[dyskusja] Na naiwnych liczy Klaun Szwab z banksterią, czyli jak to z tymi Szwajcarami i szwajcarami

https://www.youtube.com/watch?v=KGVAx0sMjzE

……………………

PB do Ktosika: Po co mi to guvno, wiadomo… Będziesz mnie karmił satanistami? Do spamu.

Ktosik: Chciałem  tylko pokazać obłudę prezydenta Szwajcarii. Zawsze wydawało mi się, że to powinien być ktoś na poziomie.

PB: Na naiwniaków liczy Klaun Szwab z banksterią, wszyćkie ich tricki to PsyOp, vide np. picdemia czy strzelaniny w USraelu. Wojenkę żydłacko-żydłacką na Upadlinie przeciw Słowianom nazywają epokową (“powojenna era” buhaha), urągając pamięci wojen I i II św., a ostatnio picdemiczną (kilka mld osób zascypionych genocydalną bio-bronią. Wojny światowe pochłoneły kilkaset mln ofiar, a picdemia i covido-szpryce zabiły dziesiątki mln osób (ok. 1% zaszprycowanych) i trwale okaleczyła kilka razy więcej, a może wysterilizowała zaszczepione kobiety albo zaprogramowała zmiany genetyczne na przyszłe ich pokolenia. 
Szwajcarria już dawno straciła to, co naiwni sobie o niej wyobrażali, w tym. demokrację bezpośrednią. Jako jedno z pierwszych państw świata dostała na siłę instalacje 5G w ok. 90% tego niedostępnego kraju — rozmawiałem z ludnością w jesienią 2019. 
To nie przypadek, tak jak spotkania WEF w Davos — przecie banksteria trzyma mamonę w Szwajcarii.

Ktosik: Ciekawe są też rozważania o Szwajcarii w okresie II giej w światowej jak i po niej.

PB: Masz coś na ten temat, Ewaryście? Od wieków Szwajcarzy, lud góralski zaprawiony w bojach i trudnościach, służą możnym tego świata. Podobnie jak obecnie neo-nazi (w tym “ruscy” wagnerowcy!!!), Ujgurzy czy mudżahedini, najemni elitarni wojownicy “szwajcarzy” pomogli KK zdobyć władzę w Europie Zach. Do dziś gwardia papieska pilnuje Watykanu. 
Pytam znajomego słowianoznawcę, czy w zawojowaniu Europy przez KK, m.in. szwajcarzy pomogli podbić Słowian Zachodnich.

Ktosik: https://www.youtube.com/watch?v=TpPcN4e-yv8&t=662s

PB: A jaką inną politykę uprawiałby skarbiec złota i gotówki banksterii?

Andrzej Szubert: Piotrek, nie znalazłem żadnych odnośnych dokumentów z tamtego czasu, ale nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Szwajcarzy, nim jeszcze stali się Szwajcarami, brali udział w najazdach na ziemie Słowian.Przede wszystkim byli sługami cesarstwa niemieckiego.Tereny dzisiejszej Szwajcarii po upadku zachodniego Rzymu były w dużym stopniu niezależne, rozbite na małe plemiona. Podbił je Karol – ten niby “wielki”.

Po rozpadzie państwa Karolingów na trzy części Szwajcaria przypadła królestwu wschodniofrankijskiemu, które w 962 roku stało się cesarstwem niemieckim.Szwajcaria miała dla cesarzy ogromne znaczenie strategiczne – musieli oni często wyjeżdżać z dworem, a także z wojskami do Italii. Tam wybuchały często bunty, czy to antypapieskie czy antycesarskie. No i południe i wschód Italii były najeżdżane przez saracenów i bizantyjczyków. Dochodziła zaciekła rywalizacja między cesarzami a papieżami o władzę nad krystowieczą Europą. Przypomnij sobie drogę do Canossy.

No i wtedy cesarze koronowali się na cesarzy w Rzymie. Tak więc musieli drogę z Niemiec do Rzymu trzymać twardą ręką. Szwajcarią rządzili aż do zerwania się z cesarskiego łańcucha (XIII-XIV wiek) osadzani przez cesarzy jako lennicy grafowie. A jako lennicy byli zobowiązani do udziału w cesarskich wojnach i najazdach – także zapewne i na Słowian.

Religijnie Szwajcarzy początkowo byli gorliwymi katolikami, ale po reformacji Kalwina duża część przeszła na kalwinizm. Początkowo kalwiniści byli ultraortodoksami – zakazali np. nadawania dzieciom imion niebiblijnych. I rozpętali histerię przeciwko “czarownicom”, w czym zresztą katole im nie ustępowali. Naturalnie dochodziło do konfliktów między tymi odpryskami, a raz nawet była mała wojna religijna.

Tyle w skrócie o szwajcarskich szabasgojach

Ktosik: A co w temacie chińskich policyjnych posterunków w Kanadzie ? i w ogóle chińskiego korumpowania polityków w Kanadzie i ingerencji w wolnych rzekomo wyborach?

PB: Wszystko to zamieszcam na piotrbein.net, tłumaczę nagłówki i dodaję krótki koment na Grypa666.net. Gdybyś regularnie zaglądał, nie błądziłbyś z łapą w nocniku.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/