Cwaniak rozsyła przekręt dla frajerskich gojów

Cwaniak rozsyła przekręt dla frajerskich gojów — pod szyldem Potockiego dla zwolenników hrabji-oszusta-mitomana, który imał się podobnych tricków:

Co popiera hrabia (?) JZ Potocki: cadyk chabad-lubawiczerów Aaron Israel Paz chce zamienić nam reparacje od Niemiec na ścinanie głów

Najazd i okupacja, a na koniec Polaków Prawa

Samozwańcy i krętacze Sokolnicki i Potocki

 
“Sponsorują” hucpiarski przekręt oliparchy Bezos i Gates. Aktorski “dobroczyńca ludzkości” Musk agent służb USraela to spec od wciskania  szkodliwych, zniewalających technologii. Jest bardziej cyniczny niż Gates, który w podobnej roli nie zdołał zyskać tak wielkiego poparcia i sympatii duraków.  
Jego tfitter udaje wolność słowa a jest taki jak inne pejsbóki. Pieruńsko droga tesla, niebezpieczna, niewydajna zimą,  bezużyteczna na dalekie podróże, zżera rzadkie minerały  wydobywane z taką ruiną środowiska, że węgiel, ropa i gaz to wzorzec ideału eko-ochrony. Musk i WEF banksterskiego chłopca na posyłki, Klauna Szwaba, zniszczyła najlepsze auto — japoński hybryd toyotę, pod pretekstem problemów z łańcuchami zaopatrzenia (instrument tyranii NowaNormalka,  od czasu picemii nieistniejącego śfirusa SARS Cov2, prowadzącą do żydłackiego NWO. 
StarX Elonka Muska to też żydoprojekt expansji 5G w każdy zakątek Planety z satelitów, dla absolutnej kontroli nad każdym z szajsfonem i bez. Jego “NeuroLink” ma łączyć twój mózg z globalnym 5G. 
Nie ma żadnego komputera kwantowego, są B+R, wg oficjalnych raportów. Technika pól torsyjnych mogłaby pomóc osiągnąć taki komputer.  Co nie znaczy, że skryte ośrodki pod kontrolą banksterii nie robią już tego, jak zwykle w tajemnicy wybiegającej 20-40 lat przed wiedzę  publiki. 

On Sunday, May 28, 2023 at 12:36:31 a.m. PDT, Jan Zb. ST Potocki <admin@farming-duds.de> wrote:

https://4yz539xz.page.link/zRx8

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/