Picdemię napędza nie zysk, tylko władza NWO, zniewolenie i przetrzebienie Ludzkości

PB: Panie Czynowski. Zastanawiam się, czemu przyssał się Pan do Global Research. Sprawdził choć Pan dane w artykule, czy tak o na ałtorytet?

Chossudovskiemu zdarzają się klapy, bo facio co prawda prosor i doktor, ale z ekonomii. No i ma ciąg do psania knig na sprzedaż (niby Michałkiewicz) i publikacji z drugiej ręki ze stemplem “Po raz pierwszy ukazało się na Global Research” i data. Myślałby kto że nigdzie indziej się nie ukazało. Przyciąga nie-expertów, bo expert nie potrzebuje jego usług. Tu jedna z jego klap, ośmieszyła ruch przeciw szprycom. Agentura rozpuszcza podpuchy, dobrzechcący publikują i ośmieszają cały ruch w oczach publiki.

W przysłanym przez Pana artykule, Chossudovsky pisze: Cały ten proces jest „napędzany zyskiem” w miliardach, podtrzymywany przez oszustwa naukowe i dezinformację. Nic podobnego. Chodzi o zniewolenie i przetrzebienie Ludzkości przez ż-banksterię. Phahrmafia ma zlecenie i osłonę od banksterii, co widać w artykule na przykladzie Pfizera, bezkarnie działającego masowego mordercy, na indexie of ponad 10 lat. 

Plandemia i covido-szpryce były już znane i planowane podczas świnioka H1N1 w 2009, Wtedy przewidziałem, że ok. 2019 będzie wdrożenie w pełnej skali globalnej. Szybkie wycofanie się z “pandemii” budziło podejrzenia, że wykonali testy tego i tamtego w pełnej skali, na przyszłą, detalicznie zaplanowaną i skuteczną akcja dopiero będzie. Dla uśpienia publiki rozpuścili wtedy uny zmyłkowe informacje, np. o czipowaniu toporna elektroniką wielkości ziarnka ryżu, a praciwali już nad szprycami mRNA i “czipowaniem” poprzez nano-neuro-tech. 
Oszustwo H1N1 było wczesnym etapem obecnej picdemii jako drogi do przechwycenia absolutnej władzy światowej, niezbędnej do wprowadzenia NWO przez zniewolenie i przetrzebienie Ludzkości. To teraz na dobre się zaczęło, wplecione w banksterką NowąNormalkę i WielkiReset, Dzieci zascypione mRNA będą bezpłodne, banksteria nie musi masowo mordować. Połączyła strach przed zarazą ze zniewalającymi przymusami — np. okresowe szorycowanie bio-bronią, by zapewnić powszechną dystrybucję sterylizacji inano-neuro  “czipa”  do mózgu.  Kto się oprze, dorwie go “policja” banksterska: Globaliści planują policję złożoną z robotów!

Szpryce i wyłapywanie opornych przez roboty to bynajmniej nie jedyna droga banksterska do NWO. Patrz np.technologie testowane na Polakach, bo gdzie indziej są zakazane:  

Zawiadomienie o zorganizowanym przestępstwie e-tortur w RP

Dr Diana Wojtkowiak: Polskie dzieci — do wytrucia!

Proszę rozsyłać te alarmy kontaktom anglojęzycznym.

On Friday, April 28, 2023 at 07:58:58 a.m. PDT, dr Czynowski:

https://www.globalresearch.ca/the-covid-killer-vaccine-people-are-dying-all-over-the-world-its-a-criminal-undertaking/5800358?utm_campaign=magnet&utm_source=article_page&utm_medium=related_articles

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/