Światowy Wyruch Polaków znów nadaje… hasbarę!

Szanowny Panie Wesołowski
Już e-rozmawialiśmy nt. żenujących rozsyłek. Szkodzi Pan świadomości czytelników i darczyńców. Nie lepiej sprzedać się żydłactfu na dezinformatora? Efekt podobny, tyle że nie musiałby Pan żebrać u ignoranckich Rodaków. Niemal wszystko w Pana rozsyłce jest propagandową bzdurą naszego przeciwnika. Istnieje dość info poza oficjalnym obiegiem. 
Nie mam czasu skomentować detalicznie, większość znajdzie Pan na Grypa666.net i poprzedniku Grypa666.wordpress,com, po polsku, skoro zdaje się macie w Fundacji negramotnych w obcych językach. Nikt mi nie płaci za analizy, więc nie będę oddawał mądrości między wieprze. Rozpiszę parę oczywistych kwestii. 
1. Banki zbankrutowały lub wykupił je rząd z “kryzysu” 2008. Aj waj, jeszcze większa tragedia gotuje się obecnie, to już apokalipsa do setnej potęgi — wszystkie banki zbankrutują i zostaną przejęte przez rząd BUHAHAWeźmy Citicorp, jeden z 4 w “Wielkiej czwórce” w USA, “zbyt dużych, żeby załamały się”. W 2020 Citi “opiekpwał się” łączną sumą papierów wartościowych 23.6 bln (milionów milionów) $. W 2022 posiadał lącznie 2.4 bln własnego majątku. Gdzie więc ten “upadek” i wykupienie przez żont? . 
Wg oficjalnej historyjki o Citi (ułamek prawdy):
– Mega szulerstwem były lamentacje banksterii o “ratowanie” (bail-out) przez rządy nie tylko USA, pod  pozorem zagrożenia dla światowej bankowości, finansów i gospodarki. Banksteria przepowiadała apokalipsę, podobnie jak Pan w nieodpowiedzialnej rozsyłce. 

– Po “kryzysie” i ustalonym terminie naprawy praktyk bankowych do 2015, akcje Citi wzrosły na 16 centów z 1 centa narzuconego przez “rząd” (w tym banksterska Rezerwa “Federalna”). Spora część “ratunku” z naszych kieszeni poszła na milipnowe apanaże dla tych, którzy doprowadzili szulersko do pidbramkowej sytuacji z bankami.  

– Umocniwszy pozycję i wpływy na rządy, z innymi bankami Citi nadal łże i mataczy, oszukując klientów na ogromne sumy. Pięć lat po wyznaczonym terminie naprawy, Citi wypłacił 0.4 mld $ kary rządowi i Rezerwie “Federalnej” (a nie klientom!) za machloje (unsafe and unsound banking practices), znane rządom, klientom i publice od lat. W 2017 prokuratura oskarżyła Citi o pranie w USA mafijnej mamony z Mexyku (narkotyki). Podobnie w 2017 Citi obciążono 70 mln $ kary (nie ma wzmianki czy zabulili, dintojra USraela bywa skorumpowana jak polińska).  
– Obecnie gałąź Citi pt. Markets and Securities Services ma pod swą kuratelą papiery wartościowe na sumę ponad 13 bln $. Zaś wydział Citi Private Bank służy bogatym (ponad 25 mln $ majątku płynnego) na łączną sumę 0.25 bln $. Jaki bogacz powierza majątek, a inwestor — biznes, upadłemu bankowi w łapskach nieudolnego rządu, hę? 
– Gałąź Citi, TTS dziennie obsługuje transakcje na 3 bln $, służąc 99% firmom Fortune 100, a 85% Fortune 500 globalnie.  UWAGA! Citi handluje finasowaniem łańcuchów logistycznych zaopatrzenia w surowce i wyroby na całym świecie.Jest zatem narzędziem w banksterskim WielkimResecie, przypisywanym dla zmyły Klaunowi Szwabowi i  WEF.  Podobna rola Citi w globalnym finansowaniu całych sektorów przemysłowych — narzędzie banksterskieoo sterowania globalną gospodarką. Widzieliśmy wyniki podczas picdemii: likwidacja/redukcja przewozów lotniczych, drogowych, kolejowych i morskich, “kryzysy” spożywczy i dostawczy, wszystkie “uzasadnione” post-facto żydłacko-żydłacką wojenką na Upadlinie. Banksteria nigdy jeszcze nie powierzyła tak strategicznych, zadań upadłemu bankowi na łasce rządu.
– “Wynędzniały” Citi musiał w 2018 sqrvić się żydactfu, mieszając ze swą bankowością ideologię kontroli broni cywilnej, kolejny lewacki krok w niszczeniu konstytucji i wolności Amerykanów: karty kredytowe Citi nir można było użyć na navycie broni przed 21. rokiem życia, wbrew konstytucji USA. Najbardziej jak zwykle w takich nełomarxistowskich zagrywkach “ucierpieli” bandyci, gwałciciele dziewczat i koszer nostra buhaha
2. Xi i Putin. …w odróżnieniu od ważnego spotkania prezydenta USA Franklina Roosevelta, sowieckiego przywódcy Józefa Stalina i brytyjskiego premiera Winstona Churchilla na Krymie zdominowanym przez ZSRR w 1945 roku, jest to pierwszy raz od prawdopodobnie pięciu stuleci, kiedy to żaden przywódca polityczny z Zachodu nie wyznacza globalnej agendy.A czy w ogóle w ostatnich 5 wiekach wyznaczał jakikolwiek żachodni pszywutca? Zawsze wypełniali wskazówki banksterskie.Tekst-deodorant  nt. banksterskich odpowiedników Xi i Putina w okresie II wś.:What do Putin, Xi, Hitler, Stalin, Mao, Churchill and FDR have in common?
3. Najzabawniejszym numerem jest Pana schizo-manifesto globalizmu pod pozorem wspólnego dobra i sprawiedliwości, z hasłem podobnym do tego w poprzedniej utopii: “proletariusze wsjech stran sojedinitieś”. 
Sygnuje Pan 10-punktowy plan przywrócenia normalki, wyzwalającej np. od pandemii. A była jakaś i kiedy? Nasiąkł Pan hasbarą wokół największego skandalu, genocydalnie i medycznie, w historii Ludzkości: miliardy osób dobrowolnie dały się zaszprycować bio-bronią, na podst, totalnego oszustwa, kłamstwa i zmyły!  
Za wzorzec wskazuje Pan Kartę ONZ założonego przez banksterię w miejsce układu z okresu I wś., kiedy to zaczęła się transformacja systemu imperiów i monarchii na państwa narodowe — trick banksterskiego przejęcia władzy światowej. Dobijanie Suwerena widzimy teraz w likwidacji przejściowych pojęć i struktur narodowych. Ten sam twór, który w teorii dla odurnionych gojów miał służyć ich zdrowiu, Światowa Organizacja Zdrowia finalizuje dokument przejmujący resztki suwerenności narodów — Międzynarodową Regulację Zdrowia.  Bez zająknienia wciska Pan odwieczne marzenie żydobanksterii: rozwiązania egzystencjalnego zagrożenia ludzkości nie można znaleźć za pomocą drugorzędnych lub cząstkowych ustaleń, ale należy znaleźć rozwiązanie na poziomie tego wyższego Jednego, potężniejszego niż Wiele. Nazywa się toto NWO pod Jednym Rządem– żydłackim.
Sugeruje Pan rozwinąć infrastrukturę wszystkich kontynentów, by ostatecznie połączyć je tunelami i mostami — żydłącki “chiński” Jedwabny Szlak na steroidach. Czyżby spedycja morska wyszła z mody, albo zużywa mniej energii i czasu? Spóbuj Pan przesłać tunelami i mostami miliony m3 gazu albo miliony ton zboża 🙂 
międzynarodowy system finansowy musi zostać zreorganizowany — To i Putin mówił, a teraz współpracuje w zacieśnienianiu władzy banksterskiej —  idealnie gra rolę “adwersarza” żydozachodu, dokładając się do realizacji WielkiegoResetu, który niszczy Białego. chrześcijan i społeczeństwa Zachodu, bogacąc i wynosząc Wschód, zwłaszcza Chiny i i Indie, na banksterską wajchę do NWO, jak kiedyś użyli USA jako pięść polityczno-militarnie-finansowo-gospodarczą banksterii.   

Odurnieni, jakim Pana fundacja służy “rewelacjami”, niepojmują manipulacji. Pańskie kefirzenie mózgów nie ma żadnego usprawiedliwienia. Wynik ignorancji czy niechlujstwa, egzaminu nie zdał Pan od lat jako fundator i prezes zarządu Światowego Ruchu Polaków i Polonii. To nie ruch pro publico bono, tylko intelektualny wyruch, przypuszczam że z desperacji mitomańsko-żebraczej. 
Rację ma Pan Krzysztof Tolwiński propagowany przez Pana — z czym do Ludzi!

A Pan Dziąba swym zwyczajem podaje toto dalej jak skarby wiedzy i mądrości, bez słowa krytyki…Co się dziwić, też wykszyałciuch, w “wyzwolonym” Polin handlował USraelską paszą GMO i rakotwórczymi śmierdzidłami do ustępów, zbanowanymi w USraelu.
Piotr Bein

On Thursday, March 30, 2023 at 12:28:27 a.m. PDT, Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com> wrote:

———- Forwarded message ———
Od: Zbigniew Wesolowski <z.wesolowski@ymail.com>
Date: śr., 29 mar 2023 o 19:01
Subject: (…) tym razem nie chodzi tylko o kilka mega-banków.
To: Zarząd i Rada Fundacji <poloniaforumpl@gmail.com>, Polish American Congress of Southern California <president@pacsocal.org>, Narodowe Siły Zbrojne-Nowe Pokolenie Chicago NSZ-NP <nszchicago@gmail.com>, Narodowy Sąd Obywatelski <sekretariat@trybunal-narodowy.pl>
Cc: xxxx

Podczas Wielkiego Kryzysu Finansowego w 2008 roku niektóre z największych amerykańskich instytucji bankowych zbankrutowały lub zostały wykupione przez rząd.  Bear Sterns,  Lehman Brothers, Washington Mutual, Even Bank of America i Citigroup.

O każdym z nich ostrzegaliśmy z wyprzedzeniem. Teraz mam nowe ostrzeżenie. Ale tym razem nie chodzi tylko o kilka mega-banków. Chodzi o prawie każdy bank w Ameryce, duży lub mały. Prawdziwa bankowa tragedia !

Zobacz, co to jest tutaj: https://finance.weissratings.com/reports/SMR/fedc-shrt-68-49-ext-2303/vid-1s/?sc=EVERF&ec=ASMRTAZ01_7&transaction_id=ec79e1cbf9b34813bf0c3febc482f6ab&ppt=2

Cyt. “Nie miej złudzeń. Kiedy ludzie wybierają wojnę, czy to przez wybory, czy przez zaniechanie działań, aby jej zapobiec, nie mogą wybrać kursu, jakim potoczy się wojna. Jeśli wybuchnie wojna, wojna będzie toczyć się o zwycięstwo za wszelką cenę.

Podczas wojny podstawowym niebezpieczeństwem jest przegrana. W Europie nie będzie wojny konwencjonalnej, żadnej taktycznej i nuklearnej formy wojny konwencjonalnej, dopóki Stany Zjednoczone nie zostaną zniszczone jako naród, a pola bitew Europy Środkowej nie zostaną przygotowane do ataku.”

– Lyndon H. LaRouche, Jr., 1977

12 lutego, w czwartą rocznicę śmierci Lyndona LaRouche’a, jego mądre słowa są jak zawsze prorocze i prawdziwe. To tak, jakby zostały dostarczone w tej właśnie chwili. Żądają natychmiastowej i zdecydowanej odpowiedzi. Dołącz do nas; 

Z cyklu “Samorządność podstawowym elementem budowy państwowości w Rzeczypospolitej Polskiej i w każdym narodowym państwie”.

Konkretne działania a nie “marsze” czy “zdobywanie rond” … Do przemyślenia i wyciągnięcia wniosków !!!

UDOSTĘPNIAMY i zapraszamy – akcja GRANICA

Źródło: https://www.facebook.com/krzysztoftolwinski/videos/920498239331692/

Pozdrawiam

Zbigniew A. Wesołowski, Fundator & Prezes Zarządu Fundacji. Founder & President of the Foundation’s Management Board, tel. +48 573-319-601 lub +48 797-844-475 dla Telegram & WhatSapp, e-mail: poloniaforumpl@gmail.com, e-mail: z.wesolowski@ymail.comhttps://www.facebook.com/Polska2000

—– Przekazana wiadomość —–Od: Zbigniew Wesolowski <z.wesolowski@ymail.com>Do: Zarząd i Rada Fundacji <poloniaforumpl@gmail.com>Dw Marek Krasnopolski <marek.krasnopolski@wp.pl>; Kazimierz Styrna <husarz33@wp.pl>; Marian Michalski <marian46m@gmail.com>; Andrzej Kamrowski <andrzej@kamrowski.pl>; Jerzy Szymczyk <jszymczyk1@yahoo.com>; Polish American Congress of Southern California <president@pacsocal.org>; Narodowe Siły Zbrojne-Nowe Pokolenie Chicago NSZ-NP <nszchicago@gmail.com>Wysłano: środa, 29 marca 2023 14:55:04 CESTTemat: Tego w TVP TVN POLSAT nie zobaczysz
Tego w TVP TVN POLSAT nie zobaczysz. ”Spowiedź Ambasadora ”Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9FrCuSNwDEEZbigniew A. Wesołowski,
Fundator & Prezes Zarządu Fundacji.Founder & President of the Foundation’s Management Board,tel. +48 573-319-601 lub +48 797-844-475 dla Telegram & WhatSappe-m ail: poloniaforumpl@gmail.come-mail: z.wesolowski@ymail.comhttps://www.facebook.com/Polska2000
W poniedziałek, 27 marca 2023 19:18:56 CEST, Zbigniew Wesolowski <z.wesolowski@ymail.com> napisał(-a):

W Moskwie, Xi i Putin pogrzebali Pax Americana

In Moscow, Xi and Putin bury Pax Americana

To, co właśnie wydarzyło się w Moskwie, to nic innego jak nowa Jałta, która, nawiasem mówiąc, znajduje się na Krymie. Jednak w odróżnieniu od ważnego spotkania prezydenta USA Franklina Roosevelta, sowieckiego przywódcy Józefa Stalina i brytyjskiego premiera Winstona Churchilla na Krymie zdominowanym przez ZSRR w 1945 roku, jest to pierwszy raz od prawdopodobnie pięciu stuleci, kiedy to żaden przywódca polityczny z Zachodu nie wyznacza globalnej agendy.

Prezydent Chin Xi Jinping i prezydent Rosji Władimir Putin prowadzą teraz wielostronne i wielobiegunowe show. Zachodni zwolennicy wyjątkowych sytuacji mogą narzekać, ile chcą: nic się nie zmieni we wspaniałej optyce i istocie tego rozwijającego się porządku światowego, zwłaszcza dla krajów globalnego Południa.

To, co zamierzają Si i Putin, zostało szczegółowo wyjaśnione przed ich szczytem w dwóch komentarzach napisanych przez samych prezydentów. Jako wysoce zsynchronizowany rosyjski balet, wizja Putina została przedstawiona w chińskim dzienniku People’s Daily i skupiła się na „partnerstwie związanym z przyszłością”, podczas gdy wizja Xi została opublikowana w rosyjskim dzienniku Russian Gazette i na stronie internetowej RIA Novosti, skupiając się na nowym rozdziale współpracy i wspólnego rozwoju.

Już na początku szczytu przemówienia Xi i Putina doprowadziły NATO do histerycznego szaleństwa, gniewu i zazdrości: rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa doskonale uchwyciła nastrój, kiedy zauważyła, że Zachodowi „płynie piana z ust”.

Strona tytułowa rosyjskiego dziennika w poniedziałek była ikoniczna: obok artykułu Siuwa pojawiła się strona tytułowa: Putin przejeżdża przez Mariupol uwolniony od nazistów i rozmawia z mieszkańcami. Była to krótka odpowiedź Moskwy na waszyngtońską sensację z MQ-9 Reaper (amerykański dron strącony 14.03.2022 przez rosyjski myśliwiec 120 km od wybrzeży Krymu – DK) i sądowego błazna z Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) (aresztowanie Putina za zbrodnie wojenne – DK). „Piana na ustach”, jak chcesz; NATO jest w trakcie głębokiego upokorzenia na Ukrainie.

https://www.youtube.com/watch?v=ImDiuotrfDI.

Podczas pierwszego „nieformalnego” spotkania Xi i Putin rozmawiali ze sobą co najmniej cztery i pół godziny. Na koniec Putin osobiście odprowadził Xi do jego limuzyny. Ta rozmowa była prawdziwym wydarzeniem: mapowaniem linii wielobiegunowości – która zaczyna się od rozwiązania dla Ukrainy.

Przewidywalnie doszło do bardzo niewielkiego wycieku informacji ze strony Szerpów, ale do dość znaczącego wycieku informacji doszło podczas „głębokiej wymiany” na temat Ukrainy. Putin uprzejmie podkreślił, że szanuje stanowisko Chin wyrażone w pekińskim 12-punktowym planie rozwiązania konfliktu, który Waszyngton całkowicie odrzucił. Jednak pozycja Rosji pozostaje żelazna: demilitaryzacja, ukraińska neutralność i zakotwiczenie nowych realiów na miejscu.

Jednocześnie MSZ Rosji całkowicie wykluczyło rolę USA, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec w przyszłych negocjacjach w sprawie Ukrainy: nie uważa ich za neutralnych pośredników.

Kolejny dzień upłynął pod znakiem handlu: od współpracy energetycznej i „wojskowo-technicznej” po poprawę efektywności korytarzy handlowych i gospodarczych przebiegających przez Eurazję.
Rosja już teraz zajmuje pierwsze miejsce jako dostawca gazu do Chin – wyprzedzając Turkmenistan i Katar – głównie dzięki rurociągowi Power of Syberia o długości 3000 km, który prowadzi z Syberii do prowincji Heilongjiang w północno-wschodnich Chinach i został uruchomiony w grudniu 2019 roku. Negocjacje w sprawie gazociągu Power of Syberia II przez Mongolię postępują bardzo szybko.
Chińsko-rosyjska współpraca w dziedzinie zaawansowanych technologii wzrośnie: 79 projektów o wartości ponad 165 miliardów dolarów. Od skroplonego gazu ziemnego (LNG) po budowę samolotów, produkcję obrabiarek, badania kosmiczne, przemysł rolniczy i zmodernizowane korytarze gospodarcze.
Chiński prezydent wyraźnie oświadczył, że chce połączyć projekty Nowego Jedwabnego Szlaku z Euroazjatycką Unią Gospodarczą (EAEU). To połączenie BRI i EAEU jest naturalnym zjawiskiem. Chiny podpisały umowę o współpracy gospodarczej z EUEA. Pomysły rosyjskiego uberstratega makroekonomicznego Siergieja Glazjewa wreszcie przynoszą owoce.

I wreszcie, co nie mniej ważne, pojawi się nowa próba rozliczenia w walutach krajowych – między Azją a Afryką i Ameryką Łacińską. Dla wszystkich praktycznych celów Putin poparł rolę chińskiego juana jako nowej waluty handlowej, podczas gdy toczą się skomplikowane dyskusje na temat nowej waluty rezerwowej zabezpieczonej złotem i/lub towarami.
Ta wspólna ofensywa gospodarczo-handlowa jest powiązana ze skoordynowaną rosyjsko-chińską ofensywą dyplomatyczną, której celem jest przekształcenie rozległych obszarów Azji Zachodniej i Afryki.
Chińska dyplomacja działa podobnie jak matrioszki (rosyjskie lalki jedna w drugiej), jeśli chodzi o przekazywanie subtelnych komunikatów. Nie jest przypadkiem, że podróż Xi do Moskwy zbiega się dokładnie z 20. rocznicą amerykańskiego „szoku i strachu” oraz nielegalnej inwazji, okupacji i zniszczenia Iraku.

Ponad 40 delegacji z Afryki przybyło do Moskwy, aby wziąć udział w konferencji parlamentarnej „Rosja-Afryka w wielobiegunowym świecie”, przygotowującej do drugiego szczytu Rosja-Afryka w lipcu przyszłego roku.
Okolice Dumy wyglądały jak za dawnych czasów Ruchu Państw Niezaangażowanych (NAM), kiedy większość Afryki utrzymywała bardzo bliskie antyimperialistyczne stosunki z ZSRR.
Putin wybrał właśnie ten moment, aby umorzyć ponad 20 miliardów dolarów afrykańskiego długu.
W Azji Zachodniej Rosja i Chiny działają w pełnej harmonii. W rzeczywistości zbliżenie Arabii Saudyjskiej i Iranu zapoczątkowało Rosję w Bagdadzie i Omanie: to właśnie te negocjacje doprowadziły do podpisania porozumienia w Pekinie. Moskwa koordynuje również negocjacje w sprawie zbliżenia Syrii i Turcji. Rosyjska dyplomacja z Iranem, który ma teraz status partnerstwa strategicznego, jest na niezależnym torze.

Źródła dyplomatyczne potwierdzają, że dzięki własnemu śledztwu chiński wywiad jest w pełni przekonany o ogromnej popularności Putina w całej Rosji, a nawet wśród elit politycznych kraju. Oznacza to, że spisek typu zmiany reżimu nie jest brany pod uwagę. Miało to kluczowe znaczenie dla decyzji Xi i Jung Nanhai (centralny sztab chińskich urzędników partyjnych i państwowych) o „postawieniu” na Putina jako wiarygodnego partnera w nadchodzących latach, biorąc pod uwagę, że może on kandydować i wygrać kolejne wybory prezydenckie. Chiny zawsze dążą do ciągłości.

Szczyt Xi-Putin ostatecznie przypieczętował, że Chiny i Rosja są długoterminowymi, kompleksowymi partnerami strategicznymi, którzy są zdeterminowani, aby rozwijać poważną konkurencję geopolityczną i geoekonomiczną z upadającymi zachodnimi hegemonami.

To jest nowy świat, który narodził się w tym tygodniu w Moskwie. Wcześniej Putin określił to jako nową politykę antykolonialną. Teraz jest ułożony jako wielobiegunowy koc mozaikowy. Nie ma odwrotu w wyburzeniu pozostałości Pax Americana.

Zmiany, które nie zaszły w ciągu ostatnich 100 lat

Socjolog Janet Abu-Lughod przedstawiła w książce Before European Hegemony: The World System A. D. 1250-1350 starannie skonstruowaną historię, która pokazuje dominujący wielobiegunowy układ, w którym Zachód „zostawał w tyle za ‚Orientem’”. Później Zachód „poszedł do przodu tylko dlatego, że „Orient” chwilowo się rozpadł”.

Być może jesteśmy świadkami podobnej zmiany historycznej, która ma miejsce w wyniku odrodzenia konfucjanizmu (poszanowanie autorytetów, nacisk na harmonię społeczną), równowagi właściwej tao i duchowej siły wschodniego prawosławia. Jest to walka cywilizacyjna.

Moskwa, która w końcu powitała pierwsze słoneczne dni wiosny, dostarczyła w tym tygodniu ponadczasową ilustrację „tygodni, w których dzieją się dziesięciolecia” w porównaniu z „dziesięcioleciami, w których nic się nie dzieje”.

Obaj prezydenci pożegnali się w wzruszający sposób.

Xi: „Teraz zachodzą zmiany, których nie było od stu lat. Kiedy jesteśmy razem, jesteśmy siłą napędową tych zmian. ”

Putin: „Zgadzam się”.

Xi: „Uważaj na siebie, drogi przyjacielu”.

Putin: „Szczęśliwej drogi”

O świcie nowego dnia z krain wschodzącego słońca na stepy euroazjatyckie.

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2023/03/27/w-moskwie-xi-i-putin-pogrzebali-pax-americana/

tekst z 22.03.2022 za stronąIn Moscow, Xi and Putin bury Pax AmericanaIn Moscow, Xi and Putin bury Pax AmericanaIn Moscow this week, the Chinese and Russian leaders revealed their joint commitment to redesign the global orde…
Zbigniew A. Wesołowski,
Fundator & Prezes Zarządu Fundacji.Founder & President of the Foundation’s Management Board,tel. +48 573-319-601 lub +48 797-844-475 dla Telegram & WhatSappe-m ail: poloniaforumpl@gmail.come-mail: z.wesolowski@ymail.comhttps://www.facebook.com/Polska2000

—– Przekazana wiadomość —–Od: marek.krasnopolski <marek.krasnopolski@wp.pl>Do: Zbigniew Wesolowski <z.wesolowski@ymail.com>Wysłano: poniedziałek, 27 marca 2023 18:40:57 CESTTemat: Odp: DRUŻYNA POLSKA NARODOWA do zrobienia porządku z lichwiarzami bo nas okradają po lichwiarsku.
Pod tą  inicjatywą Hamerykański pospolity syfilis  terroryzujący cały Glob i Narody  NIE będzie zainteresowany konstruować architekturę z perspektywą świetlanej przyszłości , która stała by sie nośną dla tych Obywateli planety Ziemia którzy chcą życiodajnej Wolności oraz Pokoju w pełnym tego slowa znaczeniu. 

Dnia 26 marca 2023 18:44 Zbigniew Wesolowski <z.wesolowski@ymail.com> napisał(a):

W ubiegłym tygodniu nastąpił gwałtowny ruch dyplomatyczny w rozdartym wojną regionie Azji Południowo-Zachodniej po przełomowym porozumieniu między Arabią Saudyjską, Iranem i Chinami na początku tego miesiąca. Syryjski prezydent Assad, od dawna atakowany jako zły dyktator swojego narodu, którego „dni są policzone”, nie tylko przetrwał te lata wojny i sankcji nałożonych przez zachodni sojusz NATO, ale teraz prawdopodobnie rozpoczął proces ponownego angażowania się z świecie arabskim.

Zapytany o ten przełom, biorąc pod uwagę nieustanne wysiłki USA, aby temu zapobiec, Departament Stanu mógł tylko mamrotać z dezaprobatą. Ten scenariusz jest jedynie najnowszym wydarzeniem, które wskazuje na nadrzędną sytuację w dzisiejszym świecie: upadek kłamliwej narracji zachodnich elit i rosnące potwierdzenie długo ignorowanej rzeczywistości.

Ponieważ te wcześniej rozbieżne „narracje” nadal się zderzają, a rzeczywistość ekonomicznego, politycznego i moralnego bankructwa Zachodu staje się coraz bardziej oczywista, możliwe stają się nowe rozwiązania starych problemów. Innym przykładem takiej sytuacji jest panika narastająca wokół Silicon Valley Bank i Credit Suisse oraz to, jak nie można stłumić obaw o dalsze rozprzestrzenianie się wirusa, pomimo ogromnych wysiłków w tym kierunku.

Czy Stany Zjednoczone uciekną się do zupełnie nowej rundy niekończących się ratowań finansowanych przez podatników, aby uspokoić dzisiejszą panikę bankową? Być może należy ponownie rozważyć długoletnią propozycję ruchu LaRouche, aby Stany Zjednoczone przyłączyły się do chińskiego Jednego Pasa i Szlaku.

W tej sytuacji należy przede wszystkim pamiętać, że właściwą rolą obywatela jest aktywny udział w rozwoju swojego narodu. Nie daj się przyłapać na siedzeniu z boku i ocenianiu wydarzeń z perspektywy lat poprzednich.

Bądź aktywny! Dołącz do nas, interweniując w sprawie wybranych przez ciebie urzędników; rozmawiaj z przyjaciółmi i sąsiadami — lub z nieznajomymi; i włącz się do naszych cotygodniowych dyskusji na te tematy, które mają być miejscem spotkań pomysłów, aby zwiększyć twoją zdolność do bycia prawdziwym obywatelem.

Głównym punktem centralnym tego procesu będzie zbliżająca się konferencja organizacji pozarządowej – Szczecińskiego Klubu Samorządowego „Ojczyzna”, która jest planowana na 15 maja 2023 r., więc miejcie i data stają się dostępne dla organizatorów klubów samorządowych „Ojczyzna” w całej Polsce. Śledź najnowsze wydarzenia i działania z zeszłego tygodnia, aby skupić się na nadchodzących okazjach do działania w ramach organizacji pozarządowych.W kontekście do stanowiska zajętego przez męża stanu, ekonomisty i politologa Lyndona LaRouche cyt.

„Światowy monetarny system finansowy jest obecnie w trakcie procesu rozpadu. Nie ma w tym nic tajemniczego; Mówię o tym od jakiegoś czasu, trwa, nie słabnie. To, co jest wymienione jako wartości akcji i wartości rynkowe na międzynarodowych rynkach finansowych, to bzdura! Są to całkowicie fikcyjne przekonania.Nie ma w tym prawdy; oszustwo jest ogromne. Nie ma możliwości, aby obecny system finansowy nie załamał się – żaden! To już koniec! Obecny system finansowy nie może dalej istnieć w żadnych okolicznościach, pod żadną prezydencją, pod żadnym przywództwem ani żadnym przywództwem narodów.

Tylko fundamentalna i nagła zmiana w światowym monetarnym systemie finansowym zapobiegnie ogólnemu, natychmiastowemu załamaniu typu reakcji łańcuchowej. Z jaką prędkością nie wiemy, ale będzie szło dalej i będzie nie do zatrzymania!”

Lyndon H. LaRouche Jr., 25 lipca 2007

Brak dbałości o kondycję sił zbrojnych Polski przez Rząd RP; niewątpliwie doprowadzi do wypadkowej w postaci bezbronności narodu Polskiego.

Zbigniew A. Wesołowski,
Fundator & Prezes Zarządu Fundacji.Founder & President of the Foundation’s Management Board,tel. +48 573-319-601 lub +48 797-844-475 dla Telegram & WhatSappe-m ail: poloniaforumpl@gmail.come-mail: z.wesolowski@ymail.comhttps://www.facebook.com/Polska2000
—– Przekazana wiadomość —–Od: Zbigniew Wesolowski <z.wesolowski@ymail.com>Do:husarz194@op.pl <husarz194@op.pl>Wysłano: niedziela, 26 marca 2023 18:20:22 CESTTemat: DRUŻYNA POLSKA NARODOWA do zrobienia porządku z lichwiarzami bo nas okradają po lichwiarsku.
(…) elity SAMORZĄDOWE w 41 okręgach wyborczych; to organizacje wspierające dotychczasowy kierunek NWO.
Konieczne jest tworzenie organizacji pozarządowych jako stowarzyszenia – kluby samorządowe “OJCZYZNA”;
czyli Samorządność bis.

W kontekście do stanowiska zajętego przez męża stanu, ekonomisty i politologa Lyndona LaRouche cyt.

„Światowy monetarny system finansowy jest obecnie w trakcie procesu rozpadu. Nie ma w tym nic tajemniczego; Mówię o tym od jakiegoś czasu, trwa, nie słabnie. To, co jest wymienione jako wartości akcji i wartości rynkowe na międzynarodowych rynkach finansowych, to bzdura! Są to całkowicie fikcyjne przekonania.Nie ma w tym prawdy; oszustwo jest ogromne. Nie ma możliwości, aby obecny system finansowy nie załamał się – żaden! To już koniec! Obecny system finansowy nie może dalej istnieć w żadnych okolicznościach, pod żadną prezydencją, pod żadnym przywództwem ani żadnym przywództwem narodów.

Tylko fundamentalna i nagła zmiana w światowym monetarnym systemie finansowym zapobiegnie ogólnemu, natychmiastowemu załamaniu typu reakcji łańcuchowej. Z jaką prędkością nie wiemy, ale będzie szło dalej i będzie nie do zatrzymania!”

Lyndon H. LaRouche Jr., 25 lipca 2007

Brak dbałości o kondycję sił zbrojnych Polski przez Rząd RP; niewątpliwie doprowadzi do wypadkowej w postaci bezbronności narodu Polskiego.

Zbigniew A. Wesołowski,
Fundator & Prezes Zarządu Fundacji.Founder & President of the Foundation’s Management Board,tel. +48 573-319-601 lub +48 797-844-475 dla Telegram & WhatSappe-m ail: poloniaforumpl@gmail.come-mail: z.wesolowski@ymail.comhttps://www.facebook.com/Polska2000

W niedziela, 26 marca 2023 16:49:57 CEST, husarz194@op.pl <husarz194@op.pl> napisał(-a):

Nasz cel; ODEBRAĆ BANKIEROM NARZĘDZIE lichwiarskiej (%/odsetki) ZBRODNI jako WSPÓLNOTA NARODOWA Art 4 p.1 JAKO WŁADZA NARODOWA. Obecna władza i tzw. opozycja partyjna jest wrogiem NaroduTU i TERAZ.  LICHWA ZABIJA NA RATY.  KRP = anty-lichwiarze. Zapraszam do drużyny.

Zainteresowaniem Krajowego Ruchu Polaków powinni być elity SAMORZĄDOWE w 41 okręgach wyborczych.Zgłoszenia kandydatów na listę wyborczą przyjmuje KOORDYNATOR KRAJOWY; Kazimierz Józef Styrna; adres Osiedle Królickiego 5/13; 32-650 Kęty oraz e-mail husarz149@op.pl  oraz dowolne zgłoszenia osobiste na tel 884 793 141.

Dnia 23 marca 2023 11:59 Zbigniew Wesolowski <z.wesolowski@ymail.com> napisał(a):

UWAGA -Ta konferencja miała nigdy się nie odbyć. Została dosłownie wyklęta przez obecnie urzędujące władze oraz skrajną wobec nich opozycję,

które w kontekście stosunku do wojny na Ukrainie grają najwyraźniej do jednej bramki! Mimo, że hasłem przewodnim dzisiejszego spotkania w Kielcach jest zaledwie pytanie, czy grozi nam wojna, które każdego dnia zadaje sobie wielu Polaków, jak się okazało, nie może zostać zadane publicznie.

Czy grozi nam wojna? Wielka konferencja w Kielcach [1/6]

https://www.youtube.com/watch?v=tQMwfJ_-KWE

[Seria pozostałych części na you tube… — pb]

DZIESIĘĆ ZASAD NOWEJ MIĘDZYNARODOWEJ ARCHITEKTURY BEZPIECZEŃSTWA I ROZWOJU 

(…) Nowy paradygmat, który będzie charakterystyczny dla nowej epoki i ku któremu musi być skierowana nowa globalna architektura bezpieczeństwa i rozwoju w tym również architektura państwa narodowego Rzeczypospolitej Polskiej, musi definitywnie wyeliminować pojęcie oligarchizmu i przystąpić do porządkowania ładu politycznego w taki sposób, aby można urzeczywistnić prawdziwy charakter ludzkości jako gatunku twórczego.

Dlatego sugeruję, aby przedyskutować następujące zasady i, jeśli zostaną uzgodnione, wprowadzić je w życie. Idee te mają być pożywką do przemyśleń i dialogu między wszystkimi zainteresowanymi znalezieniem podstaw dla porządku światowego gwarantującego trwałe istnienie gatunku ludzkiego.

Po pierwsze: Nowa międzynarodowa architektura bezpieczeństwa i rozwoju musi być partnerstwem doskonale suwerennych państw narodowych, opartym na Pięciu Zasadach Pokojowego Współistnienia i Karcie Narodów Zjednoczonych.

Po drugie: absolutnym priorytetem musi być łagodzenie ubóstwa w każdym narodzie na planecie, co jest łatwo możliwe, jeśli istniejące technologie są wykorzystywane dla dobra wspólnego.

Po trzecie: Średnia długość życia wszystkich żyjących ludzi musi zostać przedłużona do maksimum poprzez stworzenie nowoczesnych systemów opieki zdrowotnej w każdym kraju na planecie. Jest to również jedyny sposób, w jaki można przezwyciężyć obecne i przyszłe potencjalne pandemie lub im zapobiec.

Po czwarte: Ponieważ ludzkość jest jedynym gatunkiem twórczym znanym do tej pory we wszechświecie i biorąc pod uwagę fakt, że ludzka kreatywność jest jedynym źródłem bogactwa dzięki potencjalnie nieograniczonemu odkrywaniu nowych uniwersalnych zasad, jednym z głównych celów nowego Międzynarodowego Bezpieczeństwa i Architektura Rozwoju musi zapewniać dostęp do powszechnej edukacji każdemu żyjącemu dziecku i osobie dorosłej. Prawdziwą naturą człowieka jest stać się piękną duszą, jak mówi o tym Friedrich Schiller, a jedyną osobą, która może spełnić ten warunek, jest geniusz.

Po piąte: międzynarodowy system finansowy musi zostać zreorganizowany, aby mógł dostarczać produktywnych kredytów na realizację tych celów. Punktem odniesienia może być oryginalny system z Bretton Woods, zgodnie z zamierzeniami Franklina D. Roosevelta, który jednak nigdy nie został wdrożony z powodu jego przedwczesnej śmierci oraz Cztery Prawa zaproponowane przez Lyndona LaRouche’a. Głównym celem takiego nowego systemu kredytowego musi być radykalne podniesienie standardu życia, zwłaszcza narodów Globalnego Południa i biednych na Globalnej Północy.

Po szóste: nowy porządek gospodarczy musi być ukierunkowany na stworzenie warunków dla nowoczesnego przemysłu i rolnictwa, zaczynając od rozwoju infrastruktury wszystkich kontynentów, by ostatecznie połączyć je tunelami i mostami, aby stać się Światowym Mostem Lądowym.

Po siódme: Nowa globalna architektura bezpieczeństwa musi wyeliminować pojęcie geopolityki, kładąc kres podziałowi świata na bloki. Należy wziąć pod uwagę względy bezpieczeństwa każdego suwerennego kraju. Broń nuklearna i inna broń masowego rażenia musi zostać natychmiast zakazana. Poprzez współpracę międzynarodową należy opracować środki, które sprawią, że broń jądrowa stanie się technologicznie przestarzała, zgodnie z pierwotnym zamiarem propozycji, która stała się znana jako SDI, zasugerowanej przez LaRouche i złożonej Związkowi Radzieckiemu jako oferta prezydenta Reagana.

Po ósme: W dawnych czasach jedna cywilizacja w jednym zakątku świata mogła upaść, a reszta świata dowiedziałaby się o tym dopiero wiele lat później, z powodu odległości i czasu potrzebnego na podróż. Teraz, po raz pierwszy, z powodu broni nuklearnej, pandemii, Internetu i innych globalnych skutków, ludzkość siedzi w jednej łodzi. Dlatego rozwiązania egzystencjalnego zagrożenia ludzkości nie można znaleźć za pomocą drugorzędnych lub cząstkowych ustaleń, ale należy znaleźć rozwiązanie na poziomie tego wyższego Jednego, potężniejszego niż Wiele. Wymaga myślenia na poziomie Coincidentia Oppositorum, zbieżności przeciwieństw Mikołaja z Kuzy.

Po dziewiąte: Aby przezwyciężyć konflikty wynikające ze sprzecznych opinii, w jaki sposób imperia utrzymywały kontrolę nad podwładnymi, porządek ekonomiczny, społeczny i polityczny musi zostać doprowadzony do spójności z praworządnością fizycznego wszechświata. W filozofii europejskiej mówiono o tym jako o bycie zgodnym z prawem naturalnym, w filozofii indyjskiej jako o kosmologii, aw innych kulturach można znaleźć odpowiednie pojęcia. Nowoczesne nauki, takie jak nauka o kosmosie, biofizyka czy nauka o syntezie termojądrowej, będą stale zwiększać wiedzę ludzkości na temat tej prawowitości. Podobną spójność można odnaleźć w wielkich dziełach sztuki klasycznej różnych kultur.

Po dziesiąte: Podstawowym założeniem nowego paradygmatu jest to, że człowiek jest z gruntu dobry i zdolny do nieskończonego doskonalenia twórczości swojego umysłu i piękna swojej duszy oraz będąc najbardziej zaawansowaną siłą geologiczną we wszechświecie, co dowodzi, że praworządność umysł i umysł wszechświata fizycznego są w zgodzie i spójności, a wszelkie zło jest wynikiem braku rozwoju i dlatego można je przezwyciężyć.

Powstaje nowy światowy porządek gospodarczy, obejmujący zdecydowaną większość krajów Globalnego Południa. Narody europejskie i Stany Zjednoczone nie mogą walczyć z tym wysiłkiem, ale łącząc ręce z krajami rozwijającymi się, współpracować, aby ukształtować kolejną epokę rozwoju gatunku ludzkiego, aby stał się renesansem najwyższych i najszlachetniejszych przejawów kreatywności!

Stwórzmy zatem międzynarodowy ruch Obywateli Świata, którzy wspólnie pracują nad kształtowaniem kolejnej fazy ewolucji ludzkości, nowej epoki! Obywatele świata wszystkich krajów, łączcie się !Zbigniew A. Wesołowski,Fundator & Prezes Zarządu Fundacji.Founder & President of the Foundation’s Management Board,e-mail: poloniaforumpl@gmail.com

Światowy Ruch Polaków i Polonii / World Movement of Poles and Polonia

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/