Piotr Bein: Fundacje zarabiają na nieszczęściach spowodowanych przez żydłackie draństwo

Piotr Bein do pomoc@fundacjadzieciom.org, 5..sierpnia 2023

Zajmimy się przede wszystkim tymi, którzy powodują warunki zniekształcające dzieci: chemizacja środowiska i życia, zatrute żarcie, woda i powietrze, radiacja nuklearna i z telekomu, szpryce i “leki” medycyny rockefellerowskiej.

Zbieracie Państwo profity z tego drańsrwa, t.j. jesteście częścią problemu, łatwego do usunięcia, jeśli wszyscy zabierzemy się za karanie winnych (w tym rodziców, którzy dają Pharmafii i ich polińskim sługuson szprycować swe dzieci).

…………………..

Temat: Spełnijmy marzenia małej wojowniczki – Apel o wsparcie dla Mai Szlachta, która nigdy nie przestaje walczyć o swoje szczęście2Yahoo/Inbox

pomoc@fundacjadzieciom.org  Aug 4 at 6:38 p.m.

ABY DZIECIŃSTWO BYŁO DZIECIŃSTWEM 
W przyszłym roku Maja z Pasieki Otfinowskiej na Małopolsce będzie miała 8 lat. Dziewczynka ma tylko połowę lewej ręki, a prawa ma cztery paluszki. Tylko dwa są zrośnięte. Nóżki ma króciutkie i niefunkcjonalne, a bioderka sztywne. Mama Mai samotnie opiekuje się córką i czwórką jej rodzeństwa. Swoje życie całkowicie podporządkowała dzieciom, ale bardzo potrzebuje wsparcia. 
– Maya, mimo braku kończyn, jest szczęśliwym dzieckiem, pełnych pasji – mówi pani Małgorzata. – Na co dzień uczęszcza do przedszkola w Tarnowie, w którym są przyjmowanie jedynie dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Tam mała ma zapewnioną rehabilitację oraz logopedę. Porusza się na wózku inwalidzkim, co nie przeszkadza jej być dzieckiem ruchliwym i bardzo pogodnym.
 
W domu dziewczynka bardzo lubi przyglądać się starszej siostrze, która gra na perkusji i sama zaczyna tworzyć muzykę. Aby jednak Maja mogła w przyszłości grać na jakimkolwiek instrumencie z pewnością przydałyby się jej dopasowane protezy rączek. Maja bardzo interesuje się także jazdą konną, ale swoich marzeń nie może spełnić bez odpowiednio dopasowanego siodła. Chodzi o to, że nóżki dziewczynki uniemożliwiają jej trzymanie się na koniu w tradycyjny sposób.
Mama Mai nie pracuje. Musi zajmować się dziećmi, głównie niepełnosprawną dziewczynką. Utrzymuje dzieci z zasiłku opiekuńczego oraz zasiłek pielęgnacyjny Przy samodzielnej opiece nad nastolatkami oraz bliźniaczkami, te dochody są za niskie.
Marzy jedynie, żeby córka miała piękne dzieciństwo. Aby mogła rozwijać się i w przyszłości być samodzielna. Spełnijmy wspólnie marzenie Pani Małgorzaty i jej córki. Postarajmy się zebrać środki na dalszą rehabilitację, która jest bardzo Mayi potrzebna dla zachowania dobrej aktywności fizycznej oraz rozwijanie swoich pasji. Na pewno potrzebny będzie także zakup odpowiedniego sprzętu do ćwiczeń w domu zakup wózka elektrycznego dobrej klasy, doposażenie pomieszczeń.
Przekaż Darowiznę Wpłat można dokonywać wpłacając bezpośrednio na subkonto z dopiskiem “Pomoc dla Mai Szlachta”

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/