Bezradność ofiary dintojry Polin

janjaczek1@wp.pl

Do: Szanowny Pan dr Piotr Bein

Cc: Szanowny Pan Andrzej Duda Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Urząd Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej, Prokuratura Europejska, Amnesty International Polska

Sun, Feb 12 at 6:55 a.m.

Szanowny Panie Piotrze

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Pana o POMOC i PORADĘ,
ponieważ już wcześniej okazał mi Pan wsparcie i empatię,
w najtrudniejszym dla mnie okresie życia (temat na książkę).

Przejdę od razu do meritum sprawy. Dnia 10 lutego 2023 r. (piątek) tak zwany Sąd Okręgowy w Katowicach (w składzie:Lucyna Wójcik-Cupioł, Zofia Kucharska i Gabriela Musialik-Dudzińska), POZOROWALI ROZPOZNANIE mojej skargi (poniżej w załączeniu), cytuję:

Skarga pokrzywdzonego w ukrywanej aferze finansowej na bezczynność, zaniechania i przewlekłość Prokuratury Rejonowej Katowice-Północ w Katowicach w sprawie o sygn. akt PR 3 Ds. 268.2021 („nadzorowanej” przez Prokuraturę Okręgową w Katowicach), dotyczącej UKRYWANIA PRZEZ PONAD 14 LAT GIGANTYCZNEJ AFERY, przez skorumpowanych prokuratorów i sędziów apelacji katowickiej, za przyzwoleniem i przy poplecznictwie Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro

i odrzucili mi tą skargę, podając w uzasadnieniu prymitywne kłamstwa, nadto dopuścili się skrajnej manipulacji, oszustw procesowych, etc.

Postanowienie wydane przez powyższych ZBRODNIARZY SĄDOWYCH …, obiecano mi doręczyć w najbliższym czasie. Po otrzymaniu tego “postanowienia” szczegółowo odniosę się do tych niedorzeczności i absurdów, gdzie po 14 latach mojej walki z MAFIĄ prokuratorską, odrzucono mi niniejszą skargę na przewlekłość postępowania (…).

Podkreślam, że zgodnie z procedurą karną niniejszą skargę powinien rozpoznawać Sąd Apelacyjny, a NIE Sąd Okręgowy w Katowicach, i mam nawet takie postanowienie wydane przez (tak zwany) Sąd Okręgowy w Katowicach – patrz: poniżej postanowienie Sądu z dnia 8 listopada 2017 r.

Za UKRYWANIEM TEJ AFERY, doprowadzeniem mojej mamy Michaliny Jączek do śmierci – patrz: poniżej postanowienie Sądu z dnia 8 maja 2012 – niewykonane przez ponad 10 lat, a także rujnowaniem mi zdrowia i życia, itd. stoi skorumpowany minister i prokurator generalny Zbigniew Ziobro oraz jego koteria !!!!!!

Proszę mi doradzić co zrobić w takiej sytuacji?
Nie mam żadnych wątpliwości, że celem tych ZBRODNIARZY jest doprowadzenie mnie do śmierci !!!!

Pozostaję z wyrazami szacunku, Jan Jączek

Załączniki

8.05.2012 postanowienie Sądu w Katowicach.pdf1.6MB

Nikt nie broni obywatela.pdf 1.7MB

8.11.2017 postanowienie Sądu Okręgowego w Katowicach (1).pdf 884kB

23.01.2023 Zażalenie na pismo PO Katowice.pdf 147.8kB

28.10.2022 Skarga na przewlekłość PR w Katowicach.pdf 144.8kB


By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/