USA w utworzeniu Izraela2.0 na polach naftowych Syrii ukradzionych przez Trampka, (13) łgarstwa antypolskie nt. II wś.

Zdrada ruskiej racji stanu przez Putina? Płk. GRU, Władimir Kwaczkow b. krytycznie o “negocjacjach” z Ukrainą i odstapieniu sił Rosji z pozycji pod Kijowem i Czernichowem

Jakich Putin ma zwyciężać satanistów z Izraela?

Oligarchowie Putina w Izraelu wynajmuja drogie rezydencje

Rozbiór Upadliny pod jątrzenie żydłackie w regionie i Nowy Izrael?

Putin: Nowoczesną Ukrainę utworzyła Rosja bolszewicka po rewolucji 1917

Rosja Putina, chłoptysia banksterii, uczestniczy w żydłackiej picdemii

Wojna Rosji na Upadlinie wpisuję się w WielkiReset PB: Banksterzy dogadali się z Putinem przed wojną?

Putin zaklepuje Wsch. Upadlinę: Nowoczesną Ukrainę utworzyła Rosja bolszewicka po rewolucji 1917[2020] „Żydzi z Putinem w jednym stali domku” – Komentarz Konieczny!

Nowy Izrael w Noworosji

Noworosja, czy Nowy Izrael?!

Polski Żyd Adar Blumenstein: Rosja pomaga żydom przejąć Ukrainę! Stary plan, nowe metody
Putin zaklepuje Wsch. Upadlinę

Młody Żyd z Polski: Po co żydom wojna na Ukrainie? Nie dajmy się w to wciągnąć!

[de] Niebiańska Jerozolima na Ukrainie
Ukraina i Rosja kompletna ustawka izraelskich syjonistów!

Putin zażyły z nacja, która dostarczyła broń azowcom

Syjoniści NWO zainstalowali Zełenskiego do wojny między chrześcijanami

Topowi oligarchowie Ukrainy

Generał ukraiński: Ukrainą rządzą masoni

Dr Zbigniew Kękuś: Putin i Zełenski grają do jednej bramki? A Duda? Tajne porozumienie Izrael-Ukraina?

Pielgrzymi-żydzi czy kolonizatorzy Ukrainy?

Tajny plan Izraela – drugi Izrael na Ukrainie

Lubawiczery nie zbudują nowej Chazarii na Ukrainie — major GRU

[2014] Izrael uznaje Żydów w rzeczywistości za Chazarów; Tajny plan odwróconej migracji na Ukrainę

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/