Zniewolone umysłowo ruchy oddolne

PB: Panie Bogdanie, jest Pan nieprzemakalny na poprzednie krytyki. Czyżby były niejasne?

Potrzeba nie ujawniania i jednoczenia, obie rzeczy na rękę unym, tylko poszerzania i działań bez reklamy. Sejm, instytucja zdegenerowana wg zasad porewolucyjnych “francuskich” nie ma szans na dłuższą metę. Mamy własne, wypróbowane plemienne mechanizmy suwerennego samorządu, np. słowiański wiec, nadal możliwy z użyciem telekomu. 

Duda czy obłuda, wszyscy oni lokaje żydłąctfa, a Pan przebiera jak w jakich ulęgałkach! Jeśli komu nie mieści się to w głowie, to i nie ma co rozdrabniać się z nim nt. jewrounii, na pewno nie ws. szykan od obcych — robimy to od wieków i guvno. 

Jakie to kraje są niezależne od żydobanksterii, bo nie znam ŻADNEGO. 

Lepiej jednak żeby Pan miast zawracać głowę żenującą naiwnością, wziął się za samoedukację. Takich nieudaczników mamy nazbyt wielu w “ruchu”. Tak jak Pan napędza ich jednak samozapatrzenie w swój wyimaginowany geniusz i rzeczywiste sobkostwo. W Pana przypadku związane z tfurczością, której nie ruszę po tym co już dwa razy (co najmniej) wystawił Pan na publiczny śmiech. Do tego czasu nie ma Pan nic do zaoferowania w tej opłakanej dla Ludzkości sytuacji.

Przeoczyłem w poprzednim mejlu… Caryca nie jest winna obecnemu traktowaniu Polaków przez jelity żydłackie i ich szabas gnojów, choć jak w jej czasach exploatowały o zgładzały Słowian obce rodyi. 

Jeszcze mocniej (p)ozdrawiam Pana
Piotr Bein

On Sunday, April 23, 2023 at 09:18:28 a.m. PDT, Boguslaw Homicki <bhomicki@yahoo.com> wrote:

Szanowni Panowie, przyznaję, że w swej naiwności “popełniłem” tekst, w którym próbuję zwrócić uwagę czytających na “drzemiącą” ale rozproszoną siłę tkwiącą w ruchach patriotyczno-narodowych, które nie mogą przebić się do Sejmu, bo właśnie są rozproszone. Nie bardzo widzę po prawej stronie (wrzeszczącej opozycji nie zauważam) inne ugrupowania, które patrzyłyby na ręce i kontrowały głupie lub niezborne ruchy rządzącego ugrupowania.

Jeżeli jest tak dużo zarzutów do SP a ja także mam uwagi do całej ZP to tym bardziej róbmy coś aby nowe patriotyczne ugrupowania dostały się do Sejmu.Odnośnie samego sądownictwa to nie zwalałbym wszystkiego na Z.Ziobro, bo do panującego sądowniczego bezhołowia pierwszy przyłożył rękę pan Prezydent Duda wetując w swojej pierwszej kadencji projekt reformy sądownictwa.

Co do zagrożeń ze strony UE, poniżania Polski przez byle urzędnika, nakładania ‘kar” po milion złotych miesięcznie !!!!, które podobno płacimy??? to są takie absurdy, że nie mieszczą się w głowie.
Polska powinna wyraźnie wyartykułować, że są granice tego poniżania. Są w Europie kraję, które żyją poza UE i mają się dobrze. Więc nie mamy powodu aby się kurczowo trzymać spódnicy czy nogawki od spodni Pani von der Layen. Pozdrawiam wszystkich adresatów tego maila — Bogusław Homicki www.dziadeklisieckil.org.pl

PB: Naiwne, Panie Bogusiu. Nie nadaję się Pan do motywacyjnej agitacji Polaków, już raz rozmawialiśmy, że zdaje się Pan na wątpliwy ałtorytet. 
Symbolika wybrana z niewiedzy i naiwności świadczy o zniewoleniu umysłów założyciela grupy PIAST i zwolenników, przez tegoż wroga, którego chcecie pokonać. Zwraca się Pan do sqrvieli per “Pan”. Smoły pogazowej i kopa w dupę — uny innych metod nie szanują.
1. Nie da się zmienić betonowego systemu wylewając sobie fundament w monolicie demonkracji — dyktatu 2-partyjnego, obie partie pod sterem żydobanksterii.
2. Piastowie to żadne zbawienie Polaków, raczej obcy okupant. Nie przypadkiem reklamowano kalksztajnów jako w prostej linii od Piastów. Wymuszony chrzest niektórych polskich plemion zapoczątkował kościelno-obce zniewalanie i genocyd na Słowianach, trwający do dziś (wojenka żydłackoo-żydłacka na Upadlinie). Krótka niepoprawna politycznie historia Mieszka I, Piastów i Polski w ogóle…
3. KK to też Kurewska Katastrofa — papiusz żydomason, plebanie punktami szprycowania bio-bronią “covid”, obojętność KK na ż-mafijne porywanie polskich dzieci i handel na organy, rytuały satanistyczne, adopcje przez pedałów, brak reakcji na masowe e-tortury Polaków od lat, kompletny idiotyzm gdy idzie o neo-tech przeciw gojom (5G, sztuczna inteligencja, neuro-nano tech, chemoślady zagrywki banksterskie typu WielkiReset.. Chyba chodzi o WIARĘ, a ta nie jest lepsza od innych ani uniwersalna w Polin, raczej już mniejszościowa. 
4. Jakakolwiek centralizacja czy integracja grup skazana jest na fiasko. Uny tylko czekają na to, wstawiają wtykę, otrzepują łapska.
5. Kierunek na utratę suwerenności i majątku narodowego — już się stało, propagujecie mity.
6. Za Maciejewskim: zagraniczne opinie o Pplakach, że nasze elity nie potrafią rządzić i musi je prowadzić jewroparlament. Nie przebijemy hasbary, rządzą nie-Polacy, a “zagranica” jest w takimże jaŻmie. Głęboka naiwność polityczna i poddańczy język nijak się imają realki, kompromitują proponenta i zwolennika.

On Saturday, April 22, 2023 at 03:21:06 a.m. PDT, Boguslaw Homicki <bhomicki@yahoo.com> wrote:

Szanowni Państwo,
czasy tzw. “komuny” nie dają się ocenić jednoznacznie w którąkolwiek stronę. Był to rzeczywiście reżim i panowanie obcego nam systemu. Żyło się wprawdzie siermiężnie (jak to w powojennych czasach) ale, jakby, weselej. Opisałem to w książce “”Ciekawe” życie w PRL-u i … co dalej?” Dzisiaj zbliża się do Polski “czarna chmura” w postaci tzw. kamieni milowych i całkowitego podporządkowania się urzędnikom UE. I, niestety, bierze w tej złowrogiej grze premier polskiego rządu oraz nieznana liczba urzędników. To jest nie do zaakceptowania przez Polaków. Panie Kaczyński, Panie Morawiecki – nie idźcie tą drogą. Prowadzicie Polskę na zatracenie. Vide chociażby zakusy na polskie lasy. Ludzie to widzą i czują. Próbuje nieco hamować te niekorzystne dla Polski decyzje Solidarna Polska i w jakiś sposób – Konfederacja. Ciągle to jest jednak mało skuteczne. Ale już rodzi się nowa siła – patriotyczno-narodowa która, mam wielką nadzieję, powstrzyma głupie (to jest łagodne określenie) ruchy naszych rządzących. Jest  już, chociaż jeszcze poza parlamentem, kilkadziesiąt organizacji patriotyczno-narodowych, które zaistnieją w najbliższym czasie (uczestniczyłem w ostatnią sobotę w konwencji jednej z takich partii o nazwie PIAST JMENS). Te ruchy muszą się zjednoczyć i wtedy wejdą do parlamentu. Wejdą, bo kierunek, w którym idzie Polska to kierunek na utratę suwerenności i majątku narodowego.Pozdrawiam
Bogusław Homicki

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/