Bez empatii: Kto wziął szprycę, lepiej niech tego nie ogląda…

PB: Tytuł rozsyłki bez empatii dla bliźnich, którzy dali się zmanipulować żydłactfu na nieistniejącego śfirusa. Andrzej Dziąba znów rozsyła bez pojęcia. Na początku picdemii pchał bezdomnego w łapska służb śmierci covidowej. A tu obżydliwie przyłącza się do tryumfackiego Marka Wi, jakby nas wszystkich nie czekał los goja-karalucha do zniszczenia.

Na wszystkich idzie kolej, kwestia czasu. Taki jest plan i jeśli goje nie powstaną zamiast mielić puste słowa w działalności z pustego w próżne, to ich koniec.  Wywalam e-adresy dintojri, nierządu Polin, banków itp. “klientów” działalności Dziąby. Widocznie chce się przed nimi popisywać, a ich to ani obchodzi ani dotyczy, a jeśli dotyczy to guzik im zrobi. Nie życzę sobie, żeby ktokolwiek puszczał mój e-adres w taki obieg.

Tylko kilka procent szpryc zawierało mRNA, natomiast ponad 90% — grafen. Jasne, że za główny cel picdemia miała wypróbować efekt grafenu na miliardach osób. Grafen osłabia ochronę organizmu człowieka przez priony, które przyhamowują choróbska cywilizacyjne. Dr Wojtkowiak odkryła grafen w płynach infuzyjnych! Agencje USraela od dawna pracują nad rozprzestrzenianiem grafenu w powietrzu, żywności, wodzie, odzieży, pieluchach, smarowidłach itd.  

Niemiecka samozwańcza 2-osobowa (Fuelmich z sekretarką) “komisja śledcza” nie rozumie, że teoria zarazków to wymysł do tępienia gojów medycyną rockefellerowską. Nie może być covida-19, bo nikt na świecie nie udowodnił wyizolowania od chorej osoby “wirusa” SARS Cov2, ani nie zbadał jego struktury genetycznej. Więc i testy “diagnostyczne” bazujące na tym są mega-oszustwem. 

Przesłuchwaszy setki specjalistów, a Fulmich nadal wierzy w wirusową pandemię, zaś Dr Yeadon (naczelny uczony Pfizera USA) po paru latach dał się przekonać, że w swej karierze wierzył w wirusowe zwidy i omamy.  Obiecując norymbergi (poseł Braun dał się nabrać) i pozwy zbiorowe, z których też nic nie wyszło), Fuelmich urzadził sobie “komisję”, która zebrała info nt. największego w dziejach oszustwa-ludobójstwa medycznego. Ilu z zeznających Fulmichowi podstawia agentura? Ilu jest oszołomami bez zdolności oceny podstawionych fałszywek? 

Rozreklamowawszy się jako znawca banksterskiego systemu, Fulmich ułatwił sobie zbiórkę milionów na sprawy sądowe. Biedaczyna “nie wiedział”, że Norymbergi to pokazówy zwycięzców — żydłactfa w II wś. jak i w obecnej totalnej wojnie z Ludzkością. Takie trybunały nie badają reżyserów i dyrygentów na najwyższym szczeblu, a na niższych — wykonawcy banksterskich planów uchodzą bezkarnie. Tak było jest i będzie jak długo żydłactwo dzierży faktyczną władzę.

On Thursday, May 25, 2023 at 06:33:45 a.m. PDT, Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com>:

———- Forwarded message ———
Od: Marek Wi <marekchudymis@gmail.com>
Date: czw., 25 maj 2023 o 12:06
Subject: Kto wziął szprycę, lepiej niech tego nie ogląda… UDOSTĘPNIAJCIE GDZIE TYLKO MOŻECIE !!! – gloria.t

https://gloria.tv/share/G2WkDWEyLPdh4RRqn9Zay8QCw#140

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/