Oszust Sumliński, ofiara kontroli umysłu

Prezes STOPZET <[email protected]> To: Otylia Zigman, Fri, Apr 8 at 8:17 a.m.

Pani Otylio, Muszę Pani coś wyjaśnić, otóż nie wiem czy Pani wie, że W.S. to ofiara kontroli umysłu ?Służby przygotowały sobie takich agentów pod wpływem programowania za pomocą środków psychotropowych, hipnozy i wgrywają im do głowy odpowiednie programy.

Czy Pani wie, że on był w psychiatryku przez 3 miesiące, po próbie samobójczej ? 

To taka piąta kolumna służb,jako element wojny informacyjnej,  aby takich patriotów jak Pani, ja czy p. Piotr ,  czy inni poddać pod zwątpienie , pozbawienie nadziei , zdezorientować … Tylko ja już nie ulegam tak  manipulacjom, bo za dużo widziałam i wiem kto jest kto …Nigdy nie ekscytowałam sie białymi kapeluszami, bo znałam tą taktykę….Z taką V kolumna mam wciąż do czynienia w STOPZET, więc nabrałam wprawy w odróżnianiu nie swoich myśli ….

Czy pamięta Pani jak W.S. był oskarżany o plagiat w swojej książce ? Niestety nie pamiętam autora który go o to wówczas  oskarżał , była chyba nawet sprawa sądowa, ale W.S. został uniewinniony, pisałam pod postami W.S  na FB, że ofiary kontroli umysłu nie mogą wiedzieć, że to co ma w głowie, nie zawsze pochodzi z jego myśli, ale programu . Dzisiaj dzieje się to na dużą skalę …

Tylko ja go widziałam na żywo, na spotkaniu autorskim, próbowałam zainteresować problemem Mind Control, ale on był jak nieobecny, jak w transie, to samo widziały i relacjonowały mi inne znane osoby,  na innych z nim spotkaniach …

Takich osób jak W. S może być naprawdę dużo, kolejny aktywista to niejaki “Czujny” także ofiara MC po hospitalizacji , ale i bez takich drastycznych metod, można ludzi przeprogramować , że będą propagować coś , co nie ma racji bytu a oni będą w to święcie wierzyć i podpierać argumentami , które ich zdaniem są najwłaściwsze … Yotuberzy kręcą przeróżne filmiki oskarżające tego czy owego nie wiedząc, czy sami nie zostali wcześniej poddani praniu mózgu, oczywiście nie wykluczam świadomych agentów, ale to tylko pozorna świadomość.

Bo  czy dzisiaj można być w pełni świadomym obecnych  zagrożeń i nic nie robić w kierunku zastopowania  MC ? A  kto to robi z osób  jakkolwiek medialnych w Polsce ? NIKT ! poza ofiarami MC. Dalej jesteśmy sami, piszę takim Suwerennym ,czy innym pod ich nagraniami, gdzie udzielają komentarza, a więc wiedzą o problemie, czy myśli Pani , że kiedykolwiek wymienili choć jednym  zdaniem słowo stopzet, ofiary w Polsce ? Absolutnie ! tak  samo ci niby niezależni , zintegrowani ,czy to lekarze, nauczyciele, wojskowi, spotykają się ale w swoim gronie, nas tam nie chcą ! To jak oni chcą zmienić ten świat , nie informując opinii publicznej o najważniejszym problemie ?

Uważam ,że  większość osób jest w jakiejś zbiorowej hipnozie  , bo jak Pani wie Klaus Schwab, czy Yuval Harari  otwarcie już o tym mówią ,że ludzie są dla nich jak zwierzęta i te ‘zwierzęta’ nie reagują na te hasła, to albo już ich mózgi są zhakowane i są bierni albo świadomie popierają ‘Bestię’.

Czy Morawiecki, Kaczyński , Macierewicz ,czy inni ministrowie  są świadomi ,co tak naprawdę się obecnie rozgrywa na naszych oczach ? Myślę ,że nie do końca , bo inaczej zrobili by jakieś Veto a oni w to zło wchodzą i to z premedytacją.

Mało tego, będą wkrótce uczestnikami Eventu z największym  bluźniercą , poniżającym Człowieka a promującym AI jako prawdziwą naturę istnienia  życia  na Ziemi (życia biorobotów) ….i zobaczcie ilu tam zadeklarowanych speakerów z osób publicznych ?

Co wyróżnia Impact ’22

  • ponadprzeciętna liczba gości i speakerów z zagranicy należących do grona 100 najbardziej wpływowych osób na świecie według magazynu Times,
  • rozmowy i warsztaty skoncentrowane na analizie przyszłych i dokonujących się zmian,
  • platforma do wymiany doświadczeń i pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych,
  • wydarzenia towarzyszące podczas których poruszane są najbardziej aktualne tematy ekonomiczne i gospodarcze,
  • najnowsze raporty, badania i analizy rynkowe prowadzone przez polskie i globalne firmy.

Z wyrazami szacunku – Zofia Filipiak, Prezes STOPZET

pt., 8 kwi 2022 o 05:58 Otylia Zigman: Wczoraj tak pisałam do Suwerennego

—– Forwarded Message —–

From: Otylia Zigman
To: [email protected] ; [email protected]
Sent: Wednesday, April 6, 2022, 11:16:00 PM CDT

Kiedy Pan zaczyna przekonywać do Wojciecha Sumlińskiego że nie manipuluje, to ja co znam prawdę nawet dłużej nie mogę tego słuchać. Człowiekowi bardzo świadomemu nie chce się już żyć na takim świecie, wie Pan o tym? Kiedy ponad 20 lat temu zdobywając wiedzę o nadchodzącym czasie, autorzy pisali, najtrudniej będzie tym najardziej świadomym prawdy. Z każdym dniem spotyka mnie jakieś rozczarowanie ze strony przeciętnych ludzi. Dopiero, oprócz tego że wiedziałam kim jest Wojciech Sumliński dodatkowo udowodnił mi to chcąc sromotnie dokuczyć razem z Markiem Maciejczykiem z Tarnowa, klasycznym ż-chazarem, to dwaj przyjaciele. Za moje popieranie Putina chcieli przekręcić mnie przez maszynkę do
mielenia mięsa!

Ciesielczyk, nigdy przedtem nie grał Polaka, chociaż tyle, ale Woj. Sumliński to oszust i agent, który przez programy o żydach, nigdy nie dozwolone dla Polaków wyłapywał antysemitów! Nie uważa Pan, aby politykować i nie szkodzić Rodakom byłoby dobrze naprawdę głosić wszystko  poparte prawdą? Sumliński od dawna dawał się rozpoznać jako agent! Każdy nieco wyrobiony politycznie dobrze o tym wie, kim jest Wojciech Sumliński… Polacy, mało że wyprowadzeni są w kozi róg przez siły okupacyjne, to jeszcze przez swoich rdzennych Polaków dodatkowo?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/