Spierniczałe dewoty propagują zielsko duchowe

On Sunday, April 23, 2023 at 09:22:07 p.m. PDT, Witold Mazur <witoldbog@shaw.ca> wrote:

Dziękuje za roztrzęsienie tego artykułu— Jestem w pełnej zgodzie  co do jego autentyczności i celu  — moje przesyłanie takich artykułów  nie jest ich popieraniem tylko  powiadomieniem co diabeł nowego robi.

PB: Wiciu, nie pierdol: rozsyłka bez krytki jest zaleconą lekturą jak wszystko z krótkim aprobującym wstępem od nadawcy, Wicia Mazura. W tym przypadku z namaszczeniem za niejaką zielską: Something to think about and PRAY !!!!
Polski katolik wszelkiej maści i politycznego skłonu rozumie Twą przesyłkę: modlić się o pokonanie diabłów przeciw Prawdziwej Wierze katolickiej, na podst. “objawienia się” Benedykta XVI.
Po raz kolejny (ostatnio parę dni temu) przyłapuję Cię na dezinfo i wycofujesz się rakiem. Idzie na blog, niech widzą jakich durni z pretensjami mamy w narodzie. Jeśli chcesz być użyteczny, zakiś kapusty, rozdaj ubogim.

……………………..

Witold Mazur <witoldbog@shaw.ca> Sun, Apr 23 at 6:14 p.m.

Something to think about and PRAY !!!! 

From: Anna Zielska, OFS
Apparition of Pope Benedict to Colombian nun, revealing his real Testament, confirming that he was the last legitimate Pope on earth. – ‘My Sacred Shelter’ 

PB: Wiciu, sperniczała dewoto katolicznicka. To aż śmierdzi zielskiem duchowym hasbary. Publikator deklaruje: This website is consecrated to God and His Holy Mother, Mary. It is under the protection of St Michael Archangel and St Joseph. Amen. Skoro tak, to spotka mnie kara Boska. Bądź w kontakcie, by się przekonać; innych faktów nie potrzebujesz weryfikować jako już nałogowy deiznformator, t.j. daleko od Boga i Prawdy.
Jeśli nie hasbara, to siostrzyczka miała zwidy i omamy z głodu, od kadzideł albo z nawiedzenia “wiarą”. Dowody:

1. Plakat w artykule nie oskarża niczego bezpośrednio dot. żydlactfa, tylko żydłackie propagandowe ISIS, dla katolickiego plebsu symbol anty-Boga.

2.  Na samym początku: [Benedict’s] diktat during an apparition of Pope Benedict, with the request to make it public, in particular to inform the Curia of the Vatican and the entire College of Cardinals. This is a preliminary, anonymous translation based on the audio text of the aforementioned video from Radio Rosa Mystica, Colombia. 
Zaślepiony nie zakwestionuje, skoro inny plakat sklecony dla tej szmiry dewocjonalnej sam Jezus podpisał buhaha Trzy lata później Benedykta zmartyrologowali — chciałbym tak umrzeć w wieku prawie 100 lat.

3. Dalej: The question of authenticity must be answered by everyone who sees this posthumous testament of Pope Benedict XVI, who died in December 2022. — To czemu nikt tego nie zrobił przez ponad 2 mies.?

4. Dalej: [Objawienie] reveals facts that are partly extremely shocking in their demonic malice. — Dla kogo szok to jego spóźniony problem, fakty znane od lat. Dalej: 
But the Testament is also a wonderful testimony of a heroic faith in Jesus Christ, the Only Way, the Only Redeemer, which should encourage us all, according to God’s will, to imitate. The clear reference of Pope Benedict XVI in several sentences to the Mysterium Iniquitatis, the mystery of wickedness, which will now take its course after his death, that of the last pope, as well as the testimony of the sovereign leadership of the Church in this time of trial by Our Lord Jesus Christ, — 
Nawet powśiągliwe i manipulatorskie ż-wiki musi przyznać te zalety Benedykta XVI. No ale może zakonnicom nie wolno usiąść przed kompem, a przydałoby się.

5. Siostrunia zwierza się: I think everyone present had the same perception. Żadna dzienniqrva (ani tym bardzie fotelowa podaj dalej kurtyzana) nie zweryfikowała, choć do dyspozycji mieli co najmniej dziesiątki osób uczestniczących w nabożeństwie. Czy ktoś zamieścił takie pytania na forum? ZERO! Popodkładali się pod nóż hasbary jak barany.

6. Żaden chrześcijan powróciwszy z doświadczenia bliskiego śmierci fizycznej, tak prymitywnym językiem nie relacjonuje świętości jaką byłaby aparycja uczciwego papieża, wiernego idei Wiary w ż-masońskim Watykanie. Przecie za to wysłali go bezkanonicznie na emeryturę! Prymitywny, ziemski  język występuje w zbyt wielu już “objawieniach” katolackich. W Medjugorje diabelskich neo-ustaszy “katolickich”, chyba za to że był inny katolik, pobili w środku nocy w łóżku mego rodzonego brata Witolda (misjonarz tzw. uliczny, bez święceń ni certyfikatów watykańskich, żyjący z wyboru w ubóstwie, modlący się za draniów tego świata i za Zbawienie dla wszystkich). 

7. Dla zżydłaconej zakonnicy ważniejsze są klejnoty i drogocenne metale wplecione w szaty Benedykta niż Jego skarby duchowe i intelektualne płynące z umiłowania Boga i Prawdy — oznaka skrytego idola, mamony. Czy Chrystus gdziekolwiek pokazuje się odziany w złocie, srebrze i diamentach?

Jeśli Ci te punkty za mało, to zadaj 666 pytań mądremu księdzu. 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/