Uny nie ujawniliby bezprecedensowej operacji globalnej

Nie ma w raporcie z 2010 r. wiele z tego, co pisze polski autor jakoby powtórzyło się w covidiotyzmie 2019. Podobieństwa, np. mieszanka SARS i HIV wynikają z realiów w tamtym czasie — zwyczaj w pisaniu scenariuszy, aby wyglądały realistycznie dla użytkownika. Ok. 2010 szczytowały badania nad uzdatnianiem wirusów SARS polami elektromagnetycznymi.

Scenariusze pisze się od dawna. Plandemie organizuje się na podobnych zasadach i w podobnym celu. Toteż są podobieństwa między plandemiami i scenariuszami z różnych lat, np.:
https://piotrbein.net/2021/03/02/makabra-2009-i-wczesniejsze-skryte-planowanie-pandemii-dla-banksterskiego-obalenia-demokracji/
https://piotrbein.net/2021/03/02/kiedys-hcg-teraz-mrna-czy-szczepionki-przeciw-pandemii-wywolaja-bezplodnosc/

Żaden raport nie zbliżył się bardziej do obecnej szwindemii niż ćwiczenie myślowe z 2017 r., dot. pocdemicznej info-wojny:
https://www.centerforhealthsecurity.org/our-work/pubs_archive/pubs-pdfs/2017/spars-pandemic-scenario.pdf

A propos recyklingu “wirusa” rzekomo z Wuhan: może nie opłaca się opracowywać coraz nowszego bez postępu w jego zjadliwości. Może osiągnięto jej szczyt? Jak widać nie potrzeba nawet “wirusa” — ludziom strach się bać samych siebie i ż-medialnych strachów. Dlatego uny wymyślili bezczelny, wręcz kpiarski, łańcuch łgarstw covidowych? Zagonił frajerów do scypień, tj. zakazanych testów na ludziach.

Może o to chodziło, bo w technologii wstrzykiwalnych nano-neuro-struktur jest spory postęp. Uny zrobili hałas o mRNA — chcieli zagłuszyć diabli wiedzą co w scypionkach, czy może doskonalą mRNA?

Większość nie pójdzie pod igły, nawet gdyby trup padał gęsto od bio-broni — bodziec do ruszenia milionami z powrozami na waadzę i banksterię. Uny wiedzą; niech wymyślą co chcą, a niewielu przekonają, bo stracili zaufanie. Ok. połowa ludzi jest tego świadoma, udają posłuch nakazom, żeby unikać mandatów. Znikoma frekwencja na scypieniach, bunty służb zdrowia w różnych krajach, coraz więcej pozwów wobec oficjeli o naruszanie konstytucji, wygrane sprawy o mandaty.

To był i trwa test alfa. Czy i jaki będzie test beta? Ocipienie klimatu niewypaliło, niewypali Agenda 2030, a 5G ma swe poważne problemy wdrożeniowe — od tego zależy powodzenie NWO. Psychopaci Kill Gates, Klaun Szwab, Elon Musk ni Moraw-icek z Bidenem nie przekonają świata zamordyzmem chińskim… Żondy czują presję społeczną, m.in. przewodami sądowymi. Uciekają się do prymitywnych psycho-manipulacji. Gubią się w waria(n)tach, testach i scypionkach do dupy. Im dłużej to potrwa, tym cieniej dla nich i ich bossów — unych…