Apjać szmira pseudo-naukowa z LaQuintaColumna

MIKROSKOPOWA ANALIZA OPTYCZNA FIOLKI FIRMY PFIZER

…………

Marku Wi, Znasz się na tym, czy tylko rozsyłasz dalej oczywiste bzdury pseudo-naukowe? 
Facet bredzi nt. mechanizmów chorobowych od domniemanych włókien, ani nie wykazał, że są nano i grafenowe. Skoro na wierzchu jest szkiełko przykrywkowe, to nie może być coeńsze niż 1/10 mm. 1 nano mm = 0,000 000 001 mm = jedna miliardowa część mm. Na obrazku szkiełko powinno zatem zajmować całą wys. ekranu i miliony razy dalej w dół i w górę 
LaQuintaColumna (LQC) okazała się już przedtem ignorancka jeśli nie agenturalna. Jeśli LQC odstawił niżej opisane oszustwo naukowe, to samo może być w pokazanym filmiku, pełnym gadaniny, nic faktycznego. 
Największym w swym czasie oszustwem LQC było absurdalne wypaczenie wyników badania przez Prof. Madrida JEDNEJ fiolki Pfizera. LQC rozplakatowano to jako “mus znaleźć” we WSZYSTKICH fiolkach wszystkich producentów. Pisałem o tym już dawno –patrz na dole mejla. Dali się nabrać “poważani autorytatywni” tj. ignoranci typu Mike Adams robiący dla jaczejki suplementów dla gojów, prof. ekonomii Chossudovsky, Del Bigtree coraz silniej podejrzewany o agenciurstfo dla Pharmafii, Stew Peters — ditto, Makia Freeman  i wieeelu innych gorliwie rozplakatowywanych przez uważających tamtych za źródło prawdy, np. tutaj Pani Otylia.
Jedyny narrator i dusza w LQC, Martin jest tylko bio-statystykiem, nie ma nikogo więcej w jazgotliwej V kolumnie Pharmafii, LQC. Pokazuje mierną swą znajomość tak medycyny jak i zaawansowanej fizyki, której znajomość niezbędna jest w rozwikłaniu zagadki bio-broni na “covida” Bzdurą jest np.że mechanizm polega na prądach od 5G i mikrofal w organizmie, głównym chorobotwórczym jak i leczniczym czynnikiem są POLA TORSYJNE. Czas się nimi zainteresować kolego zamiast duraczącym badziewiem dla już i tak zduraczonej gawiedzi.
(P)ozdrawiam myślących

Piotr Bein

[dyskusja] 5G a grafen w bio-broni: Oszuści, pomagierzy i pseudo-naukowcy

[dyskusja] Użydecznie załapują się na zmyły i masową psychozę

Agentura dyskredytuje “antyszczepionkowców”

5G and graphene in the bio-weapon: Fraudsters, useful helpers and pseudo-scientists

Blunder check: Makia Freeman added ingredients to covid “vax” bio-weapon

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/