Polska wolnych Polaków naciska na prokuraturę ws. covido-mordów przez waadze Polin

Marek Leśkiewicz TV PwP – Polska wolnych Polaków <cbsp77@gmail.com>

Fri, Nov 11 at 2:30 a.m.

Zażalenie na odmowę wszczęcia śledztwa z dnia 8.11.2022 r. w sprawie 4313-1.Ds.974.2022.HS.

Do Sądu Rejonowego dla miasta Warszawa Śródmieście

za pośrednictwem Prokuratury Rejonowej dla miasta Warszawa Śródmieście 

Wysoki Sądzie

Odmowa Prokuratury Rejonowej dla miasta Warszawa Śródmieście przeciwko jawnym i wielokrotnie opublikowanym przez media aferom PiSu  i PO-PSL, które doprowadziły do zubożenia polskich przedsiębiorców, polskich rodzin oraz wzrostu samobójstw wśród Polaków nie może być obojętna dla niezależnego i niezawisłego Wysokiego Sądu.

Jeśli zostanie ona umorzona, to znaczy, że w Polsce można za przyzwoleniem Prokuratury Rejonowej dla miasta Warszawa Śródmieście bezkarnie kraść miliony złotych z budżetu państwa przez polityków, którzy mieli służyć, a nie kraść!

Jeśli zostanie ona umorzona, to znaczy, że wielu przedsiębiorców, którzy popełnili samobójstwo mieli jedyne wyjście, bo Prokuratura i Sąd służy nie im, pokrzywdzonym, ale oprawcom! 

Jeśli zostanie ona umorzona, to znaczy, że prawa nie ma, a jedyną zasada w III Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej jest przyzwolenie i bezkarność na złodziejstwo, wystarczy mieć przed nazwiskiem tytuł premiera, ministra, posła, senatora, prezesa, dyrektora spółki skarbu państwa, by kraść bez żadnych konsekwencji!

Fałszywa pandemia covidowa doprowadziła do ponad 200 tyś. zgonów Polaków. Osobiście interweniowałem w sprawie śp. Bartka, który nie dożył swoich pierwszych 18 urodzin. Ponad 10 godzin był wożony w karetce pogotowia przez wprowadzenie procedur covidowych, które ostateczne go zabiły. Nikt nie odpowiedział za jego śmierć, a później 11 Marysia, 8 letni Sebastiana i wiele innych młodych i w średnim wieku Polaków zostało zamordowanych przez fałszywy  system covidowy wprowadzony przez antypolskich polityków.
 Mordercy chodzą na wolności, złodzieje kradną miliony, a babcia, która ukradła cukierka w sklepie została oskarżona, skazana i opisana w mediach, a druga z wnukiem za to, że weszła na teren marketu, by wziąć ze śmietnika wyrzucona przeterminowaną żywność, bo nie stać ją na godne życie. (Źródła prasowe i internetowe)

Pytam się Wysokiego Sądu, a gdy śp. 17letni Bartek, 11letnia Marysia albo 8letni Sebastian był synem lub wnukiem Wysokiego Sądu lub tej żałosnej Prokuratury w Polsce to, co wtedy byście Państwo zrobili? 

Przypominam, że wreszcie prawda zaczyna być ujawniana i prokuratura europejska wszczęła dochodzenie ws.zakupu szczepionek przeciwko Covid -19, a Państwo jako organ ścigania najlepiej chcecie to zamieść pod dywan na czyje zlecenie i co musi się wydarzyć, byście Państwo z urzędu wszczęli postępowanie przeciwko mordercom Narodu Polskiego?!

Na zakończenie proszę Wysoki Sądzie o ustalenie pochodzenia narodowościowego wszystkich urzędników pracujących w Prokuraturze Rejonowej dla miasta Warszawa Śródmieście. Czy są spokrewnieni w pierwszej czy drugiej linii z obywatelami Ukrainy? Skoro Prokuratur tej jednostki nie podejmuje wszczęcia postępowania przeciwko obywatelom Ukrainy przebywającym na terenie miasta Stołecznego Warszawy, którzy mogli wyłudzić pieniądze z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, tak jak szczegółowo przedstawił to Prezydent miasta Przemyśla to zachodzi podejrzenie, że prokuratur broni Ukraińców, którzy podobnie jak w Przemyślu mogą wyłudzać pieniądze z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych?!

Marek Leśkiewicz, Lider PwP Polska wolnych Polaków

Z poważaniem,

Marek Leskiewicz
Członek Zarządu

Dubai Development Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 48 lok 7
Warszawa 00-695
KRS 0000314433
NIP 701-098-98-90
REGON 141618216

Tel. +48 505 33 85 07 – nieruchomości, dotacje unijne, innowacyjne przedsiębiorstwo rolne
+48 516 460 711 – utylizacja odpadów komunalnych i niebezpiecznych, projekty farm fotowoltaicznych

z nami inwestujesz bezpiecznie i zarabiasz więcej niż w banku

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/