Sabotaż NordStream = żydłacki akt wojny przeciw Europie

ok.ru/profile/578330308970/statuses/155301650971498

Dania zgłasza dwie duże eksplozje na morzu. Spadek ciśnienia zgłasza Lubmin. Na morzu na powierzchni wody tworzą się gigantyczne wiry. Surowce warte dwa miliardy euro napływają masowo do Morza Bałtyckiego w pobliżu Bornholmu. Mówi się, że przewody zasilające na dnie morskim przeciekają. Potem okazuje się: To atak: w poniedziałek USA zniszczyły za pomocą urządzeń wybuchowych linie zasilające Nord Stream 1 i Nord Stream 2.

Prezydent USA Joseph Biden, którego inauguracja odbyła się w wątpliwych okolicznościach, już 22 lutego 2022 r. zapowiedział: „Głębokie państwo” Waszyngtonu będzie sabotować linie zaopatrzenia na Morzu Bałtyckim. (1) Rosyjskie agencje informacyjne poinformowały już o manewrze z użyciem amerykańskich śmigłowców wojskowych nad Morzem Bałtyckim w dniu 2 września 2022 r., w którym rolę odegrały również podwodne drony z urządzeniami wybuchowymi (2).

26 września 2022 r. nadszedł czas. Amerykańskie torpedy specjalne zniszczyły w godzinach popołudniowych i nocnych z poniedziałku na wtorek linie zaopatrzeniowe Nord Stream 1 i Nord Stream 2 na Morzu Bałtyckim w pobliżu duńskiej wakacyjnej wyspy Bornholm. Od tego czasu masy gazu ziemnego wypływają z wycieków do morza i tworzą bardzo duże zawirowania na powierzchni wody.

Koszt surowców, które uciekły, oszacowano na dwa miliardy euro już następnego dnia. Szkody w środowisku są całkowicie nieprzewidywalne. (3a) W chwili obecnej nieprzetworzony gaz ziemny nadal wpływa do morza niedaleko duńskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego. Nie jest jasne, w jaki sposób zostanie zatrzymany wyciek gazu ziemnego do morza. Gazu ziemnego nie można wyłączyć tak jak elektryczności.

Akt wojny przeciwko Europie

Atak USA na linie zaopatrzenia należy postrzegać jako otwarty akt wojny przeciwko Europie. Nie ma innej możliwości, nawet jeśli linie zostały ostatnio wyłączone na niemieckim wybrzeżu pod naciskiem Waszyngtonu. Linia zasilająca Nord Stream 1 biegła z rosyjskiego miasta Wyborg przez Morze Bałtyckie do Lubmina koło Greifswaldu w Meklemburgii-Pomorzu Przednim. Nord Stream 2 biegł również z Ust-Ługi do Lubmina.

Na razie linie należy uznać za całkowicie zniszczone. Obecnie jest mało prawdopodobne, aby rurociąg mógł zostać naprawiony lub przekierowany pod wodą przed nadchodzącą zimą. Zamrożenie we własnych murach w Europie i zniszczenie niemieckiego przemysłu jest wyraźnie rozpoznawalne jako program waszyngtoński. Odpowiednio, nowy projekt gazowy został ogłoszony na krótko przed poniedziałkowym atakiem w Ostee. Linie „Baltic Pipe” mają być ułożone z Norwegii do Polski uciążliwymi trasami. Data uruchomienia jest całkowicie niejasna. (3b)

Gazociągi od lat przeszkadzają amerykańskim oligarchom z „Głębokiego Państwa”. Stosunki handlowe między Europą kontynentalną a Rosją były już ostro krytykowane za prezydenta USA Donalda Trumpa. Stany Zjednoczone są uważane za de facto bankrutem. Przez dziesięciolecia amerykańska gospodarka, państwo i konsumenci byli zadłużeni, zwłaszcza w Chinach, i narastały gigantyczne deficyty handlowe, więc mówiono już o „Chimeryce”, połączeniu USA z gospodarką Chin poprzez nieodwracalne dług wobec tego ostatniego.

Niedawno Trump próbował odzyskać całkowicie utraconą konkurencyjność USA poprzez ograniczenia handlowe i przywrócenie migrujących gałęzi przemysłu. Prawie niemożliwe przedsięwzięcie, które ostatecznie zakończyło się proklamacją reżimu korony w wyniku załamania rynków repo, faktycznego pęknięcia największej bańki finansowej USA w historii świata i bardzo prawdopodobnego oszustwa wyborczego przez „głębokie państwo” i inauguracja Josepha Bidena 6 stycznia 2021 r. Reżim waszyngtoński chce i musi sprzedawać swój brudny gaz szczelinujący po bardzo wysokich cenach, aby opóźnić bankructwo. Jak we wszystkich wojnach kolonialnych i grabieżczych, dźwignią tego jest wojsko.

Wypowiedzenie wojny społeczności światowej przez waszyngtońskie mafijne neofaszystowskie „głębokie państwo”, składające się z oligarchów, agencji propagandowych i tajnych służb z nieregularnymi bojownikami, stało się teraz znane po raz drugi w stosunkowo krótkim odstępie czasu. Już w marcu 2020 r. panowanie terroru ujawniło się w całym swoim okrucieństwie z użyciem kłamstwa koronowego jako nowego środka ucisku i grabieży kolonialnej wobec krajów świata okupowanych de iure lub de facto przez USA. W tym kompletnie upokorzona RFN i prawie wszystkie inne państwa i kraje NATO dawniej nazywane „sojusznikami”, a także żyjące w nich osoby – dawniej nazywane narodami.

Krach amerykańskiej waluty bez wsparcia plus największy kryzys ożywienia od 1929 roku został nałożony na największe kłamstwo w historii świata. Wraz z reżimem Corony społeczeństwa zostały mniej lub bardziej wyrównane i powstał nowy totalitarny ucisk metody kontroli i monitorowania. Nigdy nie chodziło o ochronę środowiska czy nawet ochronę zdrowia w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Od samego początku hasło „Bądź zdrowy” było szeptem starego, ale nie mniej pozbawionego skrupułów ojca chrzestnego mafii.

Bankructwo kapitalizmu

Dzięki największej sztuczce finansowej w historii świata, dług USA i inne nierównowagi nagromadzone przez Waszyngton i jego oddziały w Londynie oraz siedzibę NATO w Brukseli mają zostać wchłonięte wraz z wprowadzeniem cyfrowej waluty i faktycznym „chipowaniem” światowej populacji – przebrany za „szczepienie”. Niektóre z substancji są wysoce toksyczne, jak wyjaśni redaktor DW, specjalista ds. rozpoznania i wykwalifikowany biolog Markus Fiedler w nadchodzącym 106. numerze tygodnika Demokratischerwiderstand (DW). (4)

Wracając do Morza Bałtyckiego: Wysadzenie linii zaopatrzeniowych w poniedziałek nastąpiło kilka godzin po naturalizacji światowej sławy amerykańskiego demaskatora Edwarda Snowdena. Amerykański Snowden już dziewięć lat temu odkrył metody totalitarnego nadzoru USA, a także zbrodnie wojenne i plany wojenne. Pracownik CIA znalazł azyl w Rosji tylko podczas ucieczki przed represyjnym aparatem USA i NATO. W USA grozi mu kara śmierci. W 2016 roku nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla. (5)

Zgodnie z rosyjskim prawem naturalizacja Snowdena uniemożliwia jego ekstradycję do Stanów Zjednoczonych. Po poniedziałkowej naturalizacji Edwarda Snowdena w Rosji rzecznik Departamentu Stanu USA od razu stwierdził, że nadal uważa znanego na całym świecie demaskatora, uznawanego poza aparatem rządu USA, za obywatela USA. Na długo wcześniej podmioty amerykańskie ogłosiły odebranie Snowdenowi amerykańskiego obywatelstwa, co jednak jest sprzeczne z prawami człowieka i innymi obowiązującymi międzynarodowymi normami prawnymi. Zgodnie z tym, ludzie nie powinni być bezpaństwowcami.

„Nasze stanowisko się nie zmieniło: Snowden musi wrócić do Stanów Zjednoczonych, aby stanąć przed sądem, tak jak każdy inny obywatel USA”, powiedział rzecznik Departamentu Stanu Ned Price. „Nasze stanowisko się nie zmieniło: Snowden musi wrócić do USA i zostać osądzonym jak każdy inny obywatel USA”.

Ponadto w poniedziałek 26 września 2022 r. zakończyły się referenda w oderwanych od Kijowa obwodach donieckim, ługańskim, chersońskim i zaporoskim. Przy zgłoszonej frekwencji na poziomie ok. 90 proc. i wynikach wyborów na poziomie ok. 80–98 proc. podjęto decyzję o przystąpieniu regionów do Federacji Rosyjskiej. Już w najbliższą środę Duma, rosyjski parlament, może podjąć decyzję o formalnym przyłączeniu regionów do Rosji.

Wydarzenia ponownie nabrały tempa wraz z wydarzeniami z początku tygodnia. Dalsze eskalacje są w pokoju. Wszystkich ludzi ze świata polityki, kościołów, dziennikarstwa, aparatu państwowego i społeczeństwa obywatelskiego, którzy potrafią myśleć i działać, można jedynie wezwać do zrobienia wszystkiego, co w ich mocy, aby zmusić centralne strony konfliktu Waszyngton i Moskwę do zawieszenia broni i negocjacji. Piękny, spokojny Bałtyk, gdzie indziej zwany także Bałtykiem, o którym śpiewa się w wielu małych i dużych językach, w którym naprzemienność przypływu i odpływu jest tak przyjemnie łagodna, jest teraz niestety również w centrum ognia światowego. atak na linie zaopatrzenia na dnie morskim. 26 września 2022 to data, która wraz ze zgłaszanymi wydarzeniami przejdzie do historii. Niestety nie w dobry sposób.

Źródła

(1) Joseph Biden ogłasza zniszczenie Nord Stream 2: https://t.me/ DemokratieischerWiderstandTelegram/6398

(2) manewry i amerykańskie drony podwodne (linki odpowiednio w języku rosyjskim i angielskim); w tym https://t.me/kramnicat/2492 i https://seapowermagazine.org/baltops-22-a-perfect-opportunity-for-research-and-resting-new-technology/

(3a) Nawet program propagandowy Tagesschau donosi: https://www.tagesschau.de/wirtschaft/nord-stream-lecks- Dangers-101.html

(3b) https://www.euronews.com/2022/09/27/baltic-pipe-norway-poland-gas-pipeline-opens-in-key-move-to-cut-dependency-on-Russia

(4) https://democraticresistance.de

(5) https://t.me/ DemokratieischerWiderstandTelegram/6373

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/